شهرک غرب

آرامش به سبک نیلوفر آبی شعبه آب (شهرک غرب)

وجود استرس‌ها و هیجان‌های ناشی از زندگی روزمره، باعث میشود عضلات خسته و سفت ‌شوند و قرار گرفتن در محلی ساکت و آرام و ماساژگرفتن باعث ایجاد آرامش میشود. همچنین چنانچه درد و ناراحتی فرد با حرکات ماساژ برطرف شود، از نظر روانی تاثیر بسیار مهمی به جای میگذارد. برای رهایی از این دردها و ناراحتی‌ها ما به شما خدمات ماساژ و اسپا در نیلوفر آبی را پیشنهاد می‌دهیم تا در یک مرکز تخصصی و عالی از عالی‌ترین خدمات ماساژ و اسپا بهره ببرید.

چرا باید نیلوفر آبی شعبه آب را انتخاب کنیم؟

نیلوفر آبی به عنوان نخستین مرکز رسمی اسپا و ماساژ در ایران کار خود را از سال 1386 آغاز کرده. نیلوفر آبی حیات خود را در گرو رضایت مهیمانان خود می‌داند. پذیرش و ارائه خدمات مطلوب و بهبود کیفیت و کمیت این خدمات، سیاست اصولی مدیریت و پرسنل این شرکت است و بر این اساس، خط ِ مشیِ خود را در جهت اثر بخشیِ عملکرد سیستم دنبال خواهد کرد. نیلوفر آبی از اسپاتراپیست های تایلندی و مجربی استفاده می‌کند و تنها مرکز ارائه کننده ی خدمات تخصصی ماساژ و اسپای تایلندی در ایران است. 

این پکیج شامل چیست؟

پکیج ویژه خانم ها: 90 دقیقه کمپرس گیاهی همراه با 30 دقیقه ماساژ صورت 

پکیج ویژه آقایان: 60 دقیقه ماساژ سوئدی همراه با 30 دقیقه ماساژ پا و 30 دقیقه ماساژ دست هزار

پکیج محبوب آقایان و بانوان : 60 دقیقه اسپای پا به همراه 60 دقیقه آروماتراپی

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

لطفا پیش از مراجعه هماهنگی و رزرو نمایید

تماس با پشتیبانی یادیسا 24 ساعت پیش  از تصمیم به استفاده از پکیج به منظور فعالسازی حساب کاربری مشتریان در نیلوفر آبی الزامی است

نیلوفر آبی شعبه آب

شهرک غرب، فاز5 ( سیمای ایران)، بین کوچه پنجم و هفتم ، شماره 58، مجموعه سلامتی و تندرستی آب
تلفن تماس: 88365474

توضیحات کامل

نیلوفر آبی در سال 2014 موفق به دریافت جایزه طلایی رضایت مشتری و اخذ گواهی نامه Star Quality  گردید. این گواهی نامه جهت دستاوردهای ممتاز شغلی، رضایت مشتری، تلاش و رهبری در رسیدن به کمال و کیفیت مدیریت منطبق با استاندارد  QC100 طی مراسم با شکوهی در هتل هایت پاریس به نیلوفر آبی اعطا شد.  همچنین برای دومین بار در 26  نوامبر 2017  موفق به دریافت جایزه بین المللی کیفیت کیو سی صد(QC100)  در سطح پلاتونیوم شد. این جایزه طی مراسمی در هتل گوبون لندن از طرف گروه  بی آی دی و دانشگاه فنیِ مادرید اسپانیا و با حضور اساتیدی همچون پروفسور آلفونسو سی کاسال استاد دانشگاه تکنولوژی مادرید ، فرانک کالوینیو، پروفسور آلا ایگناشچنکوا رفتار شناس دانشگاه توئبینگن آلمان  و دایل ال فیکلینگ به مدیر عامل شرکت آقای مهندس عزیزپور اعطا گردید. اعطای این جایزه و مدارک مرتبط، نمادِ کیفیت، مدیریت و رضایت مشتری در سطح استانداردهای بین المللی است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

شهرک غرب

آرامش به سبک نیلوفر آبی شعبه آب (شهرک غرب)

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید