شریعتی

آموزش باریستا از شرکت هتلداری نیلوفر آبی

600،000 تومان

یک شات عالی را می توانید از باریستایی جوان و پر ذوق دریافت کنید! باریستا چیست؟ این سوال این گونه نیز پرسیده می شود اما در اصل باریستا کیست؟ کمی به زمان گذشته برگردیم حتما این لغت کمی ناآشنا را زیاد شنیده ایم. همان مرد معمولا مسن مهربانی که در قهوه خانه های قدیم برای پدرانمان قهوه سرو می کرد. کمی به روزتر، آن قهوه چی همان باریستا "barista" است، کسی که برای شما می تواند بهترین قهوه را با توجه به دانش و تجربه در قهوه خانه های امروز یا همان کافی شاپ ها، تهیه کند.

چرا باید شرکت هتلداری نیلوفر آبی را انتخاب کنیم؟

شرکت هتلداری نیلوفر آبی از سال 89 در زمینه آموزش، تجهیز، مشاوره راه اندازی و طراحی هتل، رستوران و کافی شاپ فعالیت خود را با مدیریت آقای امیر محمد حیدری فر شروع کرد. این شرکت علاوه بر آتلیه طراحی گرافیک و مهندسی توسط کارشناسان ارشد هنر و معماری( بابت پروژه های راه اندازی)، دارای کارگاه های آموزشی از قبیل آموزش آشپزی بین الملل و زیر شاخه های مربوطه، آموزش قنادی و دسر های مدرن و زیر شاخه های مربوطه و دکور کیک، آموزش کافی شاپ، آموزش باریستا، آموزش مدیریت و راه اندازی کافه و رستوران و اصول تشریفات و میزبانی و .... میباشد. هدف از تشکیل این دوره ها، آموزش هنرجویان و پرورش نیروی ماهر و کارآموزده است. شایان ذکر است تمامی مدرسان این مجموعه، اساتید حرفه ای بین الملل بوده و دانش آموختگان دانشگاه های اروپایی هستند.

این پکیج شامل چیست؟

آموزش ساعت 10 صبح شروع میشود.

آموزش طی شش ساعت و یک روزه است.

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

برای ثبت نام با شرکت هتلداری نیلوفر آبی تماس بگیرید

شرکت هتلداری نیلوفر آبی

شریعتی، خیابان ظفر، خیابان گوی آبادی، کوچه نعمت، پلاک1، واحد۱
تلفن تماس: -

توضیحات کامل

این مجموعه برآن است تا با آموزش کوتاه مدت و یک روزه کافی شاپ به زبان ساده، توسط اساتید مجرب و بین المللی در خدمت عزیزان باشد. در این دوره طی یک روز انواع قهوه های بین الملل ایتالیایی، فرانسه، مراکشی، کوبایی و ... انواع شیک و گلاسه های مدرن، اسموتی، کراش، دسر و بستنی و ... آموزش داده میشود. این دوره به صورت کاملا عملی میباشد.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

شریعتی

آموزش باریستا از شرکت هتلداری نیلوفر آبی

600،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید