شهید بهشتی

دوره های آموزشی و مشاوره در موسسه آموزش عالی آزاد بهار

اگر به کارآفرینی فکر می‌کنید و قصد دارید کسب و کار خودتان را راه‌اندازی کنید یا سمت‌های مدیریتی یا سرپرستی اشتغال دارید یا چنین موقعیت‌هایی را در مسیر شغلی خود پیش‌بینی کرده‌اید، دوره MBA می‌تواند برای شما مفید باشد. ولی MBA در ایران رشته‌ای نوپا است و نمی‌توان به هر مجموعه‌ای برای این دوره اعتماد کرد و انتظار داشت آنچه که نیاز شماست را ارائه کنند. موسسه آموزش عالی آزاد بهار، موسسه‌ای پیشرو در زمینه برگزاری دوره‌های کاربرد در حوزه مدیریت است که با دانشگاه‌های ایرانی و خارجی و مراکز تجاری و اقتصادی نیز در این زمینه همکاری دارد. اساتید موسسه آموزش عالی آزاد بهار تجربیات و دانسته‌های خود را  اختیار شما قرار می دهند.

چرا باید موسسه آموزش عالی آزاد بهار را انتخاب کنیم؟

موسسه آموزش عالی آزاد بهـــار  فعالیت خود را از سال 1381 با عنوان موسسه پیشروان مدیریت فـردا آغاز کرده و ماموریت اصلی خود را برگـزاری دوره های کاربردی در حوزه  مدیـریت  تعریـف نمود . این مجموعه در سال 1383 با اخذ مجوز قطعی به شماره 234/24 از  وزارت علوم، تحقیقات وفنـاوری  با عنوان موسـسه آمـوزش عـالی آزاد بهــــار فعالیت تخصصی خود را در زمینه مدیریت ادامـه داده و همکـاری خود را با دانشگاههای خـارجی، داخلی و مراکز صنعتی و تجاری گسترش داد. در طی 12 سال اخیر (از سال 1383 الی 1395) این موسسه موفق به برگزاری بیش از 150  دوره مدیریت MBA و DBA برای مدیران به صورت کامـلاً حرفه ای و تخصصی شده است و نیز در حدود 1000 سمیـنار مدیریتی برای سازمان ها و شرکت ها برگزار نموده است. این مجموعه پس از سالها تجربه در پرورش مـدیران موفق، برای اولیـن بـار در ایران اقدام به برگزاری دوره های پیشرفته Post MBA و دوره عالی مدیریت DBA بصورت حرفه ای و با رویکـرد افزایش توانمندی و مهـارت های مـدیـران نموده است و موفق به اجرای بیش از 33  دوره DBA  و Post MBA، تا به امروز گردیده است. از جمله افتخـارات این مرکز آشنا نمودن بیش از 7000 نفر از مدیـران عرصه کسب و کـار با دانـش کاربردی و مهارت های نوین در حوزه مدیریت می باشد. همچنین بهار توانست در سال 1391 لوح افتخار برترین برند آموزش در حوزه مدیریت MBA را از آن خود نماید .

این پکیج شامل چیست؟

پکیج یک: ۵۰۰۰۰۰ تومان کارت هدیه شرکت در کلاس های موسسه بهار، به انتخاب و سلیقه و نیاز شخص
پکیچ دو: ۱۰۰۰۰۰ تومان کارت هدیه خرید از کتاب های مدیریتی و آموزشی موسسه بهار در مکان موسسه
پکیج سه: ۳۰۰۰۰۰ تومان کارت هدیه ورودی جلسه مشاوره. مشاوره به صورت شخصی برای حل مشکلات کاری و یا به صورت عارضه یابی در سازمان برای حل مشکلات سازمانی

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

در صورت دریافت خدمات بیشتر از سقف تعیین شده، هزینه اضافه را به صورت جداگانه در محل پرداخت کنید

موسسه آموزش عالی آزاد بهار

خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، انتهای خیابان دوم، پلاک 27
تلفن تماس: 88730184

توضیحات کامل

از دیگر موفقیت های بهار عقـد قرار دادهـای بین المللی برای ادامـه تحصیل در دوره هـای مشترک با دانشـگاههای اروپـائـی از جملـه Lulea سوئــد  و Algarve پرتغال برای برگزاری دوره های تخصصی مدیریت، MBA  و Phd  است.  هدف اصلی این مرکز ترکیب علم وعمل است، چراکه نه می توان علم را از مدیریت حذف کرد و نه می توان علم مدیریت را بدون عمل مدیریتی به سرانجام رساند. اعمال مدیریتـی بدون پشتـوانه علمی، نه تنها ما را به مقصود نمی رساند بلکـه ضرر و زیان جبران نـاپذیری به ما وارد می کننـد و در عین حـال اگر علم مدیـریت به عمل مدیریتـی منتهی نشود اثـر بخش نخواهد بود.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

شهید بهشتی

دوره های آموزشی و مشاوره در موسسه آموزش عالی آزاد بهار

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید