آفریقا

کارت هدیه خرید از فروشگاه Converse

وقتی می‌خواهید یک کتانی انتخاب کنید همیشه دنبال کتانی‌ای هستنید که علاوه بر زیبایی، راحتی و بادوام بودن را هم داشته باشد. کانورس انتخابی هست که نه فقط تمام این ویژگی‌ها را در خود دارد بلکه کارایی‌ای فراتر از یک کتانی معمولی را برای شما به ارمغان می‌آورد. چند مدل کتانی می‌شناسید که می‌توانید آن‌ها را حتی در مجالس و میهمانی‌ها بپوشید؟ کتانی‌های کانورس هیچوقت از جذابیت نمی‌افتند. و این‌ها همه جادوی کانورس هستند. با هر معیاری که حساب کنید، کانورس یک برند کلاسیک به حساب می‌آید و اکنون یک قرن است به کمترین تغییری، پابرجا مانده. کتانی‌های کانورس هیچوقت از مد نمی‌افتند. 

چرا باید برند Converse را انتخاب کنیم؟

کانورس در دنیای جوانی جایگاه ویژه‌ای دارد و هر کس که روحیه جوانی در خود داشته باشید از کتانی‌های کانورس لذت خواهد برد. کتانی‌های کانورس با وجود داشتن ظاهر روزمره و ورزشی، در تمام موقعیت‌های اجتماعی قابل استفاده است. از کتانی‌های کانورس حتی در کنسرت بزرگترین خواننده‌های دنیا و میهمانی‌های مجلل نیز استفاده شده است. برند کانورس برای هر سلیقه‌ای حداقل چند انتخاب قائل شده.کانورس کلکسیون بی‌نظیری از انواع کفش‌های زنانه، مردانه، دخترانه و پسرانه دارد. برند کانورس این امکان را برایتان فراهم کرده که جهانی گام بردارید و از هر قدم خود لذت ببرید. کانورس به جای اینکه فقط برای ورزشکاران کفش درست کند و جنگ غول‌های فعال در این زمینه برود با هوشمندی تمام کفش‌هایی درست می‌کند که مناسب کوچه و خیابان است و هر فعالیتی که داشته باشید خراب نمی‌شوند. 

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۵۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند Converse

کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند Converse

کارت هدیه ۲۰۰۰۰۰ تومانی خرید ازبرند Converse

 

بازه قیمتی: بین ۱۵۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است 

آدرس سایر فروشگاه های برند کانورس:

خیابان شریعتی، خیابان دولت، بعد از بلوار کاوه، روبروی پمپ بنزین - تلفن: 22584137 

بلواراندرزگو، مرکزخرید سانا

انتهای اتوبان همت، جنب دریاچه چیتگر، مرکز خرید بام لند 


برند Converse

بلوار آفریقا، نرسیده به بزرگراه مدرس، مرکز خرید الهیه، طبقه زیر همکف، واحد 3
تلفن تماس: 26213008

توضیحات کامل

کانورس بزرگترین و مهمترین برند تولید کفش در آمریکا به حساب می‌آید که از سال ۱۹۰۸ تولید می‌شود و از سال ۲۰۰۳ تا کنون زیرمجموعه برند نایکی به حساب می‌آید. در ابتدای کار شرکت کانورس یگ آگهی به چاپ رساند که در آن گفته می‌شد شرکت کانورس آنقدر مستقل و خلاق است که هیچگاه از هیچ برندی پیروی نخواهد کرد. شهرت واقعی کانورس از زمانی آغاز شد که تیم ملی بسکتبال ایالات متحده آمریکا از این برند برای کفش‌های بازیکنان خود استفاده کرد و به در المپیک مدال طلا رسید. از آن موقع به بعد سری آل استار برند کانورس محبوبیت فوق العاده‌ای پیدا کرد و هر کسی که هنوز روحیه جوانی در خود داشت از کتانی‌های جذاب استفاده می‌کرد.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

آفریقا

کارت هدیه خرید از فروشگاه Converse

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید