هرمز

تورهای 4 روزه هرمز (جزیره سرخ) با آژانس ماهبان گشت با 20% تخفیف

0

چرا باید آژانس ماهبان گشت را انتخاب کنیم؟

این پکیج شامل چیست؟

تنها ساحل خوراکی ایران و یکی از عجایب خاص خلیج فارس

حرکت اول: 3 تا 7 فروردین ماه 99

حرکت دوم:  11تا 15 فروردین ماه 99

مدت زمان تور: 4.5 روزه

ساعت حرکت: 12:00 ظهر

ساعت بازگشت در تهران:  10:00 صبح

وسیله نقلیه : قطار لوکس 6 تخته

وسیله نقلیه محلی : شناور دریایی، تویوتا وانت یا توک توک

بیمه تور (بیمه ایران) + ورودیه ها + بیمه اتوبوس + تورلیدر باتجربه و دارای کارت گردشگری و میراث فرهنگی

اقامت در خانه محلی تجهیز شده

محل حرکت رفت و بازگشت: ایستگاه راه آهن تهران

6 وعده غذایی شامل 2 وعده صبحانه + 2 وعده ناهار + 2 وعده شام + میان وعده و پذیرایی

گشت ها: دره رنگین کمان، معدن خاک سرخ، دره سکوت و الهه نمک، قلعه پرتغالی های هرمز، دره مجسمه ها، گشت دور جزیره، خانه و موزه دکتر نادعلیان (از اساتید هنر محیطی)، صرف غذای محلی و آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ بومیان جزیره، خرید سوغات از جزیره، جنگل های حرای هرمز و قایق سواری در خلیج فارس (هزینه با گردشگر)

برنامه سفر:

روز اول: حرکت از راه آهن تهران به سمت بندر عباس

روز دوم: وارد بندر عباس شده و خودمان را آماده دریانوردی می کنیم. سپس به سمت اسکله حرکت می کنیم تا سوار شناور شویم و بر امواج خلیج فارس به جزیره رنگارنگ هرمز برسیم. حالا موقع ورود به جزیره رویایی هرمز است. به سمت اقامتگاه حرکت کرده و محل اقامت را تحویل گرفته و ناهار را صرف می کنیم. در ادامه آماده گشت در جزیره هرمز می شویم و از جاذبه های جزیره هرمز از جمله: دره سکوت و الهه نمک، دره رنگین کمان، دره مجسمه ها، معدن خاک سرخ دیدن کرده و در ساحل هرمز و خلیج فارس قدم میزنیم. به خانه و موزه دکتر نادعلیان (از اساتید هنر محیطی) رفته و با آداب و رسوم و فرهنگ بومیان جزیره آشنا میشویم و به اقامتگاه برم شام محلی را صرف کرده و اقامت می کنیم.

روز سوم: صبحانه را صرف کرده و قدم زنان به سمت قلعه پرتغالی های هرمز و بازار هرمز جهت خرید سوغاتی میرویم. قایق سواری و دیدن جنگل های حرای هرمز (هزینه با گردشگر) به اقامتگاه بازگشته و ناهار را صرف کرده و گشت آزاد در هرمز خواهیم داشت و به اقامتگاه بازگشته و شام را صرف میکنیم.

روز چهارم: صبحانه را صرف کرده و به سمت اسکله رفته تا با شناور دریایی به سمت بندر عباس حرکت کنیم. بعد از ورود به بندر عباس به راه آهن رفته و سپس با خاطراتی سرخ و رنگارنگ از جزیره زیبای هرمز و آب های نیلگون خلیج فارس به سمت تهران باز می گردیم.

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده
با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتی شما عزیزان این تور تا اطلاع ثانوی کنسل است. در صورت عدم پرداخت وجه به تخفیفان، تمامی مسائل مالی و حقوقی برعهده‌ی مشتری خواهد بود. جریمه کنسلی از قیمت پرداختی توسط مشتری کسر می‌شود. درصورت کنسل کردن تور از ۳ تا ۶ روز قبل از سفر ۲۵% کسر می‌شود. درصورت کنسل کردن تور از 1 تا 2 روز قبل از سفر ۵۰% کسر می‌شود. درصورت کنسل کردن تور از ۱۲ تا ۲۴ ساعت قبل از سفر ۷۰% کسر می‌شود. درصورت کنسل کردن تور از ۱۲ ساعت قبل و یا عدم حضور در سفر ۹۰% کسر می‌شود. بعد از خرید کوپن تخفیفان را به شماره همراه واتساپ یا تلگرام نمایید و آژانس را از خرید خود مطلع کنید.

آژانس ماهبان گشت

میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان اول، پلاک ۶، واحد ۲

تلفن تماس: 09391117972-88482850

توضیحات کامل

یکی از جذاب ترین و بی نظیرترین جزیره های ایران، جزیره هرمز در خلیج فارس است. این جزیره خارق العاده دارای موج های آب سرخ رنگ است که انسان را به وجد می آورد. بدون شک دیدن مناظر کم یاب، خاص و فوق العاده زیبی جزیره هرمز(جزیره سرخ) یک تجربه بسیار عالی و دوشت داشتنی خواهد بود. اگر شما هم به دیدن این جزیره زیبا علاقه دارید  این پیشنهاد تخفیفان را از دست دهید و همراه با آژانس ماهبان گشت به تماشای زیبایی های بی بدیل این جزیره بنشینید. 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

هرمز

تورهای 4 روزه هرمز (جزیره سرخ) با آژانس ماهبان گشت با 20% تخفیف

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید