آفریقا

یک دوره همی جذاب در رستوران آسیایی مانسون

آسیایی ها همیشه می گویند وقتی کسی یک غذای جدید امتحان کند، سه روز به زندگیش اضافه می‌شود. آسیا یک سرزمین کهن و غنی از فرهنگ‌های متنوع است. این پهناوری و تنوع به غذاهایش هم رسیده و هر فرهنگ و منطقه ای غذاهای مخصوص به خود را دارد. رستوران مانسون، یک رستوران شیک و زیباست که شما را یاد رستوران‌های خوب خارج از ایران می‌اندازد . خوشمزه ترین و خوش طعم ترین این غذا را برای شما آماده می کند. رستوران آسیایی مانسون با طوفانی از طعم های کشورهای آسیای شرقی و با خدماتی متفاوت شما با غذاهای این منطقه نه فقط آشنا می کند، بلکه باعث می شود تا عاشق این غذا ها شوید.

چرا باید رستوران آسیایی مانسون را انتخاب کنیم؟

افتتاحیه رستوران آسیایی مانسون به سال ۱۳۷۴ بر ‌می‌گردد و توانست با خوشمزه‌ترین غذاهایی کشورهای آسیای شرقی و جنوب شرقی مثل هند، سنگاپور، تایلند و چین علاقمندان به غذاهای شرقی را سیراب کند. رستوران آسیایی مانسون از همان ابتدای شروع به فعالیت خود خستگی ناپذیر تلاش کرده تا شما دوست و مشتری گرامی را با طعم فوق العاده و خوشمزه‌ی بهترین غذاهای آسیایی آشنا کند. رستوران مانسون با منویی پر از غذاهای هیجان انگیز و البته شیوه ای منحصر به فرد در مهمان نوازی منتظر شمایی است كه دوست دارید "مانسونی" شوید. و در حال حاضر پس از نزدیک به ۳۰ سال از فعالیت درخشان، این رستوران مفتخر است بتواند همچون گذشته میزبانی شایسته اوقات ارزشمند شما دوست گرامی باشد.

این پکیج شامل چیست؟

صرف یک وعده ناهار یا شام چهار نفره در رستوران آسیایی مانسون
غذای اصلی و نوشیدنی ، برای دو نفر به ارزش : 200000 تومان 

 

صرف یک وعده ناهار یا شام دو نفره در رستوران آسیایی مانسون
غذای اصلی و نوشیدنی ، برای دو نفر به ارزش : 150000 تومان 

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

قبل از مراجعه ، رزرواسیون انجام شود . در روز های جمعه و ایام تعطیل رزواسیون تلفنی امکانپذیر نمی باشد.

رستوران آسیایی مانسون

تهران، خیابان گاندی، نبش کوچه چهارم، مرکز خرید گاندی، پلاک 8
تلفن تماس: 88791982

توضیحات کامل

آیا می‌دانید معنی مانسون چیست؟ در خرداد ماه و در حالی‌ که نیم‌کره شمالی به سوی تابستانی سوزنده پیش می‌تازد، در شبه قاره هند طوفان و یا بارانی سیل آسا اتفاق افتاده انگار که زمستان آغاز می‌شود. گرمای دهشتناک و مرگ‌آور توسط بارانی سیل‌آسا به نام مانسون یا توفان‌های موسمی قطع شده و زندگی در این سرزمین را امکان پذیر می‌سازد. رستوران مانسون هم طوفانی از طعم‌های کشورهای آسیایی است که زبان شما در می‌نوردد. محیط رستوران طوری طرحی شده است که مشتریان با آرامش کامل بتوانند از غذای خود لذت ببرند. چرا كه مانسون این حق را به مشتری می دهد هر وقت كه به رستوران آمدند تا ساعت ها بنشینند و با هم گپ بزنند. ضمن اینكه با فضایی كه وجود دارد آرامش آنها با هیچ موضوع حاشیه ای به هم نخواهد خورد. این موضوع حتی در انتخاب پرسنل رستوران هم مشخص است چرا كه تمامی پرسنل از بهترین های حوزه خودشان و افراد تحصیل كرده با مدارك بالای دانشگاهی انتخاب شده اند. مانسون یک گزینه جذاب هم برای طرفداران غذاهای هیجانی نیز دارد. و آن سورپرایز سرآشپز  نام دارد. اگر شما سورپرایز سرآشپز را انتخاب کنید می توانید با انتخاب مواد بیش غذایی مانند مرغ، ماهی گوشت، میگو و برخی دیگر از مواد، ادامه کار را به سرآشپز محترم بسپارید تا در نهایت با یک غذای عجیب و البته خوشمزه مواجه شوید.  ضمن اینکه  برای کسانی ک انتخاب این سورپرایز را داشته باشند رستوران مانسون دسر مجانی برایشان سرو می کند.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

آفریقا

یک دوره همی جذاب در رستوران آسیایی مانسون

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید