مشگین شهر

متل نور سبلان مشگین شهر ویژه یک شب اقامت با صبحانه تا ۳۰% تخفیف

هتل تماشا کیش

چرا باید متل نور سبلان مشگین شهر اردبیل را انتخاب کنیم؟

این پکیج شامل چیست؟

متل نور سبلان مشگین شهر ویژه یک شب اقامت با صبحانه در اتاق دوتخته تا تاریخ ۱۲ خرداد تنها با پرداخت ۱۴۰۰۰۰ تومان اما با ارزش 200000 تومان (۳۰% تخفیف)

متل نور سبلان مشگین شهر ویژه یک شب اقامت با صبحانه در اتاق سه تخته تا تاریخ ۱۲ خرداد تنها با پرداخت 210000 تومان اما با ارزش 300000 تومان (۳۰% تخفیف)

متل نور سبلان مشگین شهر ویژه یک شب اقامت با صبحانه در اتاق چهار تخته VIP تا تاریخ ۱۲ خرداد تنها با پرداخت 280000 تومان اما با ارزش 400000 تومان (۳۰% تخفیف)

متل نور سبلان مشگین شهر ویژه یک شب اقامت با صبحانه در اتاق دوتخته تاریخ ۱۳ خرداد تا ۳۱ شهریور تنها با پرداخت ۱۶۴۰۰۰ تومان اما با ارزش 200000 تومان (۱۸% تخفیف)

متل نور سبلان مشگین شهر ویژه یک شب اقامت با صبحانه در اتاق سه تخته ۱۳ خرداد تا ۳۱ شهریور تنها با پرداخت ۲۵۵۰۰۰ تومان اما با ارزش 300000 تومان (۱۵% تخفیف)

متل نور سبلان مشگین شهر ویژه یک شب اقامت با صبحانه در اتاق چهار تخته VIP ۱۳ خرداد تا ۳۱ شهریور تنها با پرداخت ۳۴۰۰۰۰ تومان اما با ارزش 400000 تومان (۱۵% تخفیف)

برای انتخاب روی دکمه خرید کلیک نمایید.

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده
 • هزینه نفر اضافی 40000تومان است که جداگانه در محل دریافت میشود
 • قوانین کنسلی هتل ها بسته به شرایط و زمان لغو رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد. مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز خواهد گشت.
 • افراد زیر دو سال از پرداخت هزینه معاف بوده و افراد 2-12 سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافی نیم بها و افراد بالای 12 سال نرخ بصورت کامل محاسبه می شود
 • به منظور اطلاع از وضعیت اتاق های خالی و راهنمایی رزرو هتل خود با بهترین قیمت حتما با ما همکاران تماس بگیرید. شماره تماس: 42027 داخلی ۳
 • هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

متل نور سبلان مشگین شهر اردبیل

اردبیل، مشگین شهر، جنب پل معلق، متل نور سبلان

تلفن تماس: ۰۲۱۴۲۰۲۷ داخلی ۳

توضیحات کامل

متل نور سبلان واقع در شهر زیبای مشگین شهر جنب پل معلق به تازگی به جمع تخفیفانی ها پیوسته است، کافیست این تخفیفان را تهیه کنید و از خدمات این متل استفاده کنید. اقامتی خاطره انگیز در شهر خوش آب و هوای اردبیل برای شما آرزومندیم

نحوه استفاده از هدیه
 1. انتخاب هدیه

  پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

 2. پرداخت آنلاین

  پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

 3. لذت تجربه خاص

  ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

مشگین شهر

متل نور سبلان مشگین شهر ویژه یک شب اقامت با صبحانه تا ۳۰% تخفیف

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید