رامسر

هتل رویای شیرین ویژه یک شب اقامت تا ۳۵+۱۰% تخفیف

0

چرا باید هتل رویای شیرین رامسر را انتخاب کنیم؟

این پکیج شامل چیست؟

جمعه تا سه شنبه: ویژه هر شب اقامت در اتاق ۲ تخته به همراه صبحانه  تنها با پرداخت ۱۴۱۵۰۰ تومان اما با ارزش ۲۵۵۰۰۰ تومان (۳۵+۱۰% تخفیف)

چهارشنبه و پنجشنبه: ویژه هر شب اقامت در اتاق ۲ تخته به همراه صبحانه  تنها با پرداخت ۱۹۷۵۰۰ تومان اما با ارزش ۲۵۵۰۰۰ تومان (۱۳+۱۰% تخفیف)

جمعه تا سه شنبه: ویژه هر شب اقامت در واحد یک خوابه  ۳ تخته به همراه صبحانه تنها با پرداخت ۱۹۲۰۰۰ تومان اما با ارزش ۳۱۰۰۰۰ تومان (۲۸+۱۰% تخفیف)

چهارشنبه و پنجشنبه: ویژه هر شب اقامت در واحد یک خوابه  ۳ تخته به همراه صبحانه تنها با پرداخت ۲۴۷۰۰۰ تومان اما با ارزش ۳۱۰۰۰۰ تومان (۱۰+۱۰% تخفیف)

جمعه تا سه شنبه: ویژه هر شب اقامت در واحد دو خوابه ۴ تخته به همراه صبحانه تنها با پرداخت ۲۴۱۰۰۰ تومان اما با ارزش ۳۷۰۰۰۰ تومان (۲۵+۱۰% تخفیف)

چهارشنبه و پنجشنبه: ویژه هر شب اقامت در واحد دو خوابه ۴ تخته به همراه صبحانه تنها با پرداخت ۲۹۷۰۰۰ تومان اما با ارزش ۳۷۰۰۰۰ تومان (۱۰+۱۰% تخفیف)

جمعه تا سه شنبه: ویژه هر شب اقامت در واحد دو خوابه ویژه ۵ تخته به همراه صبحانه تنها با پرداخت ۳۳۹۰۰۰ تومان اما با ارزش ۵۰۰۰۰۰ تومان (۲۲+۱۰% تخفیف)

چهارشنبه و پنجشنبه: ویژه هر شب اقامت در واحد دو خوابه ویژه ۵ تخته به همراه صبحانه تنها با پرداخت ۳۹۵۰۰۰ تومان اما با ارزش ۵۰۰۰۰۰ تومان (۱۱+۱۰% تخفیف)

برای انتخاب روی دکمه خرید کلیک نمایید.

 • اینترنت در لابی رایگان
 • صبحانه بوفه سلف سرویس رایگان
 • پارکینگ و جای پارک آسان
 •  این هتل آپارتمان شامل سوئیت های یک خوابه و دو خوابه است. 
 • کلیه سوئیت های دو خوابه و بعضی از سوئیت های یک خوابه دارای آشپزخانه می باشد. 
 • هر آپارتمان دارای تخت تمیز و راحت، یخچال، گاز، تلویزیون LED، سرویس فرنگی، تهویه مطبوع، مبلمان، حمام اختصاصی، خدمات روم سرویس و غیره است. سوئیت های یک خوابه امکان نفر اضافه ندارد. 
 • هزینه نفر اضافه در محل دریافت می گردد
 • پارکینگ با ظرفیت ۶ خودرو
 • اتاق ها و واحدهای یکخوابه آشپزخانه و دید دریا ندارد   
مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده
 • لطفا قبل از رزرو جهت اطلاع از ظرفیت خالی در تاریخ موردنظر و رزور تاریخ مورد نظر حتما با شماره مذکور تماس حاصل فرمایید و پس از اطمینان نسبت به خرید اقدام نمایید و بلافاصله پس از ثبت خرید با ذکر نام، مشخصات، تلفن و کد کوپن تخفیفان رزرو خود را قطعی نمایید در غیر این صورت مجموعه برای پر شدن ویلا ها هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت و از ارائه خدمات معذور است.
 • هر تخفیفان ویژه یک شب می باشد.
 • در صورت رزرو و کنسل نمودن آن، هیچگونه عودت وجهی صورت نمی گیرد.  

هتل رویای شیرین رامسر

مازندران - رامسر - ساحل نقره ای - کوچه ربانی
تلفن تماس: ۰۲۱۴۲۰۲۷

توضیحات کامل

هتل آپارتمان رویای شیرین رامسر در سال ۱۳۹۵ به بهره برداری رسید. این هتل با دارا بودن ۴ طبقه مشتمل بر ۱۸ واحد آپارتمان مجهز با امکانات مناسب اقامتی، پذیرای مهمانان گرامی است. هتل آپارتمان رویای شیرین در خط ساحلی شهر رامسر و در استان مازندران قرار دارد که موجب دسترسی سریع به دریا خزر شده است. دسترسی به سایر شهر های شمالی کشور و دوری از هیاهو و شلوغی شهر، از نکات مثبت دیگر هتل یک ستاره رویای شیرین رامسر به شمار می رود. هتل رویای شیرین با آرزوی اقامتی به یادماندنی، پذیرای مهمانان گرامی در شهر زیبای رامسر است. با رزو هتل رویایی شیرین رامسر، خاطره ای خوش از یک مسافرت خوب را ذهن خود ماندگار کنید.

سفر شمال لذت‌بخش‌تر خواهد بود اگر با اجاره یک ویلای مناسب خیالتان راحت باشد. صفحه اجاره ویلا رامسر تخفیفان بهترین پیشنهادها را برایتان آماده کرده است. هنگام انتخاب ویلا به امکانات و شرایط ویلا دقت کنید. تعداد اتاق‌ها  و تخت‌خواب‌ها، پارکینگ و ظرفیت ویلا از مهمترین دغدغه‌های مسافران است. برای اجاره ویلا از تخفیفان حتما پیش از خرید نهایی با پشتیبانی تماس بگیرید.

نحوه استفاده از هدیه
 1. انتخاب هدیه

  پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

 2. پرداخت آنلاین

  پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

 3. لذت تجربه خاص

  ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

رامسر

هتل رویای شیرین ویژه یک شب اقامت تا ۳۵+۱۰% تخفیف

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید