شهرک غرب

پکیج های زیبایی و ماساژ آرایشگاه دیپلمات

حسی که شما با ظاهری آراسته لباسی مناسب و ادکلنی خوش بو، آماده خارج شدن از منزل میشوید و به فعالیت روزانه خود میپردازید واقعا هیجان انگیز است.بیایید تصمیم بگیریم که برای ظاهر خود بیشتر وقت و انرژی بگذاریم. باورتان نمیشود تفاوت روحیه کسانی که در بازه زمانی کوتاه به آرایشگاه مراجعه میکنند با افرادی که تا وقتیکه مجبور نشوند آرایشگاه مراجعه نمی روند، قابل مقایسه نیست.مدل موی مناسب و مراجعه منظم شما به آرایشگاهتان شما را تبدیل به شخصیتی با اعتماد به نفس بالا خواهد کرد.

چرا باید سالن آرایش مردانه دیپلمات را انتخاب کنیم؟

آرایشگاه مردانه دیپلمات با هدف ایجاد تغییراتی مثبت در چهره و صورت شما و فرهنگ سازی در زمینه مراقبت از پوست و موی آقایان و با ارائه خدمات و پیکیج های بی نظیر در محیطی لوکس و فوق العاده ایجاد شده است. در سالن دیپلمات سعی شده همیشه شعار "حق با مشتری است" پابرجا باشد. آرایشگاه دیپلمات سعی دارد در کنار شما بوده و همیشه بهترین سرویس ارائه کند. مجموعه دیپلمات در این حرفه شاید بهترین نباشد ولی در به روز کردن خدمات برای آقایان، مخصوصا دامادها یکی از پیشروها است و سعی در تغییر فرهنگ سنتی خدمات پوست و مو آقایان دارد.

آرایشگاه دیپلمات با سالنی به وسعت هفتاد متر در شهرک غرب واقع شده است. فعالیت مجموعه دیپلمات از سال 1384 آغاز گردید. در سالن دیپلمات تیمی متشکل از آرایشگران جویای نام و کار بلد با مدیریت آقای شهرام هاشملو با آخرین و به روزترین خدمات آماده سرویس دهی به شما عزیزان میباشد. در سالن دیپلمات همیشه حق با مشتری است و مشتری پادشاه است. از این رو کل پرسنل دیپلمات آماده سرویس دادن به مشتریان در بهترین سطح ممکن هستند. مشتری در سالن دیپلمات حق انتخاب آرایشگر مورد نظر خود را دارد، بدین ترتیب که آرایشگران در دیپلمات بر اساس توانمندیها و سابقه دسته بندی شده اند. مشتری بر اساس خواسته خود و بودجه مد نظرش میتواند آرایشگر مناسب خود را انتخاب کند.این رویه برای اولین بار در سالن دیپلمات اجرا شده و بازخورد خوبی هم داشته است. هدف مدیریت و کل مجموعه دیپلمات فراهم کردن تجربه متفاوت و ارائه سرویسی ایده آل برای شما عزیزان میباشد. ما در مجموعه دیپلمات به دنبال مشتریان یکبار مصرف نیستیم، سرویسی که به شما داده میشود باید در حدی باشد که شما به دنبال تجربه مجدد آن باشید و خود شما سفیر تبلیغاتی سالن دیپلمات باشید. این شعار اصلی این مجموعه میباشد.

این پکیج شامل چیست؟

پکیج ویژه زیبایی آرایشگاه مردانه دیپلمات:

اصلاح موی سر
شستشو
حالت دادن
بخور گرم
اسکراب
بلک ماسک
ماسک گچی
هديه ماساژ صورت با كرم مخصوص ماساژ

 

پکیج زیبایی و ماساژ آرایشگاه مردانه دیپلمات:

اصلاح موی سر

شستشو

حالت دادن

يک ربع ماساژ صورت با کرم مخصوص ماساژ

مناسب برای چه افرادیست؟
آقایان
شرایط استفاده

هماهنگی و رزرو پیش از مراجعه الزامی است

استفاده از خدمات دیگر آرایشگاه بیش از سقف تعیین شده گیفت کارت با پرداخت هزینه بلامانع است 

سالن آرایش مردانه دیپلمات

شهرک غرب ابتدای فاز ۳، مرکز تجاری شهرک غرب، طبقه ۲ ، واحد ۴۷
تلفن تماس: +۹۸ - ۲۱ - ٨٨٣٧٩٥٤٠

توضیحات کامل

بحث زیبایی و بهداشت معمولا با صحت و سلامت پوست آغاز میشود چرا که پوست از نظر متخصصان زیبایی مهمترین عنصر بدن محصوب می شود و با استقبالی که از خدمات پاکسازی پوست در آرایشگاه دیپلمات صورت می پذیرد باعث شده تا این آرایشگاه روی این نوع خدمات انرژی و وقت بیشتر صرف کرده و خدمات نوینی را به مشتریان خود ارائه دهد. مراقبت از پوست و مو یک واژه قریب برای اكثر آقایان است. باتغییرات عمده ای كه در زندگی‌های روزمره اهمیت مراقبت از پوست و مو پیش ازپیش احساس می شود. مثلا اگر پوستی به شدت چرب و تیره باشد و یا موهایتان به شدت حساس و شکننده باشد با یک سرویس معمولی در یک آریشگاه معمولی نمی توان آن پوست و موی خود را به تعادل رساند.  شما نیاز به مراقبت بیشتر و البته پکیج های خاص و اثر گذار دارید. پوست لطیف و سالم بهترین عامل زیبایی یک انسان و نشانه سلامت جسم اوست. شاید از خود بپرسید که سرویس های پوستی واقعا چگونه تاثیر می گذارند و تا چه حد می تواند بروی زیبایی و گرمی چهره آقایان تاثیر بگذارند؟ این سوال خوبی است. با رشد شدید تکنولوژی پزشکی در سال های اخیر این امکان وجود دارد که مردان بتواند با رسیدگی های بسیار ساده و حتی در حد چند دقیقه و یا حتی چند ثانیه در روز در طی مدتی کوتاه جلوی پیر شدن طبیعی پوست را بگیرند و به آن هارمونی و تعادل بیشتری ببخشند . یک مرکز زیبایی که بتواند تشخیص خوب و درستی از وضعیت پوست شما داشته باشد میتواند با سرویس های مناسب پوستی و معرفی محصولات عالی جوانی و شادابی را هدیه بدهد .

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

شهرک غرب

پکیج های زیبایی و ماساژ آرایشگاه دیپلمات

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید