اقدسیه

تجربه سرعت و هیجان در کارتینگ دانیال

حتما تا حالا لذت سرعت را تجربه کرده‌اید، اینکه پایتان را روی گاز بگذارید و با سرعت در مسیری پرپیچ و خم برانید و لحظات هیجان‌انگیزی را رقم بزنيد. کارتینگ یکی از ورزش‌ها و تفریح‌های مهیجی است که می‌توانید در ایام تعطیل برای یک‌بار هم که شده آن را امتحان کنید. در تهران شلوغ و پرترافيك، پيدا كردن پيستی با استاندارد‌های بين‌المللی و ايمن، بهترين تفريح برای بروز هيجانات روزمره و رهایی از فشار و استرس زندگی است. درنظرسنجی های اخير، كارتينگ یکی از جذاب‌ترین و هیجان انگیزترین ورزش هاي حال حاضر شناخته شده است. پيست كارتينگ دانيال، مطابق با استانداردهای بين‌المللي بوده و با امكانات و تجهيزات مدرن و به روز، شادابی و هيجان را همراه با ايمنی كامل به شما هديه می دهد. 

چرا باید کارتینگ دانیال را انتخاب کنیم؟

تجهيز یک پیست كارتينگ مدرن با تمامی امكانات از دغدغه‌های مديريت مجموعه بوده و خوشبختانه ايجاد كارتينگی با مسيری منحصر به فرد و پيچ‌های مهيج از افتخارات مجموعه دانيال است.  قرارگيری اين پيست در يكي از بهترين و خوش آب و هواترين مناطق شمالی تهران و در منطقه اقدسيه با مناظری زيبا از ديگر جاذبه‌های آن است. كارتينگ اين مجموعه محدوديتی برای بانوان و آقايان نداشته و رختکنی جداگانه برای راحتي بانوان تدارک ديده است. در اين مسير پرهيجان، امكان رقابت گروهی با دوستان نيز برای تفريح و هيجان بيشتر وجود دارد.  مديريت مجموعه هميشه به دنبال بهترين‌ها بوده و ماشین های کارتینگ Birel ۲۰۱۶ ساخت ایتالیا جز بهترین شاسی دنیا را در اختيار مشتريان خود قرار می دهد. برای دوستانی كه به طور حرفه‌ای كارتينگ را دنبال نكرده‌اند، كلاس‌های آموزشی توسط اساتيد مجرب و قهرمانان كشور برنامه‌ريزی شده است. باید گفت که ویژگیی هایی مثل ورزش کردن بیرون از خانه، حس زیبای ورود آدرنالین به بدن، با دوستان بودن، لذت بردن از یک تجربه خاص، یاد گرفتن چیزهای جدید تنها بخشی از ویژگی های ورزش زیبای كارتينگ است و از تمامی این ویژگی ها هیچ وقت سیر نمی شوید. فراموش نکنید که دوران جواني بهترين فرصت براي لذت بردن از همه خوشي ها است و باید از تمامی تجربه هایی که زندگی در اختیارتان می گذارد به بهترین نحو استفاده کنید. كارتينگ دانيال، شما و عزيزانتان را دعوت به یک ماجراجویی جسورانه می‌کند.

 

این پکیج شامل چیست؟

پکیج ۱: ۶ دقیقه کارتینگ برای ۲ نفر به همراه دو عدد نوشیدنی به ارزش 100000 تومان

پکیج ۲: ۶ دقیقه کارتینگ برای ۴ نفر  به همراه ۴ عدد نوشیدنی به ارزش 200000 تومان 

پکیج ۳: ۶ دقیقه کارتینگ برای ۸ نفر به همراه ۸ عدد نوشیدنی به ارزش 400000 تومان


رانندگی با ماشین های ساخت ایتالیا

در مسیری منحصر به فرد با پیچ های جذاب و هیجان انگیز

آموزش‌‌های اولیه قبل از مسابقه داده می شود

مناسب برای میتینگ ها و جشن های تولد

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

در صورت بازی بیشتر و یا سفارش بیشتر از منو، هزینه اضافی را به صورت جداگانه در محل پرداخت کنید

قبل از مراجعه مجموعه کارتینگ دانیال تماس گرفته و وقت رزرو کنید

کارتینگ دانیال

اقدسیه، (آجودانیه قدیم)، انتهای کوچه سیزدهم شرقی، مجموعه ورزشی میثاق، مجموعه ورزشی تفریحی دانیال
وب‌سایت: www.danial-co.ir/
تلفن تماس: ۲۲۸۱۰۱۴۹

توضیحات کامل

کارتینگ موتور چهار چرخ ورزش هایی‌‌اند که اگر در فضای بزرگ و باز اجرا نشوند، چندان دلچسب نیستند و برای بازیکنان چندان جذاب نخواهند بود. در موتور چهار چرخ باید یک پیست پر از پستی و بلندی داشته باشید تا بتوانی با این موتورهای قوی حسابی روی آن بالا و پایین بپری و شتاب بگیری. کارتینگ هم به قدرت و هم به سرعت ماشین خیلی بستگی دارد. اگر سوار ماشینی باشی که چندان تند نمی‌رود یا پیست بازی‌ات کوچک باشد، احساس می کنی به مسابقه سه چرخه سواری در دوران سه سالگی بازگشته‌اید. پيست كارتينگ دانيال كافي‌شاپ و رستوران مدرن و مجهزي نيز دارد كه مناسب براي جشن‌ها و مراسم شما عزيزان است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

اقدسیه

تجربه سرعت و هیجان در کارتینگ دانیال

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید