سعادت آباد

تور VIP تهران گردی از تهران دیلی تورز

تهران دیلی تورز می‌خواهد تا شما را به جادویی‌ترین دیدنی‌های تهران ببرد. یادگارهایی از ادوار مختلف تاریخ در پایتخت 200 ساله ایران که توجه همگان را به سمت خود می‌کشاند. تهران مراکز دیدنی بسیار زیادی دارد و تاریخ و فرهنگی کهن را در خود جای داده. تهران دیل تورز با برگزاری تورهای روزانه شهری، تهران را از زاویه‌ای دیگر به شما نشان می‌دهد. تنها کافیست با تهران دیلی تورز همراه شوید و از تهران رو آن طور که واقعا هست ببینید

چرا باید تهران دیلی تورز را انتخاب کنیم؟

یادیسا و تهران دیلی تورز مجری اختصاصی این تورهای تهران گردی برای ایرانیان هستند. این تورها به کاملا VIP هستند و برای توریست‌های خارجی اجرا می‌شوند. تهران ديلي تورز  اولين برند تخصصي اجرای تورهای روزانه در تهران با تنوع بسيار زياد تور است كه با توجه به تمركز در اين حوزه خاص جزء اولين پيشروهای اين نوع از گردشگری در ايران است. تمای تورهای تهران دیلی تورز از هتل محل اقامت شما آغاز و حرکت می‌کند. ماشین‌های راحت تهران دیلی تور با جدیدترین مدل شما به گردشگردی در تهران می‌برد. تهران دیلی تورز شما را به مکان‌های کلاسیک تهران، کاخ سعد آباد و نیاوران، برج‌های تهران، زورخانه، گالری‌های تهران و....  می برد.

این پکیج شامل چیست؟

کلاسیک ها و برجسته های تهران:

قیمت: ۶۶۰۰۰۰ تومان برای دو نفر
تمام روز به همراه نهار
هر روز صبح راهنمای خود را در مقابل درب منزل خود ملاقات کنید.
تور به صورت کاملا خصوصی است .
خدمات تور: راهنما، نهار، ورودی ها، حمل و نقل
نکته ی مهم: موزه ی جواهرات در روزهای چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه تعطیل میباشد. که این مورد در روزهای پنج شنبه و جمعه با موزه ی رضا عباسی و در روزهای چهارشنبه با موزه ی مالک جایگزین میشود. بازار بزرگ تهران در روزهای جمعه تعطیل بوده و تنها برخی از فروشگاه های اطراف بازار باز خواهند بود.
مکان های بازدید: میدان امام خمینی، باغ ملی، موزه ی ملی ایران( موزه ی ایران باستان و موزه ی دوره ی اسلامی)، موزه جواهرات، کاخ گلستان، بازار بزرگ تهران
هر نفر بیشتر 330 هزار تومان

 

گنجینه ها و جواهرات کاخ های سعدآباد و نیاوران:

قیمت: ۶۳۰۰۰۰ تومان برای دو نفر
تمام روز به همراه نهار
هر روز صبح راهنمای خود را در مقابل درب منزل خود ملاقات کنید.
خدمات تور: راهنما، نهار، ورودی ها، حمل و نقل
مکان های بازدید: باغ های سعدآباد، کاخ سبز، کاخ سفید، موزه ی هنرهای زیبا، کاخ نیاوران، کوشک احمدشاهی، موزه ی جهان نما، باغ های نیاوران
هر نفر بیشتر 315 هزار تومان

 

برج های تهران:

قیمت: ۴۶۰۰۰۰ تومان برای دو نفر
نیم روز صبح
هر روز صبح راهنمای خود را در مقابل درب منزل خود ملاقات کنید
خدمات تور: راهنما، ورودی ها، حمل و نقل
این تور بازدید از دو سمبل تهران است. ما تور را با میدان آزادی آغاز میکنیم. برج آزادی در مرکز میدان در سال 1971 برای یادبود دو هزارو پانصدمین سالگرد امپراطوری پارسی بنا شده است. سپس ما به سمت آخرین ساختار تمثیلی تهران، برج میلاد حرکت خواهیم کرد. ما تور این برج را از ورودی مخصوص وی آی پی (جهت جلوگیری از اتلاف وقت در صف های طولانی) آغاز میکنیم. برج با ارتفاع 435 متر، ششمین برج مخابراتی جهان است. در حالی که با آسانسور به بالا میرویم منظره دیدنی تهران را تماشا میکنیم. درون برج موزه ی مشاهیر قراردارد که ما در آنجا از مجسمه های مومی افراد برجسته ی تاریخ ایران بازدید خواهیم کرد.راهنمای شما داستان های اشکال تاریخی را برای شما توضیح خواهد داد.


تشریفات زورخانه ای:

قیمت: ۳۹۲۰۰۰ تومان برای دو نفر
مکان بازدید: ساختمان زورخانه، مراسم زورخانه ای
راهنمای خود را هر روز عصر مقابل درب منزل خود ملاقات کنید.
خدمات تور: راهنما، حمل و نقل، کیک یزدی و شربت سنتی
زورخانه برای قرن های بسیاری مرکز سیستم سنتی و اصیل پهلوانی بوده است که برای پرورش جنگاوران در ایران و سرزمین های مجاور استفاده میشده است. کشتی سنتی ایرانیان از نظر تاریخی به پارس ها و پارت های کهن مرتبط است و گفته شده است که توسط رستم، قهرمان اسطوره ای شاهنامه حماسی تمرین میشده است. زمانی که عرب ها به پارس ها حمله کردند، زورخانه به عنوان جایگاه جلسات مخفیانه بود جایی که سلحشوران در آنجا آموزش دیده و روح اتحاد و میهن دوستی را زنده نگه میداشتند. مهاجمان به طور مکرر زورخانه هارا برای دلسرد کردن یاغیان هدف گیری می کردند اما تعداد جدیدتری در مکان هایی دیگر بنا میشد. پس از گسترش اسلام تشیع و خصوصا پس از توسعه عرفان در قرن هشتم، ورزش پهلوانی اجزا روحانی و فیلسوفانه را از آن جذب کرد. سرود روحانی و مذهبی با آموزش متحد شد و امام اول شیعیان حضرت علی (ع) پشتیبان زورخانه شد.
تجربه ی زورخانه مکمل ایرانگردی شما و یک تجربه ی فراموش نشدنی خواهد بود.
تور به صورت کاملا اختصاصی می باشد
هر نفر بیشتر : 196 هزار تومان


گالری ها و موزه های هنر تهران:

قیمت: ۶۳۰۰۰۰ تومان برای دو نفر
تمام روز به همراه نهار
راهنمای خود را هر روز صبح/ عصر مقابل درب منزل خود ملاقات کنید
خدمات تور: راهنما و حمل و نقل و غذا و ورودی ها
مکان های بازدید: باغ و موزه ی نگارستان، موزه ی هنرهای معاصر تهران، باغ هنر، گالری های هنر، بوهمین کوآرتر
هزینه افزودن هر نفر بیشتر : 315 هزار تومان

 

کلاس آشپزی ایرانی

قیمت: ۱۰۶۰۰۰۰ تومان برای دو نفر
نیم روز صبح
مکان های مورد بازدید: بازار تجریش، کلاس آشپزی
هر روز صبح راهنمای خود را در مقابل درب منزل خود ملاقات کنید
خدمات تور: راهنما، حمل و نقل، کلاس آشپزی و 5 بخش از غذا
زمان آن است که آستین های خود را بالا زده و پیش بند آشپزی به کمر خود ببندید. 5 غذای خوشمزه با دستور پخت های معتبر آماده کرده سپس برای وعده ی نهار در رستوران ما از آنها لذت ببرید. در تنها یک جلسه کلاس صبح علاوه بر تفریح، یک تجربه ی مکمل فرهنگی برای خود فراهم کنید. هدف ما تبدیل شما به یک سرآشپز حرفه ای ایرانی در تنها چندساعت نیست بلکه هدف ما معرفی اجزای معمولی یک وعده غذای ایرانی و آموزش نحوه آماده سازی و ترکیب آنها به روش های مختلف که ممکن است شما بخواهید استفاده کنید البته در شرایطی کاملا راحت با کلی سرگرمی. سپس در رستوران خود دور هم نشسته با گپی خوشایند، غذای خود را سرو و میل میکنیم. تور آشپری ما از بازار تجریش آغاز شده و ما مواد لازم برای کلاس آشپزی خود را از آنجا تهیه خواهیم کرد.
هزینه هر نفر بیشتر : 530 هزار تومان

 

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

تورهای برای دو نفر هستند

هماهنگی برای استفاده از تورها الزامی است

تهران دیلی تورز

بزرگراه چمران جنوب، پایین تر از خروجی بزرگراه یادگار امام، کنار گذر شهید چمران، هتل پارسیان اوین، جنب ورودی هتل
تلفن تماس: 2740590

توضیحات کامل

تهران دیلی تورز در سال 1997 تاسیس شده و از آن زمان متخصصان درجه یک ترکیه ای را در فعالیت های توری روزانه سازماندهی میکند. موفقیت و تجربه ی چندساله ی تهران دیلی تورز در تشکیل تورهای فرهنگی در ترکیه مشوق این سازمان برای توسعه ی تهران دیلی تورز بود. بنابراین تهران دیلی تورز با افتخار می‌گوید که نخستین و تنها شرکت تشکیل تورهای روزانه در تهران است. تهران دیلی تورز تنها آژانس مسافرتی است که قادر به تشکیل 29 تور متفاوت به زبان انگلیسی در تهران، سفرهای روزانه خارج از تهران و تورهای یک شبه از تهران است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سعادت آباد

تور VIP تهران گردی از تهران دیلی تورز

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید