ولیعصر

بازی جذاب مینی گلف در مجموعه ورزشی انقلاب

200،000 تومان

تصور کنید در حالی که سکوت و هیجان بر بازی حاکم است و همه نگاه ها به مسیر حرکت توپ و حفره‌ای که باید توپ را به داخل آن هدایت کند معطوف است شما ضربه را می زنید. توپ حرکت می کند. در طول مسیر، زیبایی، هیجان و حتی نگرانی حاصل از سرنوشت توپ، همه را محو تماشا ساخته است. توپ در اثر محاسبات دقیق شما پس از برخورد به دیواره، داخل حفره می افتد و آنگاه غریو شادی شما همه جا را فرا می‌گیرد. این هیجان مینی گلف است. ورزشی که هم دقت نیاز دارد، هم ظرافت و هم کمی شانس. گلف یکی از پرطرفدارترین بازی‌ های جهان است. این بازی در عین سادگی، یکی از مشکل‌ ترین بازی‌ های دنیا نیز است. طبیعت سبز و آرام مجموعه ورزشی انقلاب فرصت ویژه ای برای گلف بازان و علاقه مندان به بازی گلف فراهم کرده تا در مینی گلف مجموعه ورزشی انقلاب به این ورزش مفرح و هیجان انگیز بپردازند

چرا باید مینی گلف باشگاه انقلاب را انتخاب کنیم؟

باشگاه با سابقه و قدیمی انقلاب که از وسعت  قابل توجهی در قلب تهران برخوردار است و با دارا بودن سالن های متعدد و امکانات ویژه پذیرای ورزشکاران رشته های مختلف است از معدود باشگاه های کشور به حساب می آید که دارای یک زمین گلف 44 هکتاری و زمین 2000 متری مینی گلف است. اين مجموعه از فضای بی نظير و كاملا منحصر به فرد برخوردار بوده  و شامل 18 زمین مینی گلف در مدلهای مختلف با کف موکت است. از مزايای اين قسمت نحوه نور پردازی و طراحی فضای سبز آن با انواع درختان زينتی و همچنين رستوران چهار فصل آن است. كيفيت مذكور موجب گرديده تا زمین های مینی گلف انقلاب یکی از بخش های بي نظير و استثنايی در منطقه خاور ميانه به حساب آیند.

این پکیج شامل چیست؟

این یادیسا کارت شمال 50 ضربه به توپ و بازی در زمین مینی گلف باشگاه انقلاب است

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

قبل از مراجعه هماهنگ کنید

مینی گلف باشگاه انقلاب

بزرگراه نیایش، بعد از پردیس سینمایی ملت، درب غربی مجموعه ورزشی انقلاب، مینی گلف باشگاه انقلاب
تلفن تماس: ۲۲۶۶۵۳۰۹

توضیحات کامل

ورزش گلف از جمله ورزش های مفرح و در عین حال آرام بخش است که هر کسی تمایل دارد حضور در زمین های گلف و استفاده از امکانات آن را تجربه نماید. بر همین اساس توصیه می شود، عزيزان ورزش دوست با حضور در این محل، برای ساعاتی هم که شده است از فضای شلوغ و سرسام آور شهر به دور شده و در یکی از زيباترين چشم اندازهای شهر تهران، در هوای لطیف و سالم مجموعه ورزشی انقلاب از ورزش گلف بهره مند گردند. مینی گلف مجموعه ورزشی انقلاب با نورپردازی و طراحی زیبای فضای سبز، همراه با کافه رستورانی دنج و بیظیر لحظاتی جذاب و فرح بخش را برای شما به ارمغان می آورد. 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

ولیعصر

بازی جذاب مینی گلف در مجموعه ورزشی انقلاب

200،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید