درختی

کشف دنیای زیر آب با آموزش غواصی توسط امین عابد

1،350،000 تومان

غواصی یکی از خاص‌ترین ورزش‌های دنیاست. لذت کشف و بازدید از دنیایی دیگر که تا به حال آن را فقط در فیلم‌ها و تلویزیون دیده‌ایم، می‌تواند برای هر کسی وسوسه انگیز باشد. دیدن دیوارهای مرجانی که سازه‌ی دست موجودات زنده‌ی غیر انسانی در دنیا محسوب می‌شود یا دیدن ماهی‌های رنگارنگ و زیبا که هماهنگ در حال حرکتند جزو آن دسته از تجربه‌هایی قرار می‌گیرند که هیچوقت از ذهنتان پاک نخواهد شد. برای لذت بردن از این تجربه باید غواصی را به بهترین شکل ممکن بیاموزید و به فوت و فن غواصی به صورت کامل آشنایی داشته باشید. غواصی با اینکه یکی لذت بخش‌ترین ورزش‌های دنیاست ولی خطرات خود را دارد و نیاز به یادگیری و مهارت بالا دارد و چه کسی بهتر از امین عابد برای یاد گرفتن غواصی؟ امین عابد این توانایی را دارد که غواصی را به بهترین شکل به شما یاد دهد و شما را با ریز و بم این ورزش به صورت کامل آشنا کند.

چرا باید آموزش غواصی توسط امین عابد را انتخاب کنیم؟

امین عابد یکی از مجرب‌ترین مدرسین غواصی در سطح بین المللی است که دوره‌های آموزش غواصی را در سطوح مختلف و با مجوز رسمی از مراجع ذی‌صلاح برگزار می کند. امین عابد، مدرس بین المللی غواصی در کنفدراسیون‌های  PADI،CMAS  و SSI است و از کنفدراسیون جهانی  CMAS  و فدراسیون نجات غریق جمهوری اسلامی ایران مدرک خود را دریافت کرده است. امین عابد کلاس‌های خود را در یک دوره خاص و با هماهنگی قبلی اجرا می‌کند. این دوره‌ها معمولا چهار بار در سال برگزار می‌شوند و ظرفیت کلاس‌ها معمولا به صورت گروه‌های شش نفره و به صورت نیمه خصوص برگزار می‌شود و هیچ نگرانی‌ای از بابت یادگیری و کسب مهارت لازم در غواصی نخواهید داشت. 

این پکیج شامل چیست؟

آموزش غواصی توسط امین عابد

٨ ساعت كلاس تئوری

٣ جلسه غواصی عملی

اجاره تجهيزات و قايق برای ٣ جلسه غواصی عملی

صدور و ارسال کارت از کشور فرانسه

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

هزینه سفر و اقامت بر عهده دانشجویان است

آموزش غواصی توسط امین عابد

تلفن تماس: 09128306780

توضیحات کامل

دوره آموزش غواصی شامل کلاس‌های مقدماتی آموزش غواصی است که در ۸ ساعت آموزش تئوری و ۳ جلسه غواصی عملی برگزار می گردد . آموزش تئوری در تهران و  غواصی عملی این دوره در آب‌های زیبای خلیج فارس یا دریای عمان برگزار می گردد. و شما این فرصت را خواهید یافت تا در کنار امین عابد غواصی را به صورت کامل و در آب‌های زیبای جنوب ایران تجربه کنید و در نهایت کارت و مجوز غواصی شما از کشور فرانسه صادر و ارسال می‌شود و دیگر شما یک غواص ماهر به حساب می‌آیید و می‌توانید هر موقع دلتان خواست از غواصی لذت ببرید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

درختی

کشف دنیای زیر آب با آموزش غواصی توسط امین عابد

1،350،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید