ابسرد

بالن بر فراز دشت های اطراف دماوند از مجموعه بالن سواری ابا

کلمه ی بالن و بالن سواری اغلب ما را به دوران کودکی می برد، زمانی که خودمان را بجای قهرمان داستان ها سوار بر بالن بر فراز آسمان تصور می کردیم و از سرزمینی به سرزمین دیگر می رفتیم. مطمئنا تجربه ی هیجان آن سفر اکتشافی، رویای کودکی خیلی از ما بوده و هنوز هم کلمه ی بالن سواری ما را برای به وقوع پیوستن آن رویاها وسوسه می کند.
برخلاف آنچه فکر می کنید، این وسیله ی نقلیه کهن، به تاریخ نپیوسته است و هنوز هم می توان مثل گذشتگان از هیجان، سکوت و لذت ماجراجویی فوق العاده سفر با بالن برفراز آسمان ها لذت برد. می توان زمین را از ارتفاعی بسیار بالا به نظاره نشست و در کنار پرندگان در آسمان به پرواز درآمد. می شود زمین های سر سبز دشت ها و دامنه ی کوه ها را پیمود و مناظری را مشاهده کرد که تجربه ی آن برای همگان میسر نیست.
تا بحال هیچ وقت آسمان به شما اینقدر نزدیک نبوده است! تجربه ی پرواز با بالن هوای گرم یک سفر اکتشافی حقیقی است و چون در پرواز با بالن هوای گرم نمی شود همیشه مسیر مشخصی را پیمود، هربار تجربه ی این پرواز به شکلی متفاوت و البته فراموش نشدنی خواهد بود. در این پرواز خلبانی با تجربه شما را همراهی خواهد کرد و زاویه ی دید ۳۶۰ درجه بر فراز زمین و طبیعت بکر آنچنان شما را متحیر می کند که اصلا گذر زمان را متوجه نمی شوید .
مکانی که بر بلندای آن پرواز می کنید و مناظری که خواهید دید از تپه ها گرفته تا دشت ها ودرختان، همه و همه به جهت وزش باد بستگی دارد، چون جهت حرکت بالن را در آسمان، باد معین می کند. پس هرچه در هربار پرواز می بینید برای شما حتما تازگی خواهد داشت. اما یک چیز در این سفر برای همه یکسان خواهد بود و آن این است که شما تا سالها بعد از این ماجراجویی حرف ها و خاطرات بسیاری برای دیگران نقل خواهید کرد وعکس ها و فیلم هایتان یادگاری ارزشمندی خواهد بود. پس لطفا دوربین فراموش نشود!

چرا باید مجموعه بالن سواری ابا را انتخاب کنیم؟

آیا دوست دارید که همسرتان، دوستتان یا یکی از اعضاء خانوادتان را غافگیر کنید؟ بسیار خوب... پرواز با برنامه های بالن سواری آبا میتواند آرزوی شما را فراهم کند، و روزی استثنائی برای شما بسازد، ایده ای برای یک هدیه عالی! وقتی شما با بالن برفراز منطقه استثنایی دماوند پرواز می کنید حیرت زده خواهید شد. این تجربه جالب و شگفت آور از کیفیت بالایی برخوردار است. چون یک تیم کاملا متخصص این برنامه را برای شما ترتیب داده اند. فرود آمدن بالن و سپس خوابانیدن آن توسط گروه پروازی وانتقال مسافران به مکان اولیه با شرایط هوایی مطلوب بازهم توسط تیم آموزش دیده انجام می شود. این سفر برای آنان که در جستجوی احساسی تازه هستند، گردشی ایده آل و البته سفری تمام عیار برای عاشقان طبیعت است.

خاطره بالن سواری برای همیشه می تواند بیادماندنی و گرامی داشته شود...

این پکیج شامل چیست؟

پرواز به صورت اختصاصی
آموزش های پیش از پرواز
سرو صبحانه مخصوص
فیلمبرداری و عکسبرداری ویژه
مشاهده آماده سازی بالن توسط تیم متخصص
بالا رفتن از سبد و سوار شدن به بالن
۴۵ الی ۶۰ دقیقه پرواز با بالن 
جمع آوری بالن توسط تیم متخصص 


پکیج VIP شامل موارد زیر نیز می شود:

جشن پایان پرواز اختصاصی
هدیه مخصوص
برگشت مسافرین با ماشین آفرود به مکان اولیه پرواز بالن

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

حداکثر یک هفته پس از خریداری برای هماهنگی پرواز با شرکت تماس حاصل فرمایید
اعتبار کوپن: یک سال با هماهنگی
عدم پذیرش افراد بالای ۷۵ سال و اطفال زیر۴ سال
کودکان ۶ تا ۱۴ سال فقط با همراه
شما می توانید یک پرواز زمان باز(بدون زمان) بخرید و اجازه دهید که ما زمان پرواز را در بهترین آب و هوا ترتیب دهیم.

مجموعه بالن سواری ابا

تهران ،دماوند ، آبسرد
وب‌سایت: balons.ir/
تلفن تماس: ۲۲۴۷۳۷۲۷

توضیحات کامل

شما میتوانید بسته های هدیه ما را برای انواع جشنهای خود اختصاصی کنید، مناسبتهایی مثل: جشن تولد ، روز پدر، روز مادر، کریسمس، ولنتاین، نامزدی، جشن عقد، عروسی، کلیپ اسپورت
پروازبا این پکیج به صورت اختصاصی است و مسافر دیگری همراه شما نخواهد بود، همچنین ما در پکیج VIP یک جعبه هدیه بسیار شیک شامل یک بادکنک هلیمی، قلب چوبی و جعبه ی شکلات و با تزینات ویژه برای شما آماده می کنیم و پیامی که شما می خواهید به روبانهای بادکنک متصل می شود و زمانی که جعبه بازشود با بادکنک به آرامی از جعبه بیرون آمده و بالامی رود. تا تجربه ی بالن سواری شما را هرچه بیشتر منحصربفرد کند.


کجا پرواز می کنیم :
آبسرد دماوند یکی از خوش آب و هواترین و زیبا ترین شهرها در شهرستان دماوند است. این منطقه در فاصله ۶۵ کیلومتری شهر تهران و ۵ کیلومتری جنوب جاده هراز و میان دو شهر دماوند و فیروزکوه قرار گرفته است.


بهترین زمان پرواز :
پرواز در سپیده دم صبح: شما وقتی خورشید صبحگاهی به آرامی در آسمان نمایان می شود، با بالن در آسمان بالا می روید و به آرامی بر فراز دشت زیبا و باشکوه دماوند ، شناور در آسمان ، پیش خواهید رفت. آنچه می بینید را باور نخواهید کرد، دیدن پهن شدن نور خورشید بر دشتی پهناور از زاویه ای بسیار متفاوت.


در روز بالن سواری چه اتفاقاتی می افتد:
صبح زود وقتی هنوز هوا تاریک است شما به سایت پرواز می رسید، در بدو ورود به سایت، صبحانه و آبمیوه برایتان سرو می شود و شما برای پروازی خاطره انگیز آماده می شوید !
تیم متخصص در حضور شما بالن را برای پرواز آماده می کنند، که مرحله ی بسیار هیجان انگیزی است. شما از سبد بالا رفته و سوار بالن خواهید شد. پرواز آغاز می شود، بالن آرام آرام بالا می رود و شما در آسمانی بی انتها، شناور می شوید.
زیر پای شما منطقه ی زیبا و سرسبز دماوند با دشت های وسیع و کوه های سربه فلک کشیده دل شما را می برد، شما نمی دانید بالن شما را به کجا خواهد برد و کجا فرود خواهید آمد، چون این باد است که مقصد شما را مشخص می کند. در صورتی که وضعیت هوا مساعد باشد، خلبان بالن را به ارتفاعات بالاتری هدایت خواهد کرد و شما زاویه ی جدیدتری از منطقه شگفت انگیز دماوند را رصد خواهید کرد.
پس از حدود ۶۰ دقیقه وقتی سفر شما به انتها می رسد فرودی غیر قابل پیش بینی را تجربه می کنید و سفرتان را با هیجان و خاطره ی ماندگار و متفاوت به پایان می رسانید. اینجا ما برای شما میز پذیرایی شامل کیک و نوشیدنی آماده کرده و در کنار شما، جشنی برپا خواهیم کرد.
در پایان این تجربه ی متفاوت بازهم هیجان و آدرنالین تمام نمی شود، ما حالا شما را با ماشین آفرود به محل اولیه ی سوار شدن به بالن بازمی گردانیم.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

ابسرد

بالن بر فراز دشت های اطراف دماوند از مجموعه بالن سواری ابا

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید