زعفرانیه

آرامش حقیقی در اسپا تخصصی الیزیوم

یک فرد در تمام ادوار زندگی اعم از دوران طفولیت، رشد، بلوغ و کهنسالی قابلیت بهرمندی از فوائد ماساژ و خدمات پوست را دارد. ماساژ باعث افزایش اعتماد به نفس و تمرکز، بهبود جریان خون و لنف، افزایش قابلیت ارتجاعی بافت‌های بدن، تقویت سیستم عصبی و ایمنی بدن افزایش قابلیت جذب غذا و... می‌شود. خدمات پوستی باعت افزایش استحکام، احیا و جوانسازی پوست در سنینی که کلاژن سازی طبیعی پوست رو به کاهش است شده و همچنین برای مشکلات دور چشم اعم از تیرگی، چروک و خستگی بسیار مفید است.

چرا باید اسپا تخصصی الیزیوم را انتخاب کنیم؟

اسپا تخصصی الیزیوم بهترین خدمات خود که شامل ماساژ، اسپا و خدمات پوست است را با کیفتی ارائه می‌کند که شما بعد از دریافت خدمات شگفت زده خواهید شد. شما وقتی وارد الیزیوم می‌شوید، زمان و آرامش شما برای الیزیوم بسیار مهم است. الیزیوم می‌خواهد تا به صورت اختصاصی در خدمت شما باشد و از زمان مراجعه خدمات رسانی به شما رو شروع می‌کند. در الیزیوم به محض ورود پذیرایی با انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد آغاز می‌شود و ارائه نوع خدمات بنا به درخواست مشتری و در لحظه تغییر می‌کند. مشاوران مرکز اسپای الیزیوم با تجویز درست راه درمان و بهبود را پیشنهاد می‌دهند. در الیزیوم شما می‌توانید از انوع ماساژ مانند ماساژ بالولینگ، ماساژ سوئدی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ شمع، ماساژ شکلات، ماساژ کمپرس گیاهی و... که هرکدام فواید خاص خود را دارند بهره ببرید. اگر اهل اسپا هستید، اسپا پا، اسپا سلامت، اسپا اروپایی، اسپا آسیایی، اسپا سواحل کارائیب و .... می‌تواند به کمک شما بیاید.  

این پکیج شامل چیست؟

ماساژ پا در اسپا تخصصی الیزیوم به ارزش ۸۵۰۰۰ تومان

ماساژ به انتخاب شما در اسپا تخصصی الیزیوم به ارزش ۱۸۰۰۰۰ تومان

خدمات تخصصی پوست در اسپا تخصصی الیزیوم به ارزش ۲۷۰۰۰۰ تومان 

اسپا در اسپا تخصصی الیزیوم به ارزش ۴۰۰۰۰۰ تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

لطفا قبل از مراجعه حتما رزرو کنید

اسپا تخصصی الیزیوم

زعفرانيه، مقدس اردبيلى
تلفن تماس: ٠٩٢١٤٩٤٨٤٧٦

توضیحات کامل

اسپا تخصصی الیزیوم در سال ۱۳۹۴ با تشکیل کمیته تخصصی و تحقیقات میدانی وسیع جهت شناسایی ماساژهای رایج در حوزه کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا، اروپا کمپانی‌های معتبر آموزشی و ارائه دهنده ماساژ پس از تهیه و تدوین طرح جامع ایجاد مراکز اسپا و ماساژ و با تاکید برجنبه های ریلکسیشن و درمانی با دو شعبه در تهران، خدمات منحصر به فرد خود را ارائه می‌نماید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

زعفرانیه

آرامش حقیقی در اسپا تخصصی الیزیوم

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید