ولیعصر

پکیج متفاوت یک روز پر از هیجان در استخر چهارفصل باشگاه انقلاب

295،000 تومان

غوطه ور شدن در آب، احساس سبکی و نرمی ناشی از لمس آب با پوست بدن و نشاط و هیجان حاصل از صدای آب... همه ی اینها ما را یاد یک آبتنی خوب می اندازد. اما این همه ی لذتی نیست که می توان از آب برد. یک استخر روباز با لمس آفتاب بر روی پوست در هر فصلی از سال، شنا کردن زیر سقف آسمان، چه شب باشد و چه روز، احساس آرامش از ورزش و احساس نسیم بر روی پوست بدن حتی در دل سرمای زمستان و زیر برف! همه و همه بخشی از اتفاقات هیجان انگیز پکیج استخر چهارفصل باشگاه انقلاب است.

مجموعه ی استخر چهارفصل باشگاه انقلاب مجموعه مجهز و مدرنی است که به چندین استخر با کاربردهای متفاوت از جمله استخر روباز چهارفصل، سالن بدنسازی، سالن ماساژ و حمام سنتی مجهز شده است. این پکیج، پیشنهاد متفاوتی است که سعی دارد ترکیبی از همه ی این امکانات را در یک روز به نحوی به شما بچشاند که تا مدتها آرامش و نشاط ناشی از آن را فراموش نخواهید کرد.

چرا باید استخر چهار فصل روباز باشگاه انقلاب را انتخاب کنیم؟

همیشه چه در فصل تابستان و چه در دیگر فصل های سال برای رفتن به استخر به ویژه به صورت دسته جمعی بین دوستان اختلاف است که  به کدام نوع استخر برویم استخر های سر پوشیده یا روباز ؟ این مشکل فقط در باشگاه انقلاب حل شده است و با ابتکاری بی نظیر به نام استخر چهار فصل باشگاه انقلاب. این یعنی شما با خرید عضویت استخر باشگاه انقلاب دو استخر را در کنار خود دارید  یکی استخر روباز و دیگری  استخری سرپوشیده در ابعادی بارور نکردنی. این دو استخر با حوضچه های آب سرد و گرم و سونا های خشک و بخار خود جمعا به ۵۰۰۰ متر مربع بالغ می‌شوند یعنی به اندازه ۱ زمین فوتبال. استخر روباز باشگاه انقلاب یک استخر رویایی است در میان فضای سبز  و با شکلی بی نظیر  با صندلی‌های مخصوص آفتاب گرفتن رویای شما را برای گذراندن یک روز خوب در آغوش آفتاب را فراهم کرده است گر چه در هر  حال چه در رویا چه در بیداری برای آفتاب گرفتن باید چشم هایتان بسته باشد، اما لذت واقعی آفتاب گرفتن یکی از بهترین لذت هایی است که می توانید در باشگاه انقلاب تجربه اش کنید. 

این پکیج شامل چیست؟

مخاطب: آقایان
طول مدت: ۸ ساعت
استفاده از استخر چهارفصل
استفاده از سالن بدنسازی مجهز
استفاده از حمام سنتی به مدت ۲۰ دقیقه به همراه کیسه و لیف
ماساژ VIP به مدت یک ساعت و نیم
پذیرایی با دمنوش های گیاهی
تست ترکیب بدنی

مناسب برای چه افرادیست؟
آقایان
شرایط استفاده

روزهای سرویس دهی: هر روز هفته با هماهنگی قبلی
سانس ها: ۶ الی ۱۴ و ۱۵ الی ۲۲ به انتخاب شما
سرویس های این پکیج برای یکبار استفاده است

استخر چهار فصل روباز باشگاه انقلاب

خیابان ولیعصر، اتوبان نیایش، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
تلفن تماس: ۲۶۲۱۶۳۵۷-۲۶۲۱۶۳۵۶

توضیحات کامل

مشخصات استخر چهارفصل انقلاب:

 مجموعه استخر چهارفصل در ضلع جنوبی مجموعه ورزشی انقلاب واقع شده است و شامل مركز سلامت و تندرستي،‌ مر كز ماساژ، بوفه و رستوران،‌ سالن كراس فيت، فروشگاه ورزشي،‌ سالن ورزش های گروهي،‌ جكوزی،‌ سونای خشك و بخار،‌ حوضچه آب سرد،‌ استخر بزرگسالان،‌ استخر كودكان، زمين بسكتبال،‌ واليبال ساحلي است.

در این روز چه اتفاقاتی می افتد:

اگر سانس شش صبح را انتخاب کرده باشید، صبح زود وقتی هنوز هوا تاریک و روشن است شما وارد مجموعه ی استخر چهارفصل می شوید، و اگر سانس دوم حدود ساعت پانزده بعد از ظهر. بسته به تمایل خودتان می توانید از هر یک از استخرها شروع کنید. در شنا، هیجان و آبتنی هیچ محدودیتی وجود ندارد! هرچقدر دوست دارید می توانید شنا کنید و از لذت آبتنی زیر سقف آسمان لذت ببرید. تجهیزات استخر چهارفصل به شکلی است که در هر فصلی از سال شما تجربه متفاوتی از فضای استخر روباز را به خانه خواهید برد. اگر شنای تنها برای تکمیل هیجان تان کافی نیست سالن بدنسازی مجموعه با تجهیزات کامل پذیرای شماست و می توانید به هر میزان از زمان هشت ساعته تان را که دوست داشتید در سالن بدنسازی بگذرانید. فقط یادتان باشد که باید بیست دقیقه برای تجربه ی فراموش نشدنی حمام سنتی و یک ساعت و نیم برای ماساژ وی آی پی کنار بگذارید.  تیم متخصص حاضر در مجموعه شما را در استفاده از این امکانات راهنمایی می کنند و هر کجا که نیاز بود اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. استفاده از حمام سنتی در طول این هشت ساعت هر زمان که خواستید به مدت بیست دقیقه برای شما برنامه ریزی شده که در آنجا یک لیف کیسه ی دلچسب و یک حمام گرم و خوب سنتی می گیرید. در سرویس ماساژ نیز به مدت یک ساعت و نیم ماساژور حرفه ای با یک ماساژ بی نظیر شما را مهمان می کند. پس از ماساژ شما با دمنوش های گیاهی پذیرایی شده و می توانید با یک آبتنی مختصر روز هیجان انگیز خود را پایان دهید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

ولیعصر

پکیج متفاوت یک روز پر از هیجان در استخر چهارفصل باشگاه انقلاب

295،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید