ولیعصر

ساعاتی مملو از آرامش و لذت در مرکز تخصصی ماساژ بونسای

هربار که به احساسات روزمره آدمها فکر می کردم، تصور می کردم که مشکلات، شلوغی و ترافیک، استرس و تنش و... بی پایان، چند درصد این افکار را تشکیل می دهند؟ فکر می کردیم چطور می شود این تنش ها را از جسم و روح آدمها گرفت و در عوض آرامش را به آنها بخشید؟ عده ی زیادی بر این باور هستند که بازگشتن انسان به اصل خویش، یعنی طبیعت، موثرترین روش برای دور کردن استرس و تنش است. آنها اضطراب زندگی انسان مدرن را، ناشی از دور شدن او از ریشه و طبیعت می دانند. این افکار، ما را به سمت ایده تاسیس مرکز ماساژ و سلامتی بونسای سوق داد

چرا باید مرکز تخصصی ماساژ بونسای را انتخاب کنیم؟

از بهترین و مجهز ترین مراکز ماساژ در شمال تهران، مركز ماساژ بونسای است. بونسای در زبان ژاپنی به معنی کاشت گیاه در گلدان است. برای به ثمر رسیدن این گیاه با ظاهر معروف خود، به تفکر، ممارست و تعمق احتیاج است. شیوه های مختلف پرورش بونسای وجود دارد که ما را به شکل مطلوب خود می رساند. در نهایت بعد از تلاش برای رشد بونسای، این لذت از زیبایی خیره کننده آن است که برای بیننده باقی می ماند. مركز ماساژ بونسای، مجموعه‌ای لوکس و مجهز به انواع امکانات در راستای آرامش و استراحت شما عزیزان است. این مركز ماساژ در مجموعه ورزشی انقلاب واقع شده  به سبک کاملا ژاپنی طراحی شده و در ساخت آن نیز از متخصصین ژاپنی و ایرانی بهره گرفته شده است. این مرکز  خدمات متعددی مانند انواع ماساژ، LPG،‌ سونا و جكوزی و خدمات ناخن ارائه می‌دهد. ماساژورهای این مركز همگی دارای مدرك بین‌المللی معتبر بوده و پس از گذراندن دوره‌های تكمیلی و استانداردسازی شیوه‌های كاری و اصول اجرایی ماساژ در این مرکز مشغول بكار شده‌اند. این افراد كاملا به محدودیت‌های فیزیکی اشخاص از لحاظ نحوه اجرای تکنیک‌های ماساژ آشنا بوده و از آنجا كه دوره‌های آناتومی و فیزیولوژی مربوط به ماساژ را نیز گذرانده‌اند نسبت به كار خود متبحر هستند. ایده تاسیس این مركز ماساژ، از مدیریت مجموعه گرفته شده كه  هربار به احساسات روزمره آدمها فکر می کرده، تصور می کرده که مشکلات، شلوغی و ترافیک، استرس و تنش و... بی پایان، چند درصد این افکار را تشکیل می دهند؟ فکر می کرده چطور می‌شود این تنش ها را از جسم و روح آدمها گرفت و در عوض آرامش را به آنها بخشید؟ عده‌ی زیادی بر این باور هستند که بازگشتن انسان به اصل خویش، یعنی طبیعت، موثرترین روش برای دور کردن استرس و تنش است. آنها اضطراب زندگی انسان مدرن را، ناشی از دور شدن او از ریشه و طبیعت می دانند. این افکار، مدیریت را به سمت ایده تاسیس مرکز ماساژ و سلامتی بونسای سوق داد.

این پکیج شامل چیست؟

پکیج یک: ماساژ ریلکسی بدن(۴۵ دقیقه) + دمنوش 

مدت زمان: یک ساعت


پکیج دو: ماساژ صورت (۳۰ دقیقه) + LPG صورت جهت جلوگیری از افتادگی پوست صورت (۲۰ دقیقه) + دمنوش

مدت زمان اجرای پکیج: یک ساعت


پکیج سه: ماساژ هات استون بدن (۹۰ دقیقه) + دمنوش 

مدت زمان اجرای پکیج: حدود دو ساعت


پکیج VIP : سونا و جکوزی + یکی از ماساژهای لوکس (هات چاکلت یا کندل یا هانی) ۶۰ دقیقه + سوهان و لاک دست + براشینگ + دمنوش

مدت زمان لازم برای اجرای پکیج: سه ساعت

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
شرایط استفاده

برای ورود به مجموعه ورزشی انقلاب داشتن عضویت یا پرداخت هزینه ورودی به مبلغ 14000 تومان الزامی است

تماس و هماهنگی برای ورود به مرکز تخصصی ماساژ بونسای الزامی است 

مرکز تخصصی ماساژ بونسای

خیابان ولیعصر، اتوبان نیایش، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
تلفن تماس: 26216388

توضیحات کامل

 بونسای در زبان ژاپنی به معنی کاشت گیاه در گلدان است. برای به ثمر رسیدن این گیاه با ظاهر معروف خود، به تفکر، ممارست و تعمق احتیاج است. شیوه های مختلف پرورش بونسای وجود دارد که ما را به شکل مطلوب خود می رساند. در نهایت بعد از تلاشی که برای رشد بونسای شده این لذت از زیبایی خیره کننده آن است که برای بیننده باقی می ماند. گیاه بونسای جزو معدود گیاهانی است که خواص دارویی و درمانی ندارد اما زیبایی آن و تمرکزی که برای رسیدن به فرم مدنظر با کشت طولانی مدت آن صرف می شود، باعث انتقال انرژی مثبت در فضا و متعاقبا به روان انسان است. روح و جسم ما انسان ها نیز مانند بونسای نیاز به توجه ویژه و رسیدگی دارد. روح و جسم ما نیاز دارند که هرچند وقت یک بار، مانند این گیاه اصلاح و تازه گردند و به فرم جدید و زیبایی برسند و نیروی مثبت را به اطراف ساطع کند. بونسای و ماساژ هردو روشی طبیعی برای مراقبه، رسیدن به آرامش و تنش زدایی از جسم و روح انسان هستند. برای مراقبت از این دو، مرکز ماساژ و سلامتی بونسای با خدمات ویژه آماده خدمات رسانی به شما است. این مركز در 4 پكیج خدمات خود را اراوه می دهد، پكیج اول شامل ماساژ ریلكسی و دمنوش به مبلغ یكصد هزار تومان، پكیج دوم شامل ماساژ صورت و LPG برای جلوگیری از افتادگی صورت به مبلغ صد و سی هزار تومان است. پكیج سوم ماسا‍ژ هات استون بدن به مبلغ دویست هزار تومان بوده و كامل ترین و خاص ترین پكیج، VIP بوده شامل سونا،‌جكوزی،‌ ماساژ لوكس،‌خدمات ناخن و براشینگ است. مدت زمان پكیج ها متفاوت بوده و پكیج اول و دوم به مدت یک ساعت، دوساعت برای پكیج سوم و سه ساعت برای پكیجVIP  است. 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

ولیعصر

ساعاتی مملو از آرامش و لذت در مرکز تخصصی ماساژ بونسای

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید