تجریش

دووب، ساخت مجسمه واقعی از خود و دوستانتان

تا حالا دوست داشتید یک مجسمه سه بعدی کاملا واقعی از خود یا دوستانتان داشته باشید؟ داشتن یک مجسمه واقعی شبیه خود یا دوستانتان کاملا هیجان انگیز است. دووب این امکان را برایتان فراهم کرده. لابد می پرسید چگونه؟ دووب یک دریچه رو به دنیای جدید است. دووب  به وسیله یک اسکنر بسیار قوی، بدن شما اسکن می‌‌کند و سپس با یک پرینتر رنگی سه بعدی شما را پرینت می‌کند و داپلیکیت شما به وجود‌ می‌آید. شما دووب شده‌اید! به همین سادگی!

چرا باید دووب را انتخاب کنیم؟

دووب، روشی نو و مدرن در دنیای سه بعدی است. دووب امکانی را فراهم آورده است تا به وسیله مدرن‌ترین تجهیزات و دانش سه بعدی روز دنیا، لحظه‌هایتان را به شیوه ای نو، ثبت و قابل لمس کنید. در این روش با حضور در فروشگاه دووب، از شما تصویری سه بعدی تهیه می‌شود، سپس این تصاویر به مدل‌های سه  بعدی تبدیل شده و در نهایت بصورت مجسمه های ۱۰ الی ۳۵ سانتی متری بصورت سه بعدی و تمام رنگی چاپ می‌شوند. دووب ها، یادگاری های بسیار جذابی هستند که لحظات غیرقابل تکرار شما را وارد دنیای فیزیکی کرده و آنها را قابل لمس می‌کنند. شما می‌توانید خانواده، دوستان، خودتان و هرآنچه که دوست دارید را به مدت یک عمر بصورت مجسمه های واقعی نگهداری و حتی تکثیر کنید. اشخاص، ورزشکاران، هنرمندان، تیم‌های ورزشی، مدیران، مدیران، زوج‌ها و ... در سراسر دنیا از طرفداران مشتاق دووب هستند و تا کنون هزاران دووب برای آنها تولید شده است. برندها، معماران، طراحان، هنرمندان تجسمی و ... نیز می توانند بوسیله دووب آثار و محصولات خود را ملموس‌تر کنند. دووب فعالیت خود را در تهران،از مجتمع تجاری پالادیوم آغاز نموده و تنها نماینده انحصاری دووب آلمان در ایران است. همچنین دومین فروشگاه دووب در مجموعه فرهنگی و ورزشی انقلاب تهران آماده ارائه توضیحات و نمایش نمونه ی دووب های شخصیت های مطرح به علاقه مندان است.

این پکیج شامل چیست؟

ساخت دووب ۱۰ سانتی متری به ارزش ۳۵۰۰۰۰ تومان

ساخت دووب ۱۵ سانتی متری به ارزش ۷۶۰۰۰۰ تومان

ساخت دووب ۲۰ سانتی متری به ارزش ۹۷۰۰۰۰ تومان

ساخت دووب ۲۵ سانتی متری به ارزش ۱۲۸۰۰۰۰تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

این یادیسا کارت تنها هزینه بخشی از دوب شما خواهد بود

دووب

تهران، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز خرید پالادیوم، طبقه اول، واحد ۱۰۹
وب‌سایت: doob-3d.ir
تلفن تماس: ۲۲۶۶۰۶۴۱

توضیحات کامل

برای  دووب شدن شش مرحله وجود دارد.در آغاز شما با  یکی از روش‌های رزرو تلفنی، اینترنتی و یا حضوری، برای اسکن شدن وقت رزرو می‌کند. سپس با مراجعه به فروشگاه و انتخاب سایز درباره نحوه دووب شدنتان تصمیم بگیرید. سپس در اتاق دپلیکاتور و در کسری از ثانیه اسکن می‌شوید. حالا کار کارشناسان دووب شروع می‌شود. در این  مرحله آن‌ها با پردازش سه بعدی، عکس شما را تبدیل به یک آواتار می‌کنند. آواتار شما آنقدر ویرایش می‌شود تا به نتیجه دلخواه برسد. بعد از آن فرآیند شگفت انگیز چاپ سه بعدی آغاز می ‌شود و دووب شما ساخته می‌شود. وقتی دووب شما نهایی شد برای ارسال آن با شما تماس گرفته می‌شود.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

تجریش

دووب، ساخت مجسمه واقعی از خود و دوستانتان

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید