پونک

پکیج متفاوت تور يكروزه تفریحی آفرود (اكوسافاری)

400،000 تومان

آفرود یعنی بیراهه نوردی. یعنی خروج از مسیرهای همیشگی و جاده های آسفالت و رانندگی در زمینی که جاده ای در آن وجود ندارد؛ مثلا  بین صخره ها و کوه ها، مسیرهایی وجود دارد که یک بیراهه نورد می تواند با خودروی خود از آنها عبور کند و پا که نه! لاستیک به جاهایی بگذارد که خیلی ها حتی از تصور آن هم می ترسند.

آفرودسواری یعنی طبیعت گردی حرفه ای می توانید با خودروی خود پا به اعماق طبیعت بگذارید و جز لذت رانندگی، از اعجاز دنیای پیرامون و چشم اندازهای بی بدیل هم بهره مند شوید. شما برای آفرودسواری طبیعت گردی، نیاز به یک خودروی دو دیفرانسیل نسبتا راحت و یک همراه خوش سفر دارید. 

چرا باید باشگاه ماجراجویان را انتخاب کنیم؟

تیم حرفه‎ای و متفاوت باشگاه ماجراجویان به اجرای برنامه های طبیعت‌گردی ماجراجویانه، خاص و درعین حال ایمن، از قبیل تورهای دره نوردی، آفرود، كویرنوردی، جنگل نوردی و برنامه های آموزشی از قبیل آموزش پرواز با پاراگلایدر، اسكی، صخره نوردی، دره نوردی معروف شده است. این تیم به مدیریت شهرام نوشادی راد که دوره آموزشی سطح عمومی راهنمایان کوهستان را در دو بخش کوهنوردی و طبیعت گردی با موفقیت به پایان رسانده از طرف فدراسیون کوهنوردی و صلاحیت فعالیت به عنوان راهنمای کوهنوردی را داراست، اداره می شود. سوابق درخشان کاری این باشگاه در زمینه‌های مختلف ورزش‌های اکستریم و به‌خصوص تیم امداد هوا، زمین، دریا باعث شده است که باشگاه ماجراجویان در بسیاری از مسابقات به عنوان پوشش امدادی ظاهر شود.

این پکیج شامل چیست؟

یک روز کاملا به دور از تلفن، دود، الودگی، سروصدا و ترافیک و گذر از مسيرهای زيبا و کوهستانی

اين تور كاملا vip است

با خودروهای 4wd

 

کجا آفرود سواری می کنیم:

منطقه: کوههای امام زاده داوود

بهترین زمان آفرود سواری: پيشنهاد ما به شما برای روز مناسب در طول هفته (غیر از پنج شنبه و جمعه ) است.  ساعت ٧ صبح تا ساعت ١٧ بهترین زمان برای آفرود سواری است

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

در صورت نداشتن خودرو ميتوانيد همراه ما باشيد

صبحانه و نهار و عصرانه مخصوص توسط  adventure club سرو می شود

عكاسی از طبيعت، عكاسی در طبیعت از شما با دوربين حرفه ایی

امکان برگزاری تور به صورت خانوادگی نیز امکان پذیر است

انتخاب روز سفر با مسافر

باشگاه ماجراجویان

پونک، خیابان مخبری، پلاک ۴۳، واحد ۴۱
تلفن تماس: ۰9123578009

توضیحات کامل

تورهای طبیعت گردی آفرود یکی از بی نظیرترین تجربه ها را برای شما فراهم می کنند و قوانین و اصول خاصی بر آنها حکمفرماست. تورهای آفرود دارای مجوز بوده و تمام مسافران خود را بیمه حوادث می کنند. این تورها را یک یا دو لیدر حرفه ای و گاهی محلی همراهی می کنند تا شما را در مسیریابی و رهایی از برخی مشکلات، از جمله گیر کردن ها یا رفع مشکلات فنی خودروها راهنمایی کنند.

بسیاری از کسانی که سفر آفرود را تجربه کرده اند، معتقدند هیجان و انرژی این سفرها تا حدی است که می تواند یک ماه آنها را سر حال نگه دارد. عجیب اینکه هر چقدر مشکلات و دردسرهای سفر بیشتر باشد، هیجان بیشتری را به همراه دارد.


نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

پونک

پکیج متفاوت تور يكروزه تفریحی آفرود (اكوسافاری)

400،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید