بزرگراه ستاری

کارت هدیه خرید از صنایع دستی گالری هنوز

100،000 تومان

صنایع دستی هر کشور معرف فرهنگ، تمدن، هویت و ذوق هنری مردم آن سرزمین محسوب می شود که کشورمان ایران با توجه به پیشینه غنی و هزاران ساله، از دیرباز توانسته در این صنعت پیش رو باشد. برای استمرار این هنر و تکامل آن باید هنرمندان با شور و اشتیاق و خاطری آسوده به خلق و گسترش آثار خود بپردازند و لازمه آن این است که آثار هنری تولید شده به شکلی صحیح در معرض دید هنر دوستان قرار گیرد، تا به جای آثار بی جان و تجاری خارجی، مجموعه دست سازها با هویت ایرانی زینت بخش خانه های ایرانی گردد  گالری صنایع دستی هنوز، چند سالی است که با ایمان به این امر مهم و با هدف معرفی، گسترش و عرضه هنر دست هنرمندان ایرانی در راستای احیای هنر و ذوق ایرانی گام برداشته است علاوه بر این، گالری هنوز با معرفی آثار هنرمندان ایرانی سعی دارد ارتباط بیشتری بین آثار هنرمندان و دوست داران هنر برقرار کند.

چرا باید گالری هنوز را انتخاب کنیم؟

مجتمع کورش مجتمعی بزرگ در غرب تهران با مغازه های از اجناس شیک و زیبا که برای پاساژ گردی و حتی خربد محلی مناسب است . مجتمع کورش که گاهی از آن به عنوان بهترین مجتمع سینمایی ایران نیز نام برده می شود ،  فرصت مناسبیست برای گشت و گذار در طبقات آن چه صرفا جهت پاساژگردی و چه برای گذراندران وقت قبل از نمایش فیلم موردنظرتان. در میان این گشت زنی ها و پاساژگردی ها قطعا چشم شما مغازه ای با لوازم دکوری و تزپینی را خواهد گرفت و ورود و گشت زنی و دیدن اجناس داخل مغازه خالی از لطف نمی باشد .یکی از فروشگاه های دوست داشتنی مجتمع کورش ، گالری هنوز است ، گالری به غایت زیبا از وسایل دکوری و تزیینی . گالری هنوزجایی است که دست سازه های هنرمندان ایرانی از پشت ویترین مغازه در طبقه منفی یک چشم نوازی می کند . شما با ورود به این گالری زمان از دستتان می رود  و فقط محو تماشای دست سازهای زیبای مغازه خواهید شد. همه ی ما دوست داریم خانه ای شیک و زیبا داشته باشیم مگر می شود خانه ای که منجر به دورهم بودن خانواده می شود را نادیده گرفتو به چینش و دکورایسون آن اهمیت نداد.داشتن  خانه ی زیبا مستلزم وسایل شیک و البته ذوق هنری شما است . لوازم دکوری و تزیینی  جزلاینفک زیبایی خانه شما هستند . هر چقد وسایل دکوری و تزیینی خانه شما متناسب با دکوراسیون خانه شما باشد . خانه شما چشمگیر تر و زیباتر جلوه می کند و آرامشی بیشتر برای شما به ارمغان می آورد . 

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه خرید از صنایع دستی گالری هنوز به ارزش ۱۰۰۰۰۰ تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

محدودیتی در انتخاب وجود ندارد

در صورت خرید بیش از مبلغ کارت هدیه، می توانید اختلاف مبلغ را در محل پرداخت کنید

گالری هنوز

اتوبان شهید ستاری - مجتمع تجاری کوروش - طبقه منفی یک - واحد 116
تلفن تماس: 44972039

توضیحات کامل

دوست دارید بدون توجه به زمان در مغازه قدم زنید و وسایل دکوری و تزیینی موجود را نگاه کنید و متناسب با دکوراسیون خانه ی خود انتخاب کنید . گالری هنوز انواع وسایل دست ساز و شیک را داراست مانند :  بشقاب هایی با نوشته های نستعلیق و شعر مانند . کاسه های برای تزیین.  کوسن های زیبا با طرح  های خاص و شیک .مجسمه های طناز چشمگیر  و ... همه و همه برای زیبا تر کردن خانه ی شما بدرستی ساخته و آماده شده اند. شما می توانید با دادن این کارت هدیه به دوستان و عزیزانتان که می دانید علاقه ای زیاد به لوازم دکوری و تزیینی و مخصوصا دست ساز داشته باشد ،آن ها را خوشحال کنید و  یقین پیدا خواهید کرد که اوقات خوشی را در گالری هنوز  سپری خواهند کرد .

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

بزرگراه ستاری

کارت هدیه خرید از صنایع دستی گالری هنوز

100،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید