تجریش

تور دو روزه ترکیبی چلندر + نمک آبرود ویژه تعطیلات بهمن ماه با ۵۰% تخفیف

179،000 تومان
0

چرا باید آژانس عرشیان سالار را انتخاب کنیم؟

این پکیج شامل چیست؟

هتل چلندر نوشهر ویژه یک شب اقامت در اتاق دو تخته برای دو نفر بدون صبحانه، تنها با پرداخت ۹۰۰۰۰ تومان اما به ارزش ۱۵۰۰۰۰ تومان (۴۰% تخفیف)

 هتل چلندر نوشهر ویژه یک شب اقامت در ویلا یک خوابه برای سه نفر بدون صبحانه، تنها با پرداخت ۲۶۴۹۰۰  تومان اما به ارزش ۴۴۱۵۰۰ تومان (۴۰% تخفیف)

 هتل چلندر نوشهر ویژه یک شب اقامت در کومه سه تخته برای سه نفر بدون صبحانه، تنها با پرداخت ۱۰۵۰۰۰ تومان اما به ارزش ۱۷۵۰۰۰ تومان (۴۰% تخفیف)

 هتل چلندر نوشهر ویژه یک شب اقامت در کلبه سه تخته برای سه نفر بدون صبحانه، تنها با پرداخت ۱۰۵۰۰۰  تومان اما به ارزش ۱۷۵۰۰۰ تومان (۴۰% تخفیف)

 هتل چلندر نوشهر ویژه یک شب اقامت در اتاق ۲ خوابه ۴ تخت بدون صبحانه، تنها با پرداخت ۳۱۷۴۰۰ تومان اما به ارزش ۵۲۹۰۰۰ تومان (۴۰% تخفیف)

 هتل چلندر نوشهر ویژه یک شب اقامت در سوئیت ۳ تخته لوکس بدون صبحانه، تنها با پرداخت ۲۱۴۵۸۰ تومان اما به ارزش ۳۵۴۳۰۰ تومان (۴۰% تخفیف)

 هتل چلندر نوشهر هزینه نفر اضافه برای یک شب اقامت در هتل چلندر نوشهر  تنها با پرداخت ۲۸۰۰۰ تومان اما به ارزش ۴۰۰۰۰ تومان (۳۰% تخفیف)

برای انتخاب روی گزینه خرید کلیک کنید

رزرو و هماهنگی 48 ساعت قبل الزامیست. در غیر اینصورت هتل و تخفیفان بابت سرویس دهی مسافر هیچ مسئولیتی ندارند. در صورت استفاده از خدمات هتل، مسافر موظف است هزینه هتل را پرداخت کند.

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده
 • لطفا جهت هماهنگی با آقای علیرضا خوش منظر تماس حاصل فرمایید.
 • هماهنگی پیش از مراجعه الزامی می‌باشد.

آژانس عرشیان سالار

ابتدای خیابان پاسداران.خیابان ناطق نوری_خیابان گل نبی_ضلع جنوبی میدان قبا پلاک ۷۴_واحد ۱۵_طبقه ۴
تلفن تماس: ۰۹۲۱۶۵۶۳۴۴۸ - ۰۲۱۷۵۳۳۰ داخلی ۸ – ۰۹۱۲۰۳۷۱۶۱۲- ۰۹۱۹۳۰۲۶۳۵۰- ۰۹۲۱۶۵۶۳۴۴۸

توضیحات کامل

چلندر، روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان نوشهر در استان مازندران ایران. شهرک جدید نمک‌آبرود که در دوازده‌کیلومتری غرب چالوس واقع شده قسمتی از اراضی منطقه را با وسعت تقریبی ۶۵۰ هکتار در بر می‌گیرد. حد شمالی این اراضی را دریای خزر و حد جنوبی آن را ارتفاعات مدوبن (از بلندی‌های رشته‌کوه البرز) تشکیل داده‌است. وجود پارک‌های جنگلی بنفشه و شمشاد در قسمت شمالی این مجموعه با وسعت تقریبیِ ۲۰۰ هکتار مناظر بدیعی را در این قسمت از اراضی به وجود آورده‌است. ضمن آنکه در جنوب این اراضی دامنه کوه مدوبن به صورت جنگلی فشرده و با جاذبه‌های بصریِ فوق‌العاده واقع شده‌است. طرح اولیهٔ شهرک به وسیلهٔ مهندسین مشاور داض، چرخاب و هوارد همفری تهیه شده‌است. در گزارش هوارد همفری فرض بر این بوده‌است که جاده چالوس – رامسر منطقه را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌کند که بخش جنوبی جاده اختصاص به ویلاسازی داشته و بخش شمالی آن هتل‌هایت چالوس و قسمت پیشنهادی مارینا و تأسیسات مربوطه و مجتمع آپارتمانی را شامل می‌شد.

نحوه استفاده از هدیه
 1. انتخاب هدیه

  پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

 2. پرداخت آنلاین

  پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

 3. لذت تجربه خاص

  ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

تجریش

تور دو روزه ترکیبی چلندر + نمک آبرود ویژه تعطیلات بهمن ماه با ۵۰% تخفیف

179،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید