درکه

کارت هدیه شرکت در دوره های آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده

فوتبال یکی از جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترين ورزش برای پسران در تمامی رده‌های سنی به‌ویژه برای كودكان و نوجوان است. انجام این بازی پرنشاط در كنار دوستان، ساعاتی به‌یاد ماندنی برای اين گروه سنی رقم می زند. اين ورزش تيمی در زمین فوتبال پوشیده از چمن و در یک محیط شاد و سرزنده، فرزندانتان را سرحال و شاداب می سازد. تصور كنید فرزند دلبندتان در یکی از بهترين آکادمی ‌های فوتبال در كنار بازیكنان سرشناس و با اخلاق كشورمان، راه و رسم اين ورزش را آموزش می بینند. مدیریت حرفه‌ای این مجموعه با تجربه باز‌ی هایی در سطح جهانی، به كيفيت وسایل و تجهيزات و محيط این آكادمی اهميت ويژه داده است. در اين مدرسه از آخرين متدهای آموزشی،‌ به‌روزترين وسايل و امكانات ورزشی استفاد می شود. محيط اين آكادمی كاملاً مدرن بوده و مطابق با استانداردهای بين‌المللی تجهيز شده است بطوريكه فرزندان كشورمان در فضايی مناسب و به‌روز آموزش و پرورش يابند. 

چرا باید آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده را انتخاب کنیم؟

آكادمی فوتبال عابدزاده با شعار اخلاق، تحصیل، ورزش در درکه افتتاح شده است. انتخاب منطقه مناسب در تهران با آب و هوای مناسب از دغدغه‌های مديريت تخصصی اين مجموعه بود تا نهایتا اين آكادمی در محله خوش آب و هوای دركه با هدف ارائه خدمات ورزشی در سطحی بالاتر از استاندارد ساير مدارس فوتبال، کار خود را آغاز کرد. انتخاب مدرسه فوتبال کار ساده ای نیست، عوامل مهمی در یک انتخاب خوب تاثیر دارند، از امکانات و تجهیزات گرفته، تا شيوه تدريس، کادر پاسخگو، مربیان و نکات دیگری چون سهولت رفت و آمد، پارکینگ، بوفه و ... ،‌آكادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده در تمام این خصوصیات زبانزد است.در اين مدرسه از به‌روزترين شيوه‌های تدريس، بهترين و حرفه‌ای ترين مربيان فوتبال و بدن‌سازی و مدرن‌ترين تجهيزات استفاده می شود. علاوه بر آموزش های تخصصی فوتبال، توجه به سلامت جسمی و ذهنی بازیکنان و آموزش رفتارهای حرفه ای ورزشی مانند احترام به دیگران، کار گروهی و ارتقای سطح تحصیلات و دانش فردی از دیگر اهداف و برنامه‌های اصلی آكادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده به‌شمار می آيد. 

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۵۰۰۰۰۰ شرکت در دوره های آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده

کارت هدیه ۲۵۰۰۰۰ شرکت در دوره های آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده


 

شعار آکادمی : اخلاق ، تحصیل ، ورزش

هزینه ثبت نام دوره سه ماهه، ۵۵۰۰۰۰ تومان است

با مدیریت حامد کاکاوند

مناسب برای چه افرادیست؟
آقایان
شرایط استفاده

لطفا قبل از مراجعه جهت ثبت نام، با آکادمی تماس گرفته و هماهنگ کنید

آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده

درکه، بلوار کچویی، انتهای خیابان مفیدی، ورزشگاه شهدای درکه
تلفن تماس: 09197878431

توضیحات کامل

هزینه ثبت نام دوره سه ماه با امكانات كامل در آكادمی حرفه‌ای فوتبال عابدزاده،  با ارائه خدمات ویژه  تنها پانصد هزار تومان است. این مجموعه برای ارائه كارت هدیه نیز امكاناتی را فراهم آورده و  شما می‌توانید به راحتی کارت هدیه را برای فرزندان عزیزتان و دوستانتان،  برای پكیج اول پانصد هزار تومان  و پكیج دوم به مبلغ دویست و پنجاه هزار تومان خریداری کنید.آكادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده با انعقاد قرارداد همکاری با مراکز تخصصی پزشکی و درمانی نزدیک به محل مدرسه فوتبال و بهره‌مندی از متخصصان پزشکی ورزشی در محل مدرسه فوتبال همراه با قرارداد پوشش کامل خدمات بیمه ورزشی شرکت های معتبر بیمه، تمامی شرایط لازم برای سلامت جسمی ورزشکاران این آكادمی فوتبال را فراهم نموده است.انجام این ورزش سالم و پرنشاط،‌ مهارت‌های زندگی و كار تیمی را آموزش داده و آینده درخشانی برای کودکان و نوجوانان ایران زمین در درون و بیرون از زمین فوتبال فراهم می آورد.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

درکه

کارت هدیه شرکت در دوره های آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید