سئول

بازی هیجان انگیز پدل در مجموعه پدل باشگاه انقلاب

165،000 تومان

پدل یک پدیده ورزشی است. این گفتار تئوریسین‌های دنیا و کارشناسان بزرگ ورزشی جهان است. اینک که سال 136 است حدود چهل سال و اندی از آن در جهان می گذرد و در این مدت کم توانسته است در بسیاری از کشورهای صاحب نام ورزش در جهان و دیگر کشورها جای خود را باز کند و ظهور خود را به عنوان یک ورزش بسیار پر تحرک،آسان،شادی آور ،زیبا و کم هزینه معرفی نماید . این ورزش به نام ورزش قرن بیست و یکم و یا ورزش برای آینده لقب گرفته است و به عنوان  یک روش سرگرم کننده و جالب برای ورزش کردن و کسب تناسب فیزیکی بدن به شمار میآید.

چرا باید مجموعه پدل را انتخاب کنیم؟

مجموعه پدل اف جی بی واقع در باشگاه انقلاب اولین مجموعه تخصصی پدل در ایران و خاور میانه است که به همت شرکت فراگستر بیستون در طی مدت کوتاهی ساخته شده است. امکانات این مجموعه شامل 3 زمین  استاندارد 20 در 10 متر و يك زمین ميني  پدل به ابعاد 20 در 6، سالن کنفرانس، سالن ریکاوری ورزشی (ورزش های راکتی)، لاکرهای مجهز به اتوماسیون، فروشگاه ورزشی، رستوران و کافی شاپ و همچنین جایگاه تماشا چیان با ظرفیت 170 نفر است . آکادمی مجموعه پدل با توجه به نو پا بودن این ورزش و امکان قهرمانی و مدال آوری در مسابقات بین المللی پدل، برای کلیه سنین برنامه های مدون آموزشی دارد. این مجموعه جذابترین، كاملترين و مدرنترين ورزش راكتي جهان را مطابق با استاندارد هاي روز دنیا، چه از لحاظ كورت‌هاي ساخته شده و چه از لحاظ فني و آموزشي در اختيار شما قرار مي‌دهد.

این پکیج شامل چیست؟

یک جلسه بازی پدل در مجموعه پدل باشگاه انقلاب به همراه نوشیدنی


مناسب آقایان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

مجموعه پدل

مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب، انتهای کوچه دوم،جنب سالن یادگار، مجموعه پدل
وب‌سایت: fgbclub.ir
تلفن تماس: 22664603

توضیحات کامل

پدل در یک نگاه اول یک‌ جورهایی شتر گاو پلنگ ورزش است. فرض کنید وارد زمین تنیسی می‌شوید که در و دیوار دارد و این در و دیوار قسمتی از بازی محسوب می‌شود. باید وارد زمین شوید تا هیجان بازی را و آدرنالین ترشح شده‌تان، درست همان لحظه‌ای که شما را به مرز جیغ و هوار می‌کشد، لذت ناب یک ورزش تازه‌وارد را به شما تزریق می‌کند.  پدل یک نوع ورزش راکتی است که بین دو نفر یا بین دو تیم دونفره در زمینی کاملاً احاطه‌شده با دیوارهای معمولاً شیشه‌ای بازی می‌شود. زمین این رشته ورزشی تلفیقی از اسکواش و تنیس است. نحوه‌ی انجام اين بازی بی شباهت به تنیس نیست. نكته‌ی جالب اين است كه در پادل هم مثل اسكواش از ديوار براي ضربه استفاده مي‌شود و خط اوت وجود ندارد. در واقع توپ پس از يك بار برخورد به ديواره توسط بازيكن زده مي شود. 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سئول

بازی هیجان انگیز پدل در مجموعه پدل باشگاه انقلاب

165،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید