سهروردی

رستوران البرز با غذاهای ایرانی منحصر به فرد

غذای ایرانی منحصر به فرد است. دلیلش هم به خاطر جغرافیای وسیع، تاریخ و تمدن کم نظیر ایرانیان است. یک کباب ایرانی را می‌توان هر جایی میل کرد. ولی هر رستورانی کیفیت غذایی رستوران البرز را نمی‌تواند به شما ارائه دهد. کباب‌های رستوران البرز از آنچه که فکر می‌کنید خوشمزه‌ترند. کباب‌هایی که از گوشت تازه تهیه شده و توسط سرآشپزهای ماهر رستوران البرز طبخ و توسط پرسنل دوره دیده رستوران سرو می‌شود.  این یک تجربه خاص و لوکس است. رستوران البرز که سال‌هاست اسم و رسم خاصی برای خودش پیدا کرده شما را دعوت به یک ضیافت جذاب می‌کند. 

چرا باید رستوران البرز را انتخاب کنیم؟

"کیفیت غذا و رضایت مشتری الویت ماست" این شعار را مرحوم برماس در سالی ۱۳۴۶ و در زمانی که این رستوران بنا کرد، سرلوحه کار خود قرار داد. رستوران البرز با بیش از نیم قرن سابقه در خیابان سهروردی واقع شده. این رستوران حالا بیش از ۱۲۰ نفر پرسنل متخصص دارد و از زمانی که بهداشت جای خاصی در بین چلوکبابی ها نداشت، رستوران البرز تمام نکات بهداشتی را به خوبی رعایت می‌کرد. سيستم های HACCP ، استفاده از متخصصین بهداشت، ايزو و سيستم های مدیریتی، فرستادن افراد به خارج از کشور جهت ديدن دوره های تخصصی، همه و همه از جمله شاخصه‌هایی است که رستوران البرز در آنها پيش قدم و پیشگام است. رستوران البرز با داشتن دو سالن پذیرایی و یک سالن VIP خدمت رسانی را در حد اعلایی انجام می‌دهد.

این پکیج شامل چیست؟

محفل دو نفره در رستوران البرز به ارزش ۲۰۰۰۰۰ تومان

محفل سه نفره در رستوران البرز به ارزش ۳۰۰۰۰۰ تومان

محفل پنج نفره در رستوران البرز به ارزش ۴۰۰۰۰۰ تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

قبل از مراجعه، رزرواسیون انجام شود

در روزهای جمعه و ایام تعطیل رزواسیون تلفنی امکان پذیر نیست

رستوران البرز

خیابان سهرورد شمالی، نبش کوچه نیکو مقدک،
وب‌سایت: www.alborzrest.com/
تلفن تماس: +۹۸ - ۲۱ - ٨٨٣٧٩٥٤٠

توضیحات کامل

خیلی جذاب نیست که کباب باز باشید و به رستوران البرز نرفته باشید. بسیاری از مردم از رستوران البرز به عنوان بهترین و گران‌‍ترین چلوکبابی تهران می شناسند. یکی از دلایل این شهرت هم به خاطر سرو کباب‌های ۵۰ سانتی متری است که قدرت به وجد آوردن هر کسی را دارد. در رستوران البرز انواع کباب، استیک، غذاهای دریایی و شنیسل سرو می شود. اگر می‌خواهید مهمانان خود را تحث تاثیر قرار دهید، رستوران البرز می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. رستوران البرز محیط روشن و دلبازی دارد و کاملا خانوادگی است. شما چه دو نفره بخواهید به این رستوران بروید و یا خانوادگی، لحظات بسیار خوبی خواهید داشت

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سهروردی

رستوران البرز با غذاهای ایرانی منحصر به فرد

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید