پاسداران

کارت هدیه ۲۵۰ هزار تومانی خرید از فروشگاه های Pepe Jeans

250،000 تومان

لباس های برند اسمی است که اینروزها بسیار به گوش ما می رسد. از نظر همه ی ما لباس برند، لباس هایی با جنس و کیفیت خوب هستند که می تواند در زیبایی ظاهر تاثیر بسیاری داشته باشند. ولی تمام برندها این ویژگی ها را ندارند و بعد از چندسال در این بازار متنوع محو و ناپدید می شوند. اما برخی از برندها حتی سال ها بعد از تاسیس همچنان مشتریان خود را حفظ می کنند و از نظرپارچه، دوخت نه تنها کیفیت خود را از دست نمیدهند بلکه هرسال بهتر از سال پیش هستند. در این میان برندها همواره در تلاش هستند تا نسب به رقیبان خود از نظر کیفیت پارچه، نوع دوخت و طراحی متفاوت و بهتر باشند تا  از پس سلیقه مشتریان خود و رضایت خاطر آن ها را بدست آورند. در میان تعدد نام های برندهای متفاوت در بازار ایران ، برند پپ جینز برندیست به دلیل طراحی متفاوت خود، کیفیت پارچه و تنوع محصولات خود تنواست نام خود را تنها بعد از ۷ سال از تاسیس خود جهانی کند. شرکت مهان پوش در تابستان سال ۹۵ موفق به اخد نمایندگی رسمی برند پپ جینز در ایران شد. 

چرا باید فروشگاه های Pepe Jeans را انتخاب کنیم؟

این که همه ی ما با داشتن لباس هاس مختلف بازهم علاقمند به خرید مدل های دیگر هستیم برکسی پوشیده نیست. شما می توانید با خرید این کارت هدیه در جذاب شدن ظاهر دوستان خود نقش بسزایی داشته باشید و آن‌ها را مانند خودتان شیک پوش کنید.استفاده از طراحی‌هایی با سابقه فرهنگی و اجتماعی یک از اصول این برند است. پپ جینز با داشتن تنوع اجناس و البته با کیفیت درجه یک می تواند انتخابی ایده آل برای یک هدیه باشد. اگر سری به فروشگاه های این برند زده باشید و لباس های آن را از نزدیک دیده باشید خودتان متوجه می شوید که در این توضیحات اغراقی وجود نداشته است . شما می توانید برای خرید این برند به این فروشگاه ها سر بزنید و از خرید کردن لذت ببرید. و دوستانتان را نیز شاد کنید.

این پکیج شامل چیست؟

امکان خرید از فروشگاه های Pepe Jeans تا سقف ۲۵۰۰۰۰ تومان

شروع قیمت‌ها از ۲۵۰۰۰۰ تومان

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/pepejeansiran/

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

با این کارت علاوه بر امکان خرید در فروشگاه های Pepe Jeans امکان خرید در فروشگاه های Lion of Porches را نیز دارید

در صورت خرید بیش از ۲۵۰۰۰۰ تومان، می توانید اختلاف مبلغ را در محل پرداخت کنید

محدودیتی در انتخاب وجود ندارد

فروشگاه های Pepe Jeans

آدرس یک: خیابان پاسداران، خیابان پایدارفر، نبش گلستان سوم، پلاک ۵۳- آدرس دو: اندرزگو، بین خیابان علوی و کوچه زمانی ، مرکز خرید سانا، طبقه همکف علوی
وب‌سایت: mehanpoush.ir/fa
تلفن تماس: 22570088 - 74438740

توضیحات کامل

این که همه ی ما با داشتن لباس هاس مختلف بازهم علاقمند به خرید مدل های دیگر هستیم برکسی پوشیده نیست. شما می توانید با خرید این کارت هدیه در جذاب شدن ظاهر دوستان خود نقش بسزایی داشته باشید و ان ها مانند خودتان شیک پوش کنید.  پپ جینز با داشتن تنوع اجناس و البته با کیفیت درجه یک می تواند انتخابی ایده آل برای یک هدیه باشد . اگر سری به فروشگاه های این برند زده باشید و لباس های آن را از نزدیک دیده باشید خودتان متوجه می شوید که در این توضیحات اغراقی وجود نداشته است . اولین فروشگاه  این برند در مهرماه ۹۵ در مجتمع نماد الهیه افتتاح شد و شعبه دوم این برند تنها دو هفته بعد در خیابان پاسداران گشایش یافت. شما می توانید برای خرید این برند به این فروشگاه ها سر بزنید و از خرید کردن لذت ببرید. و دوستانتان را نیز شاد کنید . 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

پاسداران

کارت هدیه ۲۵۰ هزار تومانی خرید از فروشگاه های Pepe Jeans

250،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید