سقوط آزاد از ارتفاع ۴ هزار متری با سرهنگ بهزاد پاینده

900،000 تومان

همواره سقوط آزاد جز خطرناک ترین و پر هیجان ترین ورزش های جهان به حساب می آید. این هیجان تا جایی به افراد برای انجام این کار انگیزه می داد که در سال ۱۹۷۹ یک تیم ۴ نفره به رهبری دیوید کرد در بریستول انگلستان دست به یک ابداعی جدید زدند. آن ها با اتصال خود به طناب و اتصال طناب کشی به پل کلیفتون از بالای پل به پایین پریدند که البته به دلیل غیر قانونی بودن این حرکت در آن زمان دستگیر شدند. این حرکت باعث موج جدید در ورزش سقوط آزاد شد و دیگر این حرکت مختص چتربازان آمریکایی در جنگ جهانی نبود. بعد از آن و با پیشرفت تکنولوژی رفته رفته خلاقیت های متنوعی در این ورزش رخ داد. از پرش با اسکی از بالای سخره های برفی کوه های آلپ گرفته تا ساختن اتاقک های شبیه ساز به منظور تعلیم صحیح سقوط آزاد به ورزشکاران. اما نقطه ی اوج این ورزش شاخه ی بانجی جامپینگ می باشد که الهام گرفته از همان حرکت تیم ۴ نفره ی دیوید کرک بود. با افزایش طرفدارن این ورزش و ازدیاد تقاضا ایستگاه های بانجی جامپینگ در سراسر نقاط مرتفع شهر های پر جمعیت تاسیس شد تا عموم بتوانند از هیجان این ورزش لذت ببرند. در واقع دلیل اصلی این که انسان حاضر به این کار خطرناک و پر ریسک می شود این است که وقتی مغز احساس خطر می کند دستور به ترشح آدرنالین در بدن می کند که این کار باعث افزایش چشمگیر سوخت و ساز بدن می شود و در واقع به مانند این است که شما به یک باره توان و قدرت چندین نفر را یکجا در خود پیدا می کنید. این کار باعث افزایش سرعت و بهبود عملکرد بدن می شود و البته زمانی که این ماده در بدن ترشح می شود حسی به نام حس هیجان در شما به وجود می آید. تولید این ماده در بدن کار آسانی نیست زیرا مغز می داند که تولید بیش از حد این ماده می تواند آسیب جدی به بدن برساند. به همین دلیل است که افراد حاضر می شوند ورزش پر خطر سقوط آزاد را انجام دهند.

چرا باید سقوط آزاد با سرهنگ بهزاد پاینده را انتخاب کنیم؟

سرهنگ بهزاد پاینده با سال ها خدمت در تیپ 65 نیروهای ویژه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی به کرات پرش از هواپیما را در شرایط سخت جنگی و غیر جنگی و در نقاط مختلف تجربه کرده است. به همین دلیل همه ی فوت و فن های پرش از ارتفاع را کاملا از بر است. او پابه گذار پرش بیس جامپینگ در خاور میانه بود و پرش او از برج میلاد در سال ۸۵ زبان زد خاص و عام شد. اگر به ورزش سقوط آزاد علاقه مند هستید ولی از خطرات آن می ترسید ما به شما پرش با استاد پاینده را پیشنهاد می کنیم زیرا ایشان قبل از پرش شما را ۱۰۰% از ایمنی کار مطمئن می سازد و شما می توانید با خیال راحت هیجان شدید این ورزش را تا مغز استخوان خود حس کنید.

این پکیج شامل چیست؟

سقوط آزاد از ارتفاع ۴۰۰۰ متری زمین

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

این یادیسا کارت دارای دفتر مرکزی نیست و امکان مراجعه حضوری وجود ندارد. هماهنگی فقط به صورت تلفنی صورت می پذیرد

لباس گرم و کفش مناسب برای محکم نگاه داشتن مچ پا، به همراه داشته باشید

مدت سقوط با توجه به شرایط هوا متغیر است

سقوط آزاد با سرهنگ بهزاد پاینده

هماهنگی تنها به صورت تلفنی امکان پذیر است
تلفن تماس: 09123306641

توضیحات کامل

چه حسی پیدا می کنید وقتی می دانید تا چند دقیقه ی دیگر ممکن است با سرعت بالا ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت با زمبن برخورد کنید. حتی تصور آن هم باعث ایجاد آدرنالین می شود حال شما خود را چند صد متر بالای زمین تصور کنید که با سرعت یک فراری دارید به زمین نزدیک می شوید. این حس خود گویای هیجان این ورزش است و البته افراد باید توجه داشته باشند که هنگام این ورزش باید حس هیجان خود را با فریاد کشیدن و یا سایر حرکات خالی کنند تا آدرنالین زیاد باعث ایست قلبی و مرگ آن ها قبل از رسیدن به زمین نشود. به طور کلی ورزش سقوط آزاد را می توان جز پر طرفدار ترین ، خطرناک ترین و پر هیجان ترین ورزش های دنیا به حساب آورد که البته انجام زیاد آن هم در دراز مدت موجب آسیب جدی به بدن می شود.فرد ماجراجو بعد از هماهنگی با استاد پاینده ، و بعد از 100 درصد ایمن اعلام شدن وضعیت هوا و آموزش های لازم  پرش را انجام می دهد که تا ظهر به اتمام می رسد . بیمه ی ورزشی و تمامی تجهیزات از طرف استاد پاینده در اختیار ماجراجو قرار می گیرد و تنها رفت و آمد تا محل پرش به عهده خود شخص می باشد که این مکان با توافق طرفین در زمان و موقعیت خاص ، هماهنگ می شود . پس از ثبت نام ، کلیه مراحل انجام کار و برنامه ی پرش به ماجراجو اعلام می گردد . نکته ی قابل توجه در باره ی این سقوط آزاد این است که در صورتی که خود ماجراجو در هنگام سقوط ، ضامن باز شدن چتر را نکشد ،  به صورت خودکار ، این اتفاق رخ خواهد داد و نگرانی وجود ندارد ... ولی برای ایمنی زیاد ، سقوط در شرایط 100% ایمن باید انجام پذیرد .

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سقوط آزاد از ارتفاع ۴ هزار متری با سرهنگ بهزاد پاینده

900،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید