رودسر

هتل بزرگ سیروس تا ۲۹% تخفیف

0

چرا باید هتل بزرگ سیروس رودسر را انتخاب کنیم؟

این پکیج شامل چیست؟

ویژه زمستان: هتل بزرگ سيروس رودسر ویژه هر شب اقامت فولبرد (صبحانه، ناهار و شام)  به ازای هرنفر تنها با پرداخت ۱۲۵۰۰۰ تومان اما با ارزش ۱۷۵۰۰۰ تومان (۲۹% تخفیف)

ویژه نوروز: هتل بزرگ سيروس رودسر ویژه هر شب اقامت در اتاق یک تخته تنها با پرداخت ۱۲۸۲۰۰ تومان اما با ارزش ۱۶۵۷۶۰ تومان (۲۲% تخفیف)

ویژه نوروز: هتل بزرگ سيروس رودسر ویژه هر شب اقامت در اتاق دوتخته  تنها با پرداخت ۲۱۵۰۰۰ تومان اما با ارزش ۲۶۸۶۸۰ تومان (۲۰% تخفیف)

ویژه نوروز: هتل بزرگ سيروس رودسر ویژه هر شب اقامت در اتاق سه تخته تنها با پرداخت ۳۳۶۰۰۰ تومان اما با ارزش ۴۲۲۴۴۰ تومان (۲۰% تخفیف)

ویژه نوروز: هتل بزرگ سيروس رودسر ویژه هر شب اقامت در اتاق چهارتخته تنها با پرداخت ۴۵۵۰۰۰ تومان اما با ارزش ۵۷۶۲۰۰ تومان (۲۱% تخفیف)

ویژه نوروز: هتل بزرگ سيروس رودسر ویژه هر شب اقامت در اتاق پنج تخته تنها با پرداخت ۵۶۷۰۰۰ تومان اما با ارزش ۷۲۹۹۶۰ تومان (۲۲% تخفیف)

ویژه نوروز: هتل بزرگ سيروس رودسر ویژه هر شب اقامت در سوئیت دونفره تنها با پرداخت ۲۸۵۰۰۰ تومان اما با ارزش ۳۵۴۲۴۰ تومان (۲۰% تخفیف)

ویژه نوروز: هتل بزرگ سيروس رودسر ویژه هر شب اقامت در سوئیت سه نفره تنها با پرداخت ۴۰۰۰۰۰ تومان اما با ارزش ۵۰۸۰۰۰ تومان (۲۱% تخفیف)

برای انتخاب روی دکمه خرید کلیک نمایید.

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده
 • در صورت رزرو کنسلی ندارد و عودت وجه صورت نمی گیرد
 • لطفا جهت هماهنگی با شماره‌ تلفن مربوطه از ساعت ۸ تا ۲۱ تماس حاصل فرمایید.
 • برای هماهنگی و رزرو با شماره ۰۲۱۴۲۰۲۷ داخلی ۳ تماس بگیرید.

هتل بزرگ سیروس رودسر

گیلان - رودسر - انتهای خیابان شهدا - ساحل دریای رودسر

تلفن تماس: ۰۲۱۴۲۰۲۷ داخلی ۳

توضیحات کامل

رودسر شهری ساحلی رودسر، از شمال به دریاچه خزر، از جنوب به رشته کوه‌های البرز، از شرق به رامسر، از توابع استان مازندران و از غرب به املش و لنگرود منتهی می‌شود. قسمت کوهستانی شهرستان رودسر، خوش آب و هوا و سردسیر می‌باشد. قسمت شمالی این شهرستان که در قسمت حاشیه جنوبی دریای خزر و منطقه جلگهای قرار گرفته‌است، مرطوب می‌باشد. رود پلرود، با شاخه‌های کیارود و شیرارود، در این شهرستان جریان دارد. جاذبه‌های گردشگری و آثار باستانی از جمله نقاط دیدنی در این شهرستان، ساحلی به طول ۳۰ کیلومتر است که به دلیل نزدیکی کوه با دریا، در این منطقه جغرافیائی، چشم‌انداز زیبائی را به خود اختصاص داده‌است. همین عامل، این شهرستان را به مهمترین مرکز والیبال ساحلی در ایران تبدیل کرده‌است. پل تاریخی تمیجان، از آثار دوره صفوی، مسجد تمیجان از آثار دوره خاندان کیا، گنبد پیر محله در روستای پیر محله ماچیان و قلعه بندبن، واقع در قاسم‌آباد علیا از مهمترین آثار باستانی شهرستان رودسر می‌باشند. بندبن، روستائی زیبا و با مردمانی فرهیخته‌است که در آن قلعه ای سنگی با قدمت کهن، واقع است که از آن، بعنوان قلعه دفاعی، در برابر حملات دشمنان دریائی، استفاده می‌شده‌است. در معماری این قلعه، از مواد و ترکیبات خاص و کم‌نظیری استفاده شده‌است که با وجود رطوبت شدید هوا، آنرا تا کنون پابرجا نگاه داشته‌است. از اطراف این قلعه گنجینه‌هایی کشف شده‌است. امکانات هتل از امکانات این هتل می توان به سفره خانه سنتی(طبقه چهارم)، رستوران (طبقه همکف) و سالن بیلیارد ، گشت نیمروزی و ترانسفر رفت و برگشت با هزینه،پرینتر،فکس،فتوکپی،تاکسی سرویس، خدمات بیدارباش،نمازخانه،آسانسور،خدمات خانه داری و باربری اشاره نمود. 

نحوه استفاده از هدیه
 1. انتخاب هدیه

  پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

 2. پرداخت آنلاین

  پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

 3. لذت تجربه خاص

  ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

رودسر

هتل بزرگ سیروس تا ۲۹% تخفیف

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید