میدان ولیعصر

کارت هدیه استفاده از تورهای کوهنوردی شرکت گردشکری ارسباران

500،000 تومان

اینکه تصمیم بگیرید به قله ای صعود کنید، تنها اول کار است و مثل زندگی باید مراحل جذاب،‌ تلخ و البته مختلفی را طی کنید. شما به عنوان یک کوهنورد باید یاد بگیرید چگونه با قدم های یکنواخت ولی محکم و ثابت هم در زندگی حرکت کنید و هم در کوه. چگونه به خود تکیه کنید و یا در مواقع خستگی و در اوج نا امیدی با یک تجدید قوای کوچک دوباره و با قدرت به راه خود ادامه دهید. البته این ها فقط بخشی از ماجراست و شما با در طول راه با نوعی از مناظر رویایی روبرو خواهید شد که گاهی اوقات در به خاطر سپردن این همه زیبایی دچار مشکل می شوید. این ها همه تجربه های خاصی هستند که شرکت گردشگری ارسباران در ارائه کردن ها تبحر دارد. شرکت گردشگردی ارسباران متخصص صعود به کمپ های بین المللی و ارائه یک تجربه بی نظیر است. تنها کافی است عزم خود را جزم کنید و به صعود فکر کنید. 

چرا باید شرکت گردشگری ارسباران را انتخاب کنیم؟

ارسباران سازمانی است که از انگیزه‌ی والای انتقال دانش و آگاهی و به طریق آن ایجاد مسئولیت و تولید شغل، ثروت و ارزش در عین حفاظت از منابع طبیعی کشورمان جان می‌­گیرد و فعالیت سازمانش را سمت و سو داده و امیدوار است تأثیر ماموریت سازمانی‌­اش بر روی جامعه عیان شود و استفاده از گردشگری برای توسعه پایدار را ماموریت اصلی سازمانش می­‌داند.ارسباران با برنامه­‌ریزی و سرمایه­‌گذاری در حوزه آموزش می‌­کوشد تا سهم خود را در حفظ سرزمین و منافع آیندگان به انجام رساند و در عین حال آمادگی دارد تا از طریق مشارکت و پذیرش هر نوع همراهی علمی، عملی، حرفه‌­ای و غیره از سوی افراد هم دغدغه با خود همت گمارده و مسیر خود را جهت نیل به اهدافش بپیماید و نقش مسئولانه خود را ایفا کند.آنچه ارسباران ارائه می دهد:

آموزش‌­های علمی و کاربردی صنعت گردشگری در قالب دوره‌­های کوتاه‌مدت و بلند مدت است که اصلی­‌ترین نتیجه آن اشتغال و درآمدزایی برای افراد علاقمند جامعه می‌­باشد و در این راستا از طریق ابزارهای امروز دنیای مجازی آموزش‌هایمان را برای فراگیران خواهیم برد تا آوردن ایشان برای آموزش‌هایمان که پهنه گسترده سرزمینمان به این مهم نیازمند است.
ارائه خدمات مختلف سفرهای گروهی، اکوتوریستی، ماجراجویانه و تخصصی در مقاصد مختلف به هموطنان و بازار جهانی گردشگری طبق اصول حرفه‌­ای.
ایجاد و یا مشارکت در ساخت ظرفیت‌های محلی اکوتوریسمی مانند اکولوژها، اکوپارک‌ها و غیره

ارائه خدمات مختلف در رشته کوهنوردی در قالب باشگاه کوهنوردی ارسباران اعم از آموزش‌های مرتبط و تخصصی و برنامه‌ی صعودهای هدفمند.

ارسباران مشتاق و مفتخر است که با نهایت سرعت ممکن در کسب رضایت مشتریان خود از طریق توجه به خواسته­‌هایشان و حتی تأثیر در افق دید و سطح توقعشان، گام بردارد و از طریق تولید محصول علمی‌تر، فنی‌تر و حرفه‌ای‌تر که مخاطبان و مشتاقان خود را دارد خانواده‌ای همسان و سفر دوست را گرد‌هم آورد. انتقال آگاهی، ایجاد مسئولیت، حفاظت و صیانت از منافع آیندگان و همچنین بهبود فرآیندها و کیفیت عملکردمان، دغدغه هر روزمان است. شرکت آموزشی و گردشگری ارسباران در سال 1388 تاسیس شد و اولین مجور برگزاری دوره های خود را دریافت کرد . 

این پکیج شامل چیست؟

کارت خرید پانصد هزار تومانی

امکان انتخاب از تورهای کوهنوردی شرکت گردشگری ارسباران

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

تورها متناسب با فصل اجرا می شوند

این کارت هدیه بخشی از هزینه سفر و تور است

برای ثبت نام و هماهنگی با شرکت آوای ارسباران تماس بگیرید

تورها به صورت گروهی اجرا می شوند

شرکت گردشگری ارسباران

خیابان ولیعصر، ٢٠ متر بالاتر از میدان ولیعصر، سمت راست، کوچه ملایی، پلاک ١٨، طبقه همکف
تلفن تماس: 88800055 - 22222032

توضیحات کامل

یکی از دلایل بالا رفتن میزان افسردگی در شهرهای بزرگ ، دوری از طبیعت است. طبیعت بکر موجب شادی و نشاط روح و البته باعث ایجاد آرامش می شود. هرچقد انسان در دل طبیعت باشد به همان اندازه بر رفتار و احساسات او تاثیری مثبت می گذارد . نتایج تحقیقات گوناگون نشان می دهد افراد مشغول در طبیعت و یا ورزشکاران نسبت به افرادی که در دل شهرهای شلوغ زندگی می کنند انسان هایی با روحیه بهتر و شادتری هستند. ورزش هایی مانند کوهنوردی که شما در آن مسیر طولانی را در طبیعت با افراد زیادی هم دلانه پیاده روی می کنید . می تواند تغییر اساسی در روحیه شما ایجاد کند  چرا که فرد کوهنورد مسیر طولانی را با پشتکار  طی می کند و قله ای را فتح میکند که این امر باعث می شود که احساس ناکامی را فراموش کند و حسی سراسر شادی وجود او را فرا گیرد  و البته همدلی را یاد می گیرد. شرکت آموزشی و گردشگری ارسباران مفتخر است شما را با ویژگی های منحصر بفرد طبیعت ایران آشنا کند و  با نگاهی تخصصی در امر صعود باعث پیوند و دوستی انسان با محیط زیست و طبیعت زیبا شود .  هدیه دادن تور کوهنوردی به دوست شاید کار معمولی نباشد ولی قطعا هدیه ایست جالب. بخصوص اگر توری که شما انتخاب می کنید توری حرفه ای با پیشینه ای فوق العاده باشد . این هدیه شاید در ظاهر معنای جالب توجهی نداشته باشد ولی در پس آن نشان میدهد که شما چقدر به فکر سلامتی دوست خود هستید. چراکه با کوهنوردی از  بروز هرگونه سکته جلوگیری می شود وباعث زیاد شدن میزان گردش خون در عضلات می شود  و از بیماری هاییی مانند نقرس و قند خون جلوگیری می کند و البته از چربی های اضافه خلاص می شوید . اگر با نگاه موشکافانه تری نگاه کنید با این هدیه با یک تیر دو نشان میزنید . هم سلامتی دوستتان را تضمین میکنید و هم اورا خوشحال می کنید . در صورتی که کارت هدیه شرکت آموزشی و گردشگری ارسباران  را برای عزیزان خود خریداری کرده اید، او می تواند تا سقف 500 هزار تومان  به صورت رایگان از تورهای متنوع اسباران استفاده کند. این کارت هدیه بخشی از ، بخشی از هزینه ی سفر و تور خواهد بود برای استفاده از این کارت، دارنده ی کارت باید با شرکت گردشگری ارسباران  تماس گرفته و یا با مراجعه به وب سایت آن از تورهای جاری مطلع شود. پس از انتخاب تور، همکاران ما در شرکت گردشگری  تاریخ مناسب را پیشنهاد داده و مقدمات سفر را فراهم می کنند. شما با خرید این کارت هدیه انتخاب سفر را بر عهده عزیزان خود بگذارید 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

میدان ولیعصر

کارت هدیه استفاده از تورهای کوهنوردی شرکت گردشکری ارسباران

500،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید