هفت تیر

کارت هدیه خرید از برند Moulinex

با مولینکس زندگی خود را آسان کنید. مولینکس به شما کمک می‌کند تا لذت آشپزی را کشف کنید و غذاهای جدید را امتحان کنید. با دستگاه‌های غذاساز مولینکس آشپزی بسیار ساده و موثر خواهد شد. تنها کافیست که تا یک دکمه را فشار دهید. مولینکس همیشه در حال اختراع و نوآوری است تا محصولاتی تولید کند که همیشه پیشتیبان همه کارهای روزمره شما در آشپزخانه باشد. ماموریت مولینکس در ساده کردن زندگی شماست تا لحظاتی لذت بخش‌تری را در آشپزی داشته باشد. لوازخ خانگی مولینکس در جهان بی‌رقیب است و خلاقیت و ابتکار به کار رفته در این محصولات، برند مولینکس را به پیشنهادی بسیار عالی برای هدیه دادن و یا برای خود گرفتن، تبدیل می‌کند.

چرا باید برند مولینکس را انتخاب کنیم؟

مولینکس در سال 1937 توسط ژان مانتوله در فرانسه تاسیس شد.  آنچه که این برند را از سایر برند ها متمایز می‌کند توجه به تغییرات و تفاوت سلیقه‌ی جوامع هدف خود است. در اوایل دهه 1960 ژان مانتوله به منظور واقعیت بخشیدن به هدف بزرگش یعنی موفقیت در بازار آمریکا، چند نمونه از خردکن های برقی را به آنجا فرستاد. پاسخ نماینده ی آمریکایی او غیر منتظره بود؛ او توضیح داد که با وجود آنکه محصولات ارسالی در فرانسه و برای فرانسویان جذاب هستند اما در بازار آمریکا فقط به دلیل شکل ظاهریشان فروش نمیروند! او به مانتوله پیشنهاد کرده بود که از یک طراح واقعی بهره بگیر. پیشنهادی که مورد توجه واقع شد. در طول چندین دهه فعالیت این برند استفاده از رنگ های قهوه ای، نارنجی، سفید و قرمزهر کدام بیانگر نوعی پیام به مصرف کنندگان بوده است. از آن زمان به بعد محصولات مولینکس بیانگر نوعی سبک که ترکیبی از نوآوری، زیبایی شناسی و کاربردی بودن است در بازار عرضه گردید.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۱۵۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند Moulinex

کارت هدیه ۳۰۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند Moulinex

کارت هدیه ۵۰۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند Moulinex

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

برند مولینکس

میدان هفتم تیر، خیابان کریمخان زند، ابتدای پل کریمخان زند، پلاک ۶۵
تلفن تماس: +۹۸ - ۲۱ - ٨٨٣٧٩٥٤٠

توضیحات کامل

مولینکس انواع لوازم برقی کوچک داخل آشپزخانه را تولید می‌کند. از انواع غذاساز گرفته تا تا همزن،‌ مخلوط‌کن، سرخ کن و حتی اتو و جارو برقی! امروزه مولینکس جزو بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در فرانسه است. در ایران شرکت بدرسان الکترونیک نمایندگی انحصاری محصولات برند مولینکس در ایران است که سال‌های متولیست که این محصولات پرقدرت و کاربردی را با گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران عرضه می‌کند.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

هفت تیر

کارت هدیه خرید از برند Moulinex

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید