برج میلاد

پکیج کافی شاپی و شام به همراه تماشای جام جهانی در رستوران سنتی ایوان برج میلاد با ۴۵% تخفیف

0

چرا باید رستوران سنتی برج میلاد را انتخاب کنیم؟

 

برج میلاد تهران نماد شهری به عظمت ایران

برج میلاد تهران  از کجا شروع شد

برج میلاد نماد شهری مهم تهران است و در اهمیت وجود این بنا برای تهران هیچ کس شکی وجود ندارد. تهران برای شکل و ظاهر جدیدش نمادی زیبایی می‌خواست و از ۱۳۷۶ ساخت برج میلاد شروع  شد. اما این سازه بی نظیر  در زمان کلید خوردن ساخت و سازش به اسم برج یادمان شناخته می شد ولی با مصادف شدن اوج ساخت و ساز این بنای عظیم در تهران با ایام یک صدمین سالروز میلاد امام خمینی (ره) این بنا به نام برج میلاد نام گذاری شد و ساختش توسط شهرداری تهران به اتمام رسید. برج میلاد مشخصات منحصر به فردی دارد و شاید در دنیا به خاطر این مشخصات شناخته شود.

برج میلاد تهران از تلویزیون تا تفریح

 وقتی استفاده درست از برج میلاد به ذهن مسئولان شهری رسید

برج میلاد را باید یک برج تفریحی دانست تا یک برج تلویزیونی. در دنیا برج هایی مانند برج ونکور و یا مالزی بیشتر به خاطر آنتن روی آنها و موقعیتی که این آنتن برای پخش امواج رادیو تلویزیون ایجاد می کند شهرت یافته اند، اما برج میلاد تهران  علاوه بر این خصوصیات با داشتن ۱۲۰۰۰ متر مربع سازه رأس و البته دها واحد تجاری تفریحی در محوطه پایین برج، به برجی برای تفریح و شادی و خاطرات لذت بخش مردم تهران بدل شده است. مجموعه های تفریحی برج میلاد عبارت اند از:

 • کافه ویونا
 • دلفیناریم
 • مجموعه رستوران ها به ویژه رستوران گردان برج میلاد
 • مجموعه پینت بال

بازدید از برج  میلاد

 بازدید از برج میلاد، دیدار شکوه تهران

باز دید از برج میلاد با مبلغی نچندان زیاد انجام می‌شود. با تهیه بلیط شما می توانید از امکانات مختلف این مجموعه شامل سکوی دید باز، گنبد آسمان، موزه شهرداری و  موزه مشاهیر  دیدن کنید اما بازدید از برج میلاد به این جا ختم نمی شود و در برنامه بازدید خود می‌توانید نشستی دوست داشتنی و لذت بخش در کافه تریا واقع در ارتفاع ۲۶۴ متری و دیدن لیزریوم برج میلاد را داشته باشید.

مهترین قسمت بازدید از برج میلاد همین دیدن تهران از ارتفاع بیش از ۲۵۰ متری است . شهری که همواره با آن درگیر هستیم و همیشه در آن زندگی می کنیم را می‌شود از زاویه‌ای به مراتب منحصر به فردتر دید.

دلفیناریم

دلفناریم یک آکواریم بلند مرتبه

چند دلفین باهوش با مربیانی بسیار توانمند در مرتفع‌ترین دلفیناریم دنیا یعنی برج میلاد. این روز ها هر کس از برج میلاد یاد می‌کند اول به یاد دلفیناریم برج می‌افتد. شهرت این نمایش آبی این روز ها ازخود برج میلاد هم دارد بیشتر می‌شود. در مملکت ما که چندان به آب های آزاد راه ندارد و فقط می شود در خلیج فارس دلفین دید و برای دیدن آن هم باید هزار کیلومتر زمینی و دریایی  سفر کنید دیدن نمایش دلفین‌هایی سر حال و دوست داشتنی بسیار جالب است. نمایش های بسیار زیبای دلفین های دلفیناریم برج میلاد برای همه زیبا و دوست داشتنی است هر کسی از شیرجه های این موجودات باهوش که به انسان های دریایی مشهورند، به هیجان می‌آید این نمایش را در دلفیناریم به این راحتی ها نمی شود از دست داد.

همچنین نمایش دلفیناریم می تواند یک تجربه بسیار جالب برای بچه ها باشد. تجربه ای که شاید تا مدت ها از آن با هیجان یاد کنند و بلند بلند درباره آن حرف بزنند به هر حال دیدن این موجودات برای همه دوست داشتنی است بچه ها که جای خود دارد.

کافه ویونا برج میلاد

کیک پنیر مخصوص کافه ویونا برج میلاد با طعم خورشید

هر چیزی در جاهایی مخصوص مزه خاصی می دهد و وقتی غرق عظمت برج میلاد در کنار قوس زیبای گنبد این برج در حال قدم زدن هستی  یکی از نام هایی که حسابی نظرت را جلب می‌کند کافه ویونا است، آن هم در ارتفاع ۲۶۶ متری. در این ارتفاع به خورشید نزدیک تر از  دیگر جا ها هستید و البته گرمی قهوه و کیک پنیرهای ویژه کافه ویونا می‌تواند طعم خورشید را در جایی نزدیک خورشید، یعنی در کافه ویونای برج میلاد به شما  تقدیم کند. در این کافه همه خدمات بسیار معروف کافی شاپ های ویونا البته با کیفیتی بسیار بهتر به شما عرضه می‌شود و شما می‌توانید منظره را با لذت نوشیدن قهوه های بی نظیر  و چشیدن کیک ها خوش طعم این کافه زیبا همراه کنید . درباره قهوه های  کافه ویونا هم تعریف های زیادی در میان است و مجله معتبر LA SEMUSE Swiss coffee   از قهوه Food trade  که در کافه ویونا سرو می‌شود بارها تقدید کرده است و آن را بار ها یکی از قهوه های برتر دنیا نامیده است.

پینت بال برج میلاد  

شطرنج پر هیجان زنده در کنار برج میلاد

حال وقت آن است که مقداری آدرنالین خون خود را بالا ببرید. پرواز در رویای ابرها دیگر بس است برج میلاد فقط برای در بیداری رویا دیدن نیست. شما می توانید یک ماجرای کامل از رویا تا واقعیت را  در برج میلاد تجربه کنید. می توانید برای خود علاوه بر دیدار با دلفین های دلفیناریم یا صرف قهوه در کافه ویونای برج میلاد  چند دست پینت بال دسته جمعی هم  در پینت بال برج میلاد تداکر ببینید. پینت بال ورزشی است که همواره مورد توجه کسانی بوده است که هیجان و به کار گیری فکر را یک جا می خواهند.

رستوران برج میلاد

اوج تجربه لوکس بر فراز تهران

در برج میلاد تفریح در اوج خود است و برای هر سنی تفریح خاصی و جود دارد اما بعد از افت و خیزهای پینت بال برج یا آرامش نوشیدن یک نوشیدنید سرد یا گرم در کافه ویونا  وقت غذا می رسد و نهار یا شام را باید در یکی از رستوران های برج میلاد صرف کرد. اینکه برج میلاد با مراکز خرید و تفریحی‌اش تمام روز بازدید کنندگانش را می سازد خیلی خاطره ساز است اما  بازدید از برج میلاد یک حسن ختام خوب و خوش مزه دارد و آن هم نوش جان کردن غذایی مطبوع و سالم و بسیار خوشمزه در رستوران های برج میلاد است. 

رستوران گردان برج میلاد اوج این بازدید را می سازد، هنگام خوردن غذا نماییی 360 درجه از کل تهران زیر پای شماست منظره عالی این رستوران،‌ در ابتدا شروع به کار برج میلاد، آنچنان جذاب بود  که برای صرف یک وعده غذا در این رستوران زیبا باید مدتی در نوبت می ماندید و وقت قبلی رزرو می کردید اما الان کار ساده تر است فقط کافی است به برج میلاد بروید و روی صندلی‌های رستوران گردان برج میلاد بنشینید غذایی به زیبایی آسمان و خوشمزه تر از هر جای دیگری پیش روی شماست تا نوش جان کنید.

برج میلاد

یکی از تجربیاتی که تا قبل از مرگ باید به سراغ آن رفت

در دنیا یک برج میلاد وجود دارد و معماری آن کاملا منحصر به فرد است تهران بعد از ساخته شدن این برج با این نماد شهری شناخته می شود و از هم مهم‌تر این برج را ما ایرانیان ساخته ایم و یکی از نماد های غرور ملی است. همچنین می توانید هر تفریحی که دوست داشته باشید را در این مجموعه بیابید. الان در تخفیفان شما فقط یک کلیک با این تفریحات فاصله دارید.

  

این پکیج شامل چیست؟

منوی غذایی به همراه تماشای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه  در رستوران سنتی ایوان برج میلاد  ویژه روزهای همه روزه  تنها با پرداخت ۳۴۱۰۰ تومان اما به ارزش ۶۲۰۰۰ تومان (۴۵% تخفیف)

منوی غذایی به همراه تماشای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه  در رستوران سنتی ایوان برج میلاد  ویژه روزهای همه روزه  تنها با پرداخت ۲۹۶۵۰ تومان اما به ارزش ۵۳۰۰۰ تومان (۴۵% تخفیف)

برای انتخاب بر روی گزینه خرید کلیک کنید

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده
 • سفارش بیش از ارزش تخفیفان ، پرداخت مبلغ برعهده تخفیفانی
 • هماهنگی و رزرو پیش از مراجعه الزامی است


رستوران سنتی برج میلاد

برج میلاد تهران، جنب مهمان سرا، رستوران سنتی
تلفن تماس: ٨٨٦٢٠٣٤٠ - ۸۸۶۲۰۳۱۱ - 09121435426

ویدیوی معرفی

فقط تصور کنید لذت خوردن یک غذای خوشمزه در فضای باز رستورانی با دید عالی از تمام شهر را. حتی تصور کردن آن هم بسیار لذت بخش است ، چه بسا که از نزدیک آن را لمس کنیم . رستوران سنتی ایوان برج میلاد از آن رستوران هایی است که خوردن صبحانه و یا غذایی دلچسب در آن برای همیشه در ذهن شما باقی خواهد ماند چرا که این رستوران هم دید عالی از شهر تهران دارد و هم طعم و مزه خوراکی های آن بسیار دلچسب است.
 فضای رستوران سنتی ایوان برج میلاد تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن دارد. میزهای غذاخوری به قدری زیبا تزیین شده اند که حس خاص بودن رستوران با ورود به آن و دیدن فضای داخلی در آدم ایجاد می شود. تجهیز رستوران به میزهای غذاخوری تزیین شده، گارسون هایی با لباس های یک شکل، فضایی لوکس و پذیرایی مجلل، رستوران سنتی ایوان برج میلاد را جایی مناسب برای قرارهای خاص و رسمی می کند. رستوران سنتی برج میلاد تهران با بهترین روش طبخ و پذیرایی بصورت کاملا سنتی در فضای دلنشین و در ارتفاعی زیاد از شهر تهران با چشم اندازی زیبا در کنار ششمین برج مخابراتی جهان به همراه آوای موسیقی سنتی زنده میزبان شما میهمانان ارجمند میباشد. رستوران سنتی ایوان برج میلاد تلفیق خوش طعم و خوش رنگ از غذای سنتی و لذیذ ایرانی و صبحانه هایی بی نظیر را برای شما فراهم می نماید. رستوران سنتی ایوان برج میلاد قطعا برای شما خاطره انگیز خواهد شد

نحوه استفاده از هدیه
 1. انتخاب هدیه

  پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

 2. پرداخت آنلاین

  پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

 3. لذت تجربه خاص

  ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

برج میلاد

پکیج کافی شاپی و شام به همراه تماشای جام جهانی در رستوران سنتی ایوان برج میلاد با ۴۵% تخفیف

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید