تجریش

ثبت لحظات ناب در استودیو ربیت

تمایل به ثبت و ماندگار کردن لحظات شاد، زیبا و تکرارنشدنی، بین همه ی ما مشترک است. فرزند کوچکی داریم که با آن پاهای کوچک تاتی تاتی می کند و می دانیم که بزودی بزرگ تر می شود و شانس دیدن مجدد این صورت کودکانه و چشمان کنجکاو از دست می رود، یا به تازگی ازدواج کرده ایم و دلمان می خواهد دیوارهای خانه را با عکس های دونفری بپوشانیم، گرد پیری به صورت پدر و مادرمان نشسته و می خواهیم با عکسی خانوادگی این صورت های مهربان را در قابی برای همیشه ماندگار کنیم. فرقی نمی کند چه انگیزه ای از ثبت تصاویر داشته باشیم، آتلیه ای که برای این کار انتخاب می کنیم باید مانند استودیو ربیت کار بلد باشد.

چرا باید استودیو عکاسی ربیت را انتخاب کنیم؟

تخصص ما در استودیو ربیت، عکاسی و فیلم برداری از مادران باردار ، نوزادان و کودکان دلبند شماست. از دیگر فعالیت های این مجموعه می توان به عکاسی و فیلم برداری از زمان متولد شدن نوزاد در بیمارستان، عکاسی از کودک در فضای استودیو و یا عکاسی در فضای به انتخاب مشتری نام برد. همچنین ما در این استودیو انواع لباس های بارداری با تنوع طرح و رنگ مناسب عکاسی را برای استفاده ی مشتریان محترم فراهم کرده ایم، تا شما دغدغه لباس نداشته باشید. برای کسانی که تمایل داشته باشند از خدمات میکاپ استودیو استفاده کنند نیز میکاپ آرتیست حرفه ای با آتلیه ما همکاری مستمر دارد. از دیگر خصوصیات استودیو ربیت باید به امکان عکاسی آنالوگ (با نگاتیو) و فضای باز با نور طبیعی و همچنین تهیه فیلم حرفه ای از مراحل عکاسی و پشت صحنه یاد کرد.

این پکیج شامل چیست؟

پکیج شماره یک عکاسی در استودیو ربیت:

سه قطعه چاپ عکس 16*21

یک عدد شاسی 20*30

دو عدد شاسی 16*21 .

 

پکیج شماره دو عکاسی در استودیو ربیت:

پنج قطعه عکس 16*21

یک شاسی 30*40

دو عدد شاسی 16*21

 

پکیج شماره سه عکاسی در استودیو ربیت:

شش قطعه عکس چاپی 16*21

یک شاسی 40*30

یک شاسی 20*30

دو عکس شاسی 16*21

 

پکیج شماره چهار عکاسی در استودیو ربیت:

10 قطعه عکس چاپی 16*21

یک شاسی 60*40

یک شاسی  20*30

 

پکیج ویژه تولد استدیو ربیت:

عکاسی در محل تولد به مدت دو ساعت و تحویل تمام فایل‌ها

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

این استودیو هزینه ورودی ندارد

در روزهای تعطیل نیز امکان سرویس دهی وجود دارد

زمان مراجعه همه روزه از ساعت ١١ الي ١٩

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

استودیو عکاسی ربیت

میدان تجریش . خیابان مقصود بیک، پلاک ۱۵۶، واحد ۱۹
تلفن تماس: 09126985638

توضیحات کامل

ما به شما توصیه می کنیم در صورتی که تصمیم دارید، چند قاب عکس زیبا به دیوارهای خانه تان اضافه کنید، و از سوژه ها و چیدمان های تکراری خسته شده اید، سری به آتلیه ربیت بزنید. آتلیه ربیت استاد گرفتن عکس هایی با حال و هوای کاملا طبیعی است. در عکس های این آتلیه خبری از ژست ها و بک گراندهای تکراری نیست و در تک تک قاب ها می توانید ردپای نوآوری و خلاقیت را ببینید. همچنین عکاسی از کودکان یکی از تخصص های هنرمندان این استودیو است که آن را به معنای واقعی، حرفه ای انجام می دهند. نمونه کارهای این آتلیه را که ورق می زنید، نوگرایی، شفافیت رنگ، فضایی کاملا طبیعی و چهره های معصوم و جذاب کودکان شما را به خود جذب می کند. این پکیج را به هر عزیزی که هدیه می دهید، او را برای همیشه از خود سپاسگزار خواهید کرد. زیرا او در پایان با سه قطعه عکس حرفه ای، یک شاسی که برای همیشه آن را روی دیوار خانه اش خواهد داشت و یک عکس با تکنیک نگاتیو که در هر قابی که دوست داشته باشد جای خواهد گرفت، واقعا غافلگیر خواهد شد.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

تجریش

ثبت لحظات ناب در استودیو ربیت

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید