تجریش

دوره فشرده و یک روزه ی آموزش سالاد توسط ساناز و سانیا

300،000 تومان

سالاد یعنی تازگی و رنگ در کنار هم. شاید فکر کنید درست کردن سالاد را همه بلدند و برای تهیه ی سالاد نیازی به دوره ی آموزشی نیست. اما اشتباه می کنید، این دوره بسیار مفید، کاربردی و متفاوت است. حتی اگر آشپز حرفه ای هستید و واقعا در تهیه ی سالادهای رنگارنگ و خوش طعم حرف برای گفتن دارید، این دوره به شما مطالب و نکات جدیدی خواهد آموخت. بارها شده است که جایی سالادی خورده ایم که طعم آن همیشه در ذائقه مان باقی مانده است و سعی کرده ایم با الهام گرفتن از مواد اولیه آن خودمان آن را درست کنیم ،اما هیچ وقت طعم آن با چیزی که خورده بودیم برابری نکرده است. دقیقا نکته همین جاست، تهیه ی سالاد فوت و فن های ریزی دارد که استاد این دوره شما را با آنها آشنا می کند. این دوره فرصتی استثنایی است که باید از آن استفاده کرد. همراهی با ساناز مینایی و یادگرفتن چندین و چند نوع سالاد مختلف به روش کاملا عملی و در حضور استاد.

چرا باید موسسه فرهنگی هنری سانازسانیا را انتخاب کنیم؟

ساناز مینایی و ساناز شریفی به عنوان مرجع آشپزی و آداب پذیرایی در ایران با تکیه بر دانش و مهارت، هدف خود را کسب جایگاه موسسه ای پیشتاز در خاورمیانه قرارداده است.
به قول خودشان یک شعار معروف دارند: ما برای خلق لذت در زندگی، هنر والای آشپزی ناب و آداب پذیرایی متمایز را پالایش و ابداع نموده و آن را گسترش می دهیم. از سال ۱۳۶۲ اولین کتاب میوه آرایی را منتشر کردند. آن ها اولین آموزشگاه شیرینی پزی به صورت حرفه ای را در کشور به راه انداختند. ساناز مینایی نویسنده، ناشر،محقق و صاحب اثر ۲۷ عنوان کتاب آشپزی و شیرینی پزی و دارنده مجوز دانشگاه علمی و کار بردی می باشد. 
از کتاب های آشپزی می توان دایره المعارف نکته ها و تکنیک های آشپزی و دایره المعارف آشپزی ایرانی در دو جلد را نام برد. انواع دوره های : کنترل ایمنی و بهداشت در آش‍‍‍‍‍‍پزخانه ، دسر ساز دسر های بین الملل ، کیک سازی و تزیین آن ،قهوه سرای مدرن ، نانوای نان خانگی و فانتزی ، آشپز ایرانی حرفه ای ،‌ آشپز غذا های بین الملل ، سبزی آرا، میوه آرا و سفره آرا ، شیرینی پز شیرینی های مدرن ، شیرینی پز سنتی ، فینگرفود

 

این پکیج شامل چیست؟

انتخاب چاقو
نحوه ی صحیح برش و تخته کاری
تناسب مواد استفاده شده
انواع سس ها
چندین نوع سالاد مختلف با مواد تازه
چندین نوع سالاد مختلف با مواد پخته شده
تزئین سالاد

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
شرایط استفاده

 تاریخ و ساعت برگزاری: با هماهنگی موسسه

 برای این کلاس تخصص و پیش نیاز خاصی لازم نیست تمامی اصول از ابتدا آموزش داده خواهد شد.

شما می توانید در هر یک از سه شعبه ی آموزشگاه های ساناز و سانیا از این گیفت کارت استفاده کنید.
در پایان کارگاه، گواهینامه این کلاس ارائه خواهد شد

 

آدرس شعبه دو: خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، ابتدای خیابان ۳۲، پلاک ۱۲، طبقه سوم - تلفن: 88197890-88197885

 

موسسه فرهنگی هنری سانازسانیا

خیابان ولیعصر، بعد از سه‌راه زعفرانیه، نرسیده به میدان تجریش، خیابان طوس، پلاک ۲۴/۱
تلفن تماس: 2272178-22721751

توضیحات کامل

شما در طول سه ساعت در کنار مربی با سابقه و با تجربه ی کلاس خواهید بود. او به شما نکات اصلی و پایه ای را می آموزد و در حین کار ابزار و مواد اولیه ی مورد نیاز در اختیارتان قرار می گیرد تا بتوانید در حضور مربی شخصا موارد ذکر شده در کلاس را امتحان کنید. این کلاس به صورت کاملا کارگاهی برگزار می شود و چون همواره مربی همراه شماست، هرجا که مشکل و یا سوالی داشتید همانجا برطرف خواهد شد. همچنین به دلیل ارتباط با سایر شرکت کنندگان در کلاس فرصت یافتن ایده های جدیدتر را نیز خواهید داشت.

پس از یادگیری نکات آموزشی پایه ای و پیشرفته تر ،و گرفتن رسپی های سالادها، بعد از آنکه خودتان با استفاده از مواد مختلف سالاد درست کردید، و ایراداتان برطرف شد، بازهم کلاس به پایان نمی رسد. حالا وقت خوشگذرانی است، شما در کنار همراهانتان با آنچه در کلاس تهیه کرده اید، پذیرایی خواهید شد. 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

تجریش

دوره فشرده و یک روزه ی آموزش سالاد توسط ساناز و سانیا

300،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید