شهرک اکباتان

کارت هدیه خرید از برند Petzl

لذت یک سفر طبیعت گردی یا کوه نوردی خوب با تجهیزات مناسب و قابل اطمینان معنای تازه ای می گیرد. برای عاشقان طبیعت گردی و کوه‌نوردی انتخاب تجهیزات مناسب و ایمن همیشه از الویت بالایی برخوردار است. اگر می‌خواهید به چنین اشخاصی هدیه دهید، کارت هدیه برندPetzl  می‌تواند انتخابی تمام عیار برای شما باشد.

چرا باید برند Petzl را انتخاب کنیم؟

ما همه محدودیت‌های خودمان را داریم و همیشه عبور کردن از این ماموریت‌ها از اهداف اصلیمان است. پتزل برندی است که هدفش خلق نشدنی‌هاست. پتزل به شما کمک می‌کند تا در کوه‌نوردی و سخره‌نوردی محدودیت‌ها را کنار بزنید و به سمت بالا حرکت کنید. برای یک طبیعت‌گرد حرفه‌ای استفاده از بهترین تهجیزات بسیار بسیار خوبی دارد. محصولات برند پتزل با ایمنی مثال زدنی‌شان مانند روشنایی در دل تاریکی هستند و شما را به سمت بالا راهنمایی می‌کنند. برند فرانسوی پتزل امروز به معتبر‌ترین برند تولید کننده ابزار فنی و چراغ پیشانی در جهان است. تمامی علاقمندان به کوهنوردی، سنگ‌نوردی، غارنوردی و طبیعت‌گردی از کیفیت محصولات این برند راضی هستند.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه 100000 تومان خرید از برند Petzl

کارت هدیه 200000 تومان خرید از برند Petzl

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

امکان خرید از کل محصولات فروشگاه

در صورت خرید بیش از مبلغ گیفت کارت، می توانید مابه التفاوت را به فروشگاه پرداخت نمایید

برند Petzl

اكباتان، مگامال، واحد١١٢
تلفن تماس: ۴۴۶۳۰۶۹۶

توضیحات کامل

در اوایل سال 1930، فرناند پتزل فرانسوی، در سن هفده سالگی دنیای غارنوردی را کشف کرد. او که یک مغازه مکانیکی داشت، خیلی سریع شروع به تجسم شیوه ها و تکنیک های غارنوردی کرد، که در آن زمان یک رشته تازه به حساب می آمد. پتزل در مغازه خود و بعد از ساعت کاری، شروع به ساخت محصولات و سیستم های غارنوردی برای خود و دوستان غارنوردش کرد. هدفش یک چیز بود: غلبه بر موانع زیرزمینی و تونل هایی که قبلا غیرقابل دسترسی بودند در یکشنبه پیش رو! او و دوست غارنوردش پییر چوالیر، اختراعات خود را در دهه چهل تکمیل نمودند و با همکاری هم توانستند رکوردهای تازه ای در دنیای غارنوردی از خود به جای بگذارند. آنها برای اولین بار بیش از 600 متر در دل زمین نفوذ کردند و این کار را نه با نردبان های ثابتی که در آن زمان استفاده می شد، بلکه با طناب های نایلونی انجام دادند. ابزارهای صعود از اختراعات مورد توجه آنها در سالیان بعد بود. در دهه پنجاه، فرناند پتزل هدایت یک تیم غارنوردی در فرانسه را عهده دار شد و او و تیمش برای اولین بار تا عمق 1122 متری زمین پیش رفتند. به این ترتیب فرناند پتزل به عنوان یک اسطوره به بخش مهمی از تاریخ غارنوردی جهان تبدیل شد. این باعث نشد او دست از ساخت محصولات جدید و بهبود محصولات قبلی در این زمینه بردارد. ابزارهای صعود جدید، و کمی بعد در دهه هفتاد میلادی ابزارهای فرود، باعث شد طناب ها به طور کامل جایگزین نردبان ها شوند. این نوآوری خیلی زود جای خود را در ورزش، امداد و کمی بعد در صنعت پیدا کرد و مورد استقبال قرار گرفت.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

شهرک اکباتان

کارت هدیه خرید از برند Petzl

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید