تجربه خرید از فروشگاه های بانی مد با حق انتخابی مثال زدنی

200،000 تومان

هیچ هدیه‌ای برای آقایان و بانوان بهتر از پوشاک نیست؛ به‌خصوص اینکه پوشاکی از برندهای سرشناس و معروف با بهره‌گیری از جدیدترین روندهای مد و پوشاک باشد. برندهای بانی مد از مرغوب‌ترین مواد اولیه ساخته می شوند و کیفیت خود را به مرور زمان از دست نمی‌دهد. پوشاک این برند، در طرح‌ها، رنگ‌ها و سایزهای مختلف و در بازه‌های قیمتی متفاوتی عرضه شده است تا بتوانید به‌راحتی هدیه‌ای مناسب تهیه کنید؛ چه به‌دنبال پوشاکی رسمی، چه به‌دنبال پوشاکی روزمره باشید، بانی مد حتما محصول مناسبی برای یک هدیه‌ی فراموش‌نشدنی، خواهد داشت.

چرا باید بانی مد را انتخاب کنیم؟

شیک پوشی و داشتن پوشاک با کیفیت یکی از بهترین ویژگی های بانی مد است. بانی مد با سال‌ها حضور موفق در صنعت پوشاک ایران سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان را به خوبی می شناسد. به همین دلیل با ارائه برندهای جذاب و زبده در صنعت پوشاک این امکان را به شما می دهد تا با صرف کمترین وقت و انرژی بهترین پوشاک را برندهای خوب دنیا تهیه کنید. بانی مد ضمن تنوع بخشیدن به انواع محصولات و همکاری با معتبرترین برندهای دنیا که شامل جین وست، ساموئل و کوین و بالنو می شود، کیفیت اجناس  خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده. 

این پکیج شامل چیست؟

امکان خرید از فروشگاه های Jeanswest در سراسر ایران

امکان خرید از فروشگاه های Baleno  و Samuel & Kelvin  در سراسر ایران

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

در صورت خرید بیش از ارزش هدیه، می‌توانید مابقی مبلغ را در محل پرداخت کنید. 

قابل استفاده در تمامی شعب برندهای جین وست، بالنو و ساموئل و کوین

بانی مد

-
تلفن تماس: -

توضیحات کامل

برند ساموئل اند کوین و محصولاتش جزو پیشگامان فشن هستند و محصولاتش با قابلیت آسان میکس شدن با هر لباس دیگری مشهور هستند. تمام این ویژگی ها، کاراکتری قدرتمند را از این برند ارائه می دهد که میلیون ها مشتری را در سراسر دنیا به خود جذب کرده است. شلوارهای ویژه خوش طرح ساموئل و کلوین باعث شده تا این برند لقب کارشناس شلوار برای خود تصاحب کند. تمام این ویژگی ها، کاراکتری قدرتمند را از این برند ارائه می دهد که میلیون ها مشتری را در سراسر دنیا به خود جذب کرده است.

برند جین وست یکی از بهترین حرفه‌ای ترین و با سابقه‌ترین برندها در صنعت مد و پوشاک است. یکی از از بزرگت‌ترین نکات کلیدی این برند، سبک خاص کژوال آن است که هر کسی را به وجد می‌آورد. به همین دلیل ما در یادیسا، امکان انتخاب از محصولات متنوع برند جین وست را یکی از بهترین انتخاب‌ها برای هدیه و جوانان و نوجوانان می‌دانیم.

بالنو برندی است که ابتکار، ابداع سبک‌های جدید در پوشش، سادگی و تاثیر دهی، اعتماد و احترام و سرویس هرچه بهتر را سرلوحه کار خود قرار داده است. بالنو به خوبی متوجه این مساله بوده است که با داشتن یک برند و یک سبک پوشش نمی توان سلیقه و خواسته های تمامی جامعه ی مشتریان را پوشش داد. به همین دلیل چندین سبک پوشش را به صورت همزمان پشتیبانی می‌کند. اگر به دنبال این هستید که هدیه‌ای برای علاقه‌مندان به مد روز تهیه کنید، محصولات برند بالنو، یکی از برترین انتخاب‌های شما خواهد بود.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

تجربه خرید از فروشگاه های بانی مد با حق انتخابی مثال زدنی

200،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید