شهرک غرب

پکیج های آموزشی کوتاهی مو و ماساژ در آرایشگاه دیپلمات

بعد از بازگشت از آرایشگا احساس می کنید که نتیجه ی دلخواهتان را از کوتاهی مو ندارید؟ یا دوست دارید همیشه موهایی مرتب داشته باشید؟ یا دوست دارید وارد این رشته شوید و به کسب در آمد فکر می کنید؟ راهش یاد گرفتن یاد گرفتن روش صحیح کوتاهی مو است. آرایشگاه مردانه دیپلمات با ده سال سابقه درخشان و پرسنلی کاملا حرفه ای می تواند در پنج جلسه به شما طرز صحیح کوتاه کردن مو را یاد بدهد. کوتاه کردن مو می تواند بسیار سرگرم کننده و در عین حال در آمد زا باشد و اگر این کار با دقت انجام شود، نتیجه اش بسیار رضایت بخش خواهد بود 

چرا باید سالن آرایش مردانه دیپلمات را انتخاب کنیم؟

آرایشگاه مردانه دیپلمات با هدف ایجاد تغییراتی مثبت در چهره و صورت شما و فرهنگ سازی در زمینه مراقبت از پوست و موی آقایان و با ارائه خدمات و پیکیج های بی نظیر در محیطی لوکس و فوق العاده ایجاد شده است. در سالن دیپلمات سعی شده همیشه شعار "حق با مشتری است" پابرجا باشد. آرایشگاه دیپلمات سعی دارد در کنار شما بوده و همیشه بهترین سرویس ارائه کند. مجموعه دیپلمات در این حرفه شاید بهترین نباشد ولی در به روز کردن خدمات برای آقایان، مخصوصا دامادها یکی از پیشروها است و سعی در تغییر فرهنگ سنتی خدمات پوست و مو آقایان دارد.

آرایشگاه دیپلمات با سالنی به وسعت هفتاد متر در شهرک غرب واقع شده است. فعالیت مجموعه دیپلمات از سال 1384 آغاز گردید. در سالن دیپلمات تیمی متشکل از آرایشگران جویای نام و کار بلد با مدیریت آقای شهرام هاشملو با آخرین و به روزترین خدمات آماده سرویس دهی به شما عزیزان میباشد. در سالن دیپلمات همیشه حق با مشتری است و مشتری پادشاه است. از این رو کل پرسنل دیپلمات آماده سرویس دادن به مشتریان در بهترین سطح ممکن هستند. مشتری در سالن دیپلمات حق انتخاب آرایشگر مورد نظر خود را دارد، بدین ترتیب که آرایشگران در دیپلمات بر اساس توانمندیها و سابقه دسته بندی شده اند. مشتری بر اساس خواسته خود و بودجه مد نظرش میتواند آرایشگر مناسب خود را انتخاب کند.این رویه برای اولین بار در سالن دیپلمات اجرا شده و بازخورد خوبی هم داشته است. هدف مدیریت و کل مجموعه دیپلمات فراهم کردن تجربه متفاوت و ارائه سرویسی ایده آل برای شما عزیزان میباشد. ما در مجموعه دیپلمات به دنبال مشتریان یکبار مصرف نیستیم، سرویسی که به شما داده میشود باید در حدی باشد که شما به دنبال تجربه مجدد آن باشید و خود شما سفیر تبلیغاتی سالن دیپلمات باشید. این شعار اصلی این مجموعه میباشد.

این پکیج شامل چیست؟

آموزش پیشرفته کوتاهی مو در آرایشگاه دیپلمات

طول دوره: پنج جلسه

طول هر جلسه: یک ساعت

 

آموزش مبتدی کوتاهی مو در آرایشگاه دیپلمات

طول دوره: پنج جلسه

طول هر جلسه: یک ساعت

 

آموزش ماساژ صورت در آرایشگاه دیپلمات

طول دوره: سه جلسه

سرفصل ها: 

حركت های نرم اولیه
فشارها
پنسومان ها
چرخشی ها
حركات دور چشم
حركات مكشی يا COPPLING
حركات نرم نهايی


مناسب برای چه افرادیست؟
آقایان
شرایط استفاده

هماهنگی و رزرو پیش از مراجعه الزامی است

سالن آرایش مردانه دیپلمات

شهرک غرب ابتدای فاز ۳، مرکز تجاری شهرک غرب، طبقه ۲ ، واحد ۴۷
تلفن تماس: +۹۸ - ۲۱ - ٨٨٣٧٩٥٤٠

توضیحات کامل

آرایشگاه مردانه دیپلمات با استفاده از بروز ترین اطلاعات آموزشی در محیطی صمیمی و با استفاده از ابزار و آموزش های مدرن به شما نحوه کوتاهی مو را آموزش خواهد داد. این امر درحالی است که پرسنل مجرب این آموزشگاه تا آموزش کامل در کنار شما خواهند بود و شما به صورت تضمینی و با خیال آسوده می توانید در این آموزشگاه اقدام به فراگیری دوره آموزش کوتاهی مو کنید. در این دوره شما با ابزار کار تخصصی در این زمینه و همچنین نحوه آماده نمودن محیط کار و سپس نحوه صحیح استفاده از ابزارکار آرایش و پیرایش و طریقه ضد عفونی نمودن ابزار و روشهای کوتاهی موها آشنا خواهید شد.


نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

شهرک غرب

پکیج های آموزشی کوتاهی مو و ماساژ در آرایشگاه دیپلمات

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید