مطهری

پکیج های جذاب ماساژ در راما اسپا

همانطور که شما روی میز ماساژ دارز کشیده اید و بی حرکت خوابیده اید. می توانید روی تنفس خود تمرکز کنید و ذهنتان را خالی کنید و اجازه بدهید تا افکارتان از ذهنتان دور شود. ذهن شما به حالت حضور در لحظه میرسد. حضور در لحظه در واقع حالتی از هوشیاری است که توجه شما را وضعیت کنونی جلب می کند و کمک می کند تا احساسات خود را تنظیم کنید و سطح هوشیاری بدن خود را بالا ببرید. زمانی که سیستم های عصبی موجود در پوست شما ماساژ را احساس کرد به مغز اطلاع می دهد تا ماده ای شیمیایی که باعث آرامش شما می شود را ترشح کند. این ماده شیمیایی اندورفین نام دارد و باعث می شود تا شما به یک حس سرمستی طبیعی برسید.اگر بدن شما واقعا درد می کند آرامش بخش هایی که در اندورفین وجود دارد باعث از بین رفتن درد شما می شود و اگر مفاصل و ماهیچه های بدن شما درد می کند یک ماساژ خوب و عالی کمک می کند تا این درد های سریع تر و بهتر خوب شوند.

چرا باید راما اسپا را انتخاب کنیم؟

راما اسپا یک مرکز عالی اسپا و ماساژ ریلکسیشن در تهران است. همگی ماساژورهایی كه در راما اسپا به ارائه خدمات مشغول هستد، دارای مدرک بین المللی معتبر بوده و پس از گذراندن چندین دوره تكمیلی و استاندارد شیوه های كاری و اصول اجرایی ماساژ در راما اسپا مشغول بكار شده اند. این افراد كاملا به محدودیت‌های فیزیكی اشخاص از لحاظ نحوه اجرای تكنیک های ماساژ آشنا بوده و از آنجا كه دوره های آناتومی و فیزیولوژی مربوط به ماساژ را نیز گذرانده اند نسبت به كار خود متبحر هستند. هدف راما اسپا ارائه راهكارهای كلی نگر است كه در تجربه غوطه وری كامل شما در چرخه گریز ناپذیر نیازهای جسم و روح شما پایه دارد. در راما اسپا شما با تركیبی از انواع ماساژهای اصیل، موزیک خاص و آرامش بخش ماساژ، فضای الهام بخش و نوشیدنی های طبیعی و ارگانیک گرم و سرد روبرو می شوید. نورپردازی های ملایم و دقیق راما اسپا به بدن شما كمی می كند تا با ساعت داخلی خود هماهنگ شود و نتیجه تمام این كارها، ایجاد توازن بین همه پنج حس شماست كه آرامش مطلوب را برای شما به وجود می آورد. زمانی كه همه پنج حس شما به گونه ای متعادل تراز می شوند، شما می توانید تجربه ای از بودن را داشته باشید كه آن را راما اسپا نام گذاشته ایم.

این پکیج شامل چیست؟

پکیج ولنتینو ماساژ کامل در راما اسپا:

طول مدت ماساژ: ۲۷۰ دقیقه یا سه ساعت می باشد
ارائه سرویس راما سیام فیس ماساژ
ارائه سرویس راما سیام آروما ماساژ
ارائه سرویس راما بک ماساژ
ارائه سرویس راما چیتاوان فوت ماساژ


پکیج ویژه ماساژ و اسپا در راما اسپا:

طول مدت ماساژ ۳۶۰ دقیقه یا سه ساعت است
ارائه سرویس راما تای سامپونگ ماساژ
ارائه سرویس راما هاوایی استون ماساژ
ارائه سرویس راما سیام فیس ماساژ
ارائه سرویس راما سالایا فوت اسپا


پکیج ایملاک بادی ماساژ در راما اسپا:

طول مدت ماساژ ۹۰ دقیقه (یک ساعت و نیم)
ارائه سرویس ایملاک بادی ماساژ

در این گزینه نه تنها غبار خستگی را از بدنتان می زداییم، بلكه متناسب با جسمتان، روحتان را به سرزمین رایحه های آرامبخش همراهی می كنیم و لطافت پوستتان را به شما هدیه می دهیم. افزایش تنفس پوست و روشن و نرم شدن آن با اسكراب و مواد نرم كنندهمناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

لطفا قبل از مراجعه با راما اسپا تماس بگیرید و وقت رزرو کنید

راما اسپا

انتهای خیابان مطهری، خيابان تركمنستان، كوچه شهید احمديان، پلاک 21(خارج از محدوده طرح ترافیک)
تلفن تماس: 88655039

توضیحات کامل

راما سیام آروما ماساژ: اگر می خواهید وجود سنگ های گرم آتشفشانی را بر روی بدن خود تجربه کنید، هوایی استون ماساژ را به شما پیشنهاد می دهیم.از خواص سنگ های آتش فشانی کمک بگیرید. ماساژ سنگ داغ هاوایی به شما کمک می کند تا به آرامشی عمیق و توازنی از ذهن، بدن و احساسات برسید. هاوایی استون ماساژ، یک پدیده بسیار قدیمی است و در میان بسیاری از تمدن ها رایج بوده و سعادت را برای شما به ارمغان خواهد آورد

راما سيام فيس ماساژ: ماساژ اصیل تایلندی را به خود هدیه دهید. تایلند از شناخته شده ترین خدمات درمانی برای پوست صورت را در دنیا دارد. با راما سیام فیش ماساژ پوست صورت شما به گونه آرام تمایل پیدا می کند تا به خودکار نیازهایش را تامین کند و خود را بازسازی و تامین کند. این نوع ماساژ مانند کلامی ملایم پوست شما را  به جوانی، شادابی و طراوت دعوت می کند. این ماساژ پوست صورت شما را تازه و پر طروات می کند

راما چیتاوان  فوت ماساژ: بی حکمت نیست که پا را قلب دوم خوانده اند. نوازش و ماساژ اصولی پاها هنری است که متخصصین راما اسپا به شما هدیه می دهند، اگر می خواهید آرامش را در کل بدن خود و بخصوص در پاهای خود تجربه کنید حتما این ماساژ را یک بار امتحان نمایید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

مطهری

پکیج های جذاب ماساژ در راما اسپا

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید