رامسر

جشنواره زمستانی هتل آپارتمان ترنج متین رامسر تا ۳۹% تخفیف

0

چرا باید هتل آپارتمان ترنج متین رامسر مازندران را انتخاب کنیم؟

این پکیج شامل چیست؟

یک شب اقامت در واحدهای یک خوابه هتل آپارتمان ترنج متین رامسر تنها با پرداخت ۲۴۸۰۰۰ تومان اما با ارزش ۳۸۱۵۰۰ تومان (۳۵% تخفیف)

یک شب اقامت در واحدهای دو خوابه هتل آپارتمان ترنج متین رامسر تنها با پرداخت ۳۴۷۰۰۰ تومان اما با ارزش ۵۴۵۰۰۰ تومان (۳۶% تخفیف)

یک شب اقامت در واحدهای سه خوابه هتل آپارتمان ترنج متین رامسر تنها با پرداخت ۵۴۳۰۰۰ تومان اما با ارزش ۸۷۲۰۰۰ تومان (۳۸% تخفیف)

یک شب اقامت در واحدهای رویال خوابه هتل آپارتمان ترنج متین رامسر تنها با پرداخت ۶۷۴۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۰۹۰۰۰۰ تومان (۳۸% تخفیف)

یک شب اقامت در واحدهای پرزیدنتال هتل آپارتمان ترنج متین رامسر تنها با پرداخت ۱۱۹۷۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۹۶۲۰۰۰ تومان (۳۹% تخفیف)

برای انتخاب روی دکمه خرید کلیک نمایید.


مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده
 • تخفیفانی عزیز لطفا قبل از خرید و مراجعه جهت اطلاع از خالی بودن در تاریخ های مورد نظر خود، با شماره تلفن  ۰۲۱۴۲۰۲۷ داخلی ۳ تماس بگیرید و تاریخ رزرو و مشخصات خود را اعلام بفرمایید. در غیر اینصورت تخفیفان هیچ مسئولیتی در قبال خرید شما ندارد.
 • در صورت رزرو کنسلی ندارد و عودت وجه صورت نمی گیرد.

هتل آپارتمان ترنج متین رامسر مازندران

مازندران، رامسر، کوچه ساحل ۷

تلفن تماس: ۰۲۱۴۲۰۲۷ داخلی ۳

توضیحات کامل

سفر و گردشگری همیشه جذاب بوده و اگر مقصد سفرتان جنگل های انبوه و سرسبز باشد جذابیتش دوچندان می شود. نوار شمالی ایران با توجه به جو یبنظیر طبیعی و همچنین بافت فرهنگی متفاوتی که دارد همیشه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن تعطیلاتی بینظیر باشد.  یکی از مهمترین دغدغه های مسافران همیشه برخورد صحیح و اصولی بومیان منطقه است که این مسئله در استان های شمالی با توجه به آگاهی بومیان شمالی نسبت به مسئله توریسم حل شده است. تنوع بالای هتل  و ویلا در سایت تخفیفان نیز موجب شده که هر گروهی با هر بودجه و سلیقه ای بتوانند اقامتگاه مناسب خودشان را پیدا کنند  با خیال راحت سفر خود را ادامه دهند.

نحوه استفاده از هدیه
 1. انتخاب هدیه

  پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

 2. پرداخت آنلاین

  پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

 3. لذت تجربه خاص

  ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

رامسر

جشنواره زمستانی هتل آپارتمان ترنج متین رامسر تا ۳۹% تخفیف

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید