کردستان

بلوک ۶۸، بهترین باشگاه ورزشی ویژه بانوان

بلوک 68 نام باشگاه ورزشی است که در آ.اس.پ تهران قرار دارد . بلوک 68 تلفیقی از عناصرمدرن معماری یعنی بتن، فلز و شیشه است این تلفیق در دل خود شعارهایی مانند جدایی از مکتب های تقلیدی ،جدایی از سبک های گذشته و ابداع فرم های جدید را دارد و این شعار آنچنان بر ذهن و روان شما می نشیند که با هرگامی که در این مجموعه برمی دارید ناخوداگاه هوشیارتان جستجوگر  اتفاقات جدید است. نقطه عطف این حس در بدو ورودتون با دیدن مجسمه های ورزشی ای که از دل دیوار بیرون زدند و القا کننده‌ی قدرت، انعطاف، پشتکار و حرکت هستند، شکوفا می شود.

چرا باید بلوک 68 را انتخاب کنیم؟

موسسین مجموعه فرهنگی ورزشی Block68 پس از فعالیت هایشان در عرصه ورزش قهرمانی و کسب بیش از 100 عنوان قهرمانی ورزشی، به صورت حرفه ای فعالیت خود را در صنعت ورزش و تفریحات، از سال 1998 آغاز نمودند.  این افراد تا به امروز کار ساخت و تکمیل مجموعه‌هایی بی نظیری مانند  اکادمی اسکیت انقلاب، استخر چهار فصل سی نگین ورزشی پرشیا، اسکواش انقلاب و... را بر عهده داشته اند. مجموعه Block68 دستاورد موسسین این گروه، یاسمن حجازی، علیرضا قیاسی و کاوه صدقی پس از بیش از 20 سال حضور در عرصه ورزش قهرمانی، آموزشی، حرفه ای، همگانی و سلامتی جامعه می باشد که با طراحی داخلی منحصر به فرد خانم مهندس عبدساکن به سرانجام رسیده و چهارچوب هویت سازمانی این مجموعه توسط یکی از بزرگترین کمپانی های کپی رایتینگ کشور انجام شده است.

این پکیج شامل چیست؟

۸ جلسه ورزش یوگا در باشگاه بلوک ۶۸، به ارزش ۲۰۰۰۰۰ تومان

۱۲ جلسه بدنسازی در باشگاه بلوک ۶۸، به ارزش ۳۵۰۰۰۰ تومان

۸ جلسه ورزش فانکشنال در باشگاه بلوک ۶۸، به ارزش ۴۱۰۰۰۰ تومان

۱۲ جلسه ورزش کراس فیت در باشگاه بلوک ۶۸، به ارزش ۴۸۰۰۰۰ تومان

 

ویژه بانوان

ارائه برنامه تمرینی

دارای طراحی فوق العاده مدرن و خاص

کلاس‌های گروهی بسیار جذاب

یکی از باشگاه‌های لوکس تهران و با قیمت‌های خوب

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
شرایط استفاده

لطفا جهت ثبت نام با بلوک ۶۸ تماس حاصل فرمایید

بلوک 68

بزرگراه کردستان، خیابان ۶۴ غربی، مجتمع آ.اس.پ
تلفن تماس: بلاک ۶۸، بهترین باشگاه ورزشی ویژه بانوان

توضیحات کامل

از مزیت ها و برتری های بلوک 68 مربی های بسیار حرفه ای و دستگاه های ورزشی به روز دنیاست!! به جرات میتوان گفت حساسیتی که بلوک 68 برای نزدیکی به استانداردهای جهانی به خرج داده است در کمتر باشگاهی در سطح تهران دیده میشود. کلیه دستگاه های ورزشی این باشگاه بسیار مدرن و از مارکSport Art می باشند و نکته جالب این که حتی دمبل ها،هالترها، و مت ها و استپ ها نیز همگی محصولات کمپانی مطرح Les Mills می باشند، مربی ها نیز در این باشگاه هر 6 ماه یک بار برای گذراندن دوره های جدید به کشورهای ارائه دهنده ورزش های تخصصی رفته و همواره خود را به روز نگه می دارند. بلوک 68 تمامی کلاس های تناسب اندام و بدنسازی را به صورت خصوصی برگزار میکند وبه خاطر وجود یک مربی همواره در کنار شاگرد و انجام اکثر حرکات با وزنه زیر نظر مربی  شما تنوع زیادی در دستگاه های بدنسازی در این مجموعه نمی بینید. ولی با این حال بلوک 68 به تفکیک دستگاه ها بر اساس کاراییشون کرده به طوریکه یک فضا در طبقه بالا به Leg Room یا فضای مخصوص دستگاه های پا اختصاص داده شده وبقیه دستگاه ها در قسمت مرکزی باشگاه قرار گرفته اند. مانند دیگر باشگاههایی که مختص بانوان هستند در بلوک 68 توجه ویژه ای به کلاس های گروهی شده است، این توجه ویژه با تمهیدات ویژه ای نیز همراه است وجود استیجی که در آن همزمان 3 مربی حضور دارند، سیستم صوتی  فوق العاده قوی به همراه نور پردازی،تهویه مطلوب با هوای کوهستان، وسایل لوکس بدنسازی و دکوراسیونی که هر 6 ماه یک بار عوض میشود از جذابیت های سالن ورزش گروهی بلوک 68 با ظرفیت 40 نفر می باشد.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

کردستان

بلوک ۶۸، بهترین باشگاه ورزشی ویژه بانوان

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید