پاسداران

لذت از برند درسا با کافه درسا و چرم درسا

درسا برندی است متفاوت. درسا فقط با محصولات چرمی مشهور نیست. کافه درسا در ادامه فعالیت های درسا مبتنی بر توسعه برند درسا که آرامش و رضایت مشتری را در صدر امور فعالیت هایش قرار داده است متولد شد.  گرچه دور از فضای ذهنی مشتری که درسا را چرم و کالاهای چرمی می‌داند، کافه درسا در عرصه کافه داری برای ایجاد سبک زندگی مشتریان موفق عمل کرده است و با استقبال بسیاری مواجه شده است. در این پکیج شما هم می توانید از محصولات خاص چرم درسا لذت ببرید و هم ساعاتی را در آرامش خاص کافه درسا بگذرانید.

چرا باید چرم درسا را انتخاب کنیم؟

چرم پوشیدن فرهنگ و سبک خاص خودش را دارد. کسانی که چرم را دوست دارند لوکس بودن را هم دوست دارند. یک هدیه چرمی می‌تواند به راحتی به دوست شما جلوه مدرن و فاخر بودن بدهد. برند درسا، برندی خوشایند، لوکس و لطیف است. محصولات برند درسا ترکیبی از طبیعت و مد هستند که به هنرمندی با یک دیگر ادغام شده‌اند. طراحی آن‌ها به نحوی است که به راحتی با هر لباسی ست می‌شوند. درسا سبک زندگی لوکس را با استفاده از طریق طراحی منحصر به فرد و خدمات پس از فروش خود عرضه می‌کند. خدمات پس از فروش برند چرم درسا شامل ترمیم، نظافت، واکس، تعویض و... می‌شود. اگر به دنبال یک هدیه لوکس و چرمی با طراحی متفاوت هستید، می توانید روی درسا حساب ویژه‌ای باز کنید. تنوع، کیفیت، طراحی، بسته بندی های لوکس و مناسب سلائق مشتریان، از درسا هدیه ای لوکس و ماندنی ساخته است. کارت هدیه خرید از چرم درسا به کسانی که دوستشان داریم، حق انتخاب می دهد تا بر اساس سلیقه و نیازشان از درسا خرید کنند.

این پکیج شامل چیست؟

تجربه ساعتی متفاوت در کافه درسا و نوشیدن قهوه به همراه یک دوست. مناسب برای یک میان وعده ی دو نفره

کارت هدیه 250000 تومانی خرید از چرم درسا


رقیبی برای برترین برندهای اروپایی

نوآوری و خلاقیت با چرم طبیعی و با کیفیت

طراحی منحصر بفرد

خدمات پس از فروش

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

در صورت خرید بیش از ارزش هدیه، می‌توانید مابقی مبلغ را در محل پرداخت کنید.

آدرس کافه درسا: شریعتی، بالاتر از یخچال

 

 


 

چرم درسا

خیابان پاسداران، نبش بوستان سوم، پلاک 215
تلفن تماس: 22595642

توضیحات کامل

برند درسا از سال 1371 آغاز به کار کرد. در سال 1379 با این نام به ثبت رسید و کارخانه صنعتی به وسعت 2000 متر مربع راه اندازی نمود و تا سال 1386 بیستمین فروشگاه زنجیره ای خود را افتتاح کرد. در سال 1391 موقعیت خود را به عنوان برند درسا، چرم و لوکس تثبیت کرد. برند درسا دارای پرسنل جوان و خلاقی است که هرکدام در جایگاه خود به وظایفشان متعهد و علاقه مند هستند. درسا دارای شبکه ای پانصدهزار نفري از مشتریان وفادار است و با تولیدکنندگان حرفه ای داخلی و ترکیه ای همکاری می کند.درسا ماموریت خود را تبدیل چرم طبیعی و باکیفیت به محصولی لوکس می داند. در این مسیر در نوآوری و خلق زیبایی ها استمرار دارد .چشم انداز ما در آینده تبدیل شدن به رقیبی خوب برای برندهای اروپایی است. مشتریان، درسا را به عنوان برندی لوکس با کالای باکیفیت و با قیمت بالا می شناسند.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

پاسداران

لذت از برند درسا با کافه درسا و چرم درسا

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید