فردوسی

کارت هدیه خرید از فروشگاه فَرگالری

هدیه دادن انواع زیور آلات از دیر باز نشانه جایگاه ارزشمند شخص هدیه گیرنده در قلب فردیست که زیور را برای هدیه دادن انتخاب کرده است. امروزه هم انواع گالری‌های فروش طلا و نقره رنگ و لعاب بیشتری به بازار خرید هدیه، داده اند. فر گالری هم با ارائه انواع زیور آلات نقره یکی از قطب‌های اصلی تولید زیور آلات در ایران است. طراحان فرگالری با الهام از فرهنگ باستانی ایران و تلفیق آن با طراحی مدرن زیورآلاتی بسیار با کیفیت و شیک را به مخاطبان ارائه داده اند. هم چنین با الهام از زیورآلات مدرنی که در سراسر جهان توسط دیزاینر‌های معروف و شناخته شده طراحی و ساخته  می‌شوند سعی بر برآوردن نیاز همه اقشار جامعه دارد. جواهرات اغوا کننده و چشم‌نواز فرگالری انتخابی بسیار مناسب برای هدیه دادن به عزیزان شماست چرا که بی شک لبخند شادی و رضایت را با دریافت این هدیه ارزشمند بر لب‌های عزیزانتان خواهید.

چرا باید فَرگالری را انتخاب کنیم؟

فلز نقره صدها بار بیش از سایر مواد ضد عفونی مؤثر است و ۶۵۰ میکروب را از بین می برد. هم چنین استفاده از نقره آرامش و اعتماد به نفس را در افراد بالاتر ‌می‌برد. فرگالری بهترین انتخاب برای زیور آلات نقره است چرا که از بهترین کیفیت فلز نقره در ساخت زیورآلات خود استفاده می‌کنند. همچنین با طرح‌های زیبا و چشم نواز خود انتخابی هوشمندانه برای هدیه دادن است که یادیسا با افتخار به شما پیشنهاد می‌دهد. طرح‌های الهام گرفته از ایران باستان فرگاری بی‌شک سبکی بدیع در ساخت و طراحی جواهرات نقره است که طرفداران خود را دارد. هویت زیوری که استفاده می‌کنید تاثیر به سزایی بر حسی که از استفاده از آن زیور خواهید گرفت. زیور آلات فر گالری احساس اصالت و زیبایی را به  شما و عزیزان شما هدیه خواهد.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰ تومانی خرید از فرگالری 

کارت هدیه ۲۰۰۰۰۰ تومانی خرید از فرگالری 

کارت هدیه ۳۰۰۰۰۰ تومانی خرید از فرگالری 

کارت هدیه ۴۰۰۰۰۰ تومانی خرید از فرگالری 

 

 

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

در صورت خرید بیش سقف تعیین شده، می توانید اختلاف مبلغ را در محل پرداخت کنید

محدودیتی در انتخاب وجود ندارد

فَرگالری

خیابان سپهبد قرنی، بالاتر از چهارراه طالقانی، کوچه سوسن، پلاک4، واحد 2
تلفن تماس: 88931744

توضیحات کامل

فَرگالری در سال 1395 شمسی با برپایی نمایشگاهی در گالری دنا به مناسبت رونمایی از نخستین محصولات، فعالیت خود را آغاز کرد. استودیو پارسی به مدیریت فرشید پارسی‌کیا و با مدیریت داخلی زهرا منصف به همراه طراحانی همچون امیرحسین نباتی و زکیه شادلو، مسئولیت طراحی و تولید محصولات فَرگالری را برعهده دارد. فَرگالری سعی بر این دارد تا با توجه به فرم ها و محتواهای جدید و بدیع از زیبایی‌شناسی ایرانی و غیرایرانی برای تولید محصولاتش استفاده کند. مجموعه‌ی فَرگالری با دارا بودن دانش دیزاین و تولید در حیطه‌ی طلا، نقره و برنز، ذائقه‌ی بصری مخاطبین محصولات خود را به سمت دارا بودن محصولات بی‌مانند برده و چشم مخاطبین را برای تمیزکردن سره از ناسره تربیت کند. فَرگالری بر این اعتقاد است که مخاطب ایرانی باید طرح‌های دسته اول و بدیع را به عنوان زیورآلات تجربه کند و زیبایی شناسی پیچیده و قدرتمند هنرمندان به نام ایرانی را در سطح جامعه بگستراند. این مجموعه تلاش می‌کند با توجه به طرح های بی‌مانند خود، امید، آرزو و رضایت از خویشتن را در مخاطبین تقویت کرده و باعث خوشحالی و حس تمایز آن‌ها شود.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

فردوسی

کارت هدیه خرید از فروشگاه فَرگالری

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید