ونک

دوره اصول و فنون راه اندازی و تجهیز کافی شاپ در آموزشگاه صبای سحر با ۹۰% تخفیف

200،000 تومان
0

چرا باید آموزشگاه صبای سحر را انتخاب کنیم؟

آموزشگاه صبای سحر در سال 1376 با مجوز  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی، معاونت توسعه و مدیریت سرمایه انسانی ریاست جمهوری (استانداری تهران)، سازمان هواپیمایی کشوری وابسته به وزارت راه و ترابری و وزارت کار و امور اجتماعی تاسیس گردیده است .

آموزشگاه صبای صحر از آن زمان تا کنون حدود 200 دوره آموزشی برای 50 دستگاه اجرایی خصوصی و دولتی نموده است .و حدود 9000 نفر را آموزش داده است و بیش از 270000 (نفر *ساعت *دوره )آموزش داده است.

در این راستااقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی با شرایط و تخفیف ویژه نموده است . معرفی دوره های آموزشی : دوره های هتلداری : مدیریت هتلداری ،میزبانی ، مدیریت رستوران ، خانه داری ، پذیرشگری ، آشپزی عمومی و بین المللی ، قنادی ، کافی شاپ و ... دوره های جهانگردی : مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی (بند ب ) ، آموزش راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی (راهنمای تور ) ، آموزش صدور بلیط هواپیما دوره های مختلف کامپیوتر Internet , ICDL,Windows,  و ... کرده است.

در پایان هر دوره گواهی نامه معتبر از سوی سازمان مربوطه اعطاء خواهد شد. رتبه های ممتاز هر دوره در صورت نیاز به مراکز کار معرفی خواهند شد.

این پکیج شامل چیست؟

دوره اصول و فنون راه اندازی و تجهیز کافی شاپ (امکان  ۳۰۰ میلیون درآمد در یک سال ) با پرداخت ۲۰۰۰۰ تومان ولی به ارزش ۲۰۰۰۰۰۰ تومان (۹۰% تخفیف)

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده
 • توجه: از پذیرش افرادی که تلفنی و قبل از دوره رزرو نکرده اند و یا تاریخ مراجعه با تاریخ خرید مطابقت ندارد معذوریم.
 • هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

آموزشگاه صبای سحر

میدان ونک-خیابان ملاصدرا-خیابان پردیس شرقی-شماره26
تلفن تماس: ۸۸۷۷۵۱۴۹-۸۸۶۷۹۳۶۴-۰۹۱۲۴۰۴۲۴۰۳

توضیحات کامل

کافی شاپ ها یکی از کسب و کارهای دنیای مدرن هستند که بخش عمده ای از فرهنگ و اجتماع را تحت تاثیر قرار میدهند. در راه اندازی یک کافه نکات مهمی از جمله یافتن محیطی مناسب و آشنایی با قوانین و هزینه ها و نیروی انسانی مورد نیاز وجود دارد که آگاهی از آنها تاثیر عمده ای بر احتمال موفقیت کافی شاپ خواهد داشت. تخفیفان دوره ویژه اصول و فنون راه اندازی و تجهیز کافی شاپ و رستوران در آموزشگاه صبای سحر را به کسانی که در صدد راه اندازی کافه هستند و یا در این زمینه فعالیت مشابهی دارند پیشنهاد میکند.

نحوه استفاده از هدیه
 1. انتخاب هدیه

  پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

 2. پرداخت آنلاین

  پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

 3. لذت تجربه خاص

  ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

ونک

دوره اصول و فنون راه اندازی و تجهیز کافی شاپ در آموزشگاه صبای سحر با ۹۰% تخفیف

200،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید