زعفرانیه

یک وعده متفاوت در کافه رستوران ریبار

كافه رستوران ریبار به خاطر محیط و منوی منحصر به فردش طرفداران بسیاری دارد. كافه رستوران ریبار در یکی از بهترین مناطق تهران، محله زعفرانیه یک کافه رستوران لوکس است. سالن های مجزا، تخت و فضای باز با سرو غذاهای ایرانی در موقعیتی مناسب از شهر می‌تواند گزینه قابل تاملی برای صرف غذا در محیطی آرام ودر دل طبیعت باشد. کافه رستوران ریبار یک کافه بزرگ و مکان خوبی برای گذراندن یک روز زیبا در یک محیط خوشایند است. کمتر کافه ای در تهران مثل کافه رستوران ریبار در محیطی باز است ولی امتیاز اصلی این کافه تنها در روباز بودن آن نیست، بلکه بوفه صبحانه مجلل کافه رستوران ریبار متنوع و سخت پسندترین آدم‌ها را هم راضی می‌کند.کافه رستوران ریبار در موزه زمان آماده پذیرایی شایسته از شما عزیزان است.

چرا باید کافه رستوران ریبار را انتخاب کنیم؟

موزه زمان در خیابان زعفرانیه، فضایی بسیار زیبا و عالی برای پیاده روی دارد، اگر روزی در این حوالی دوست داشتید یک کافه رستوران سرباز را نیز امتحان کنید سری به کافه رستوران ریبار بزنید. کافه رستوران ریبار با ظرفیت 300 نفر داخل باغ موزه زمان قرار دارد، البته در روزهای فصل سرد و سرما، روی کافه رستوران را با پوششی مسقف می کنند تا گرمای فضا که به وسیله سیستم گرمایشی پیشرفته این رستوران تولید می شود را از دست ندهید. کافه رستوران ریبار یک کافه بزرگ و مکان خوبی برای گذراندن یک روز زیبا در یک محیط خوشایند است. کمتر کافه ای در تهران مثل کافه رستوران ریبار سرباز می باشد ولی امتیاز اصلی این کافه در سرباز بودن آن نیست ، امتیاز اصلی، سرویس دهی و کیفیت غذهای نهار و شام این کافه رستوران است که سخت پسند ترین آدم ها را نیز راضی می کند. و اگر صبحانه هستید بوفه گرم و سرد این کافه رستوران پیشنهادیست که رد کردن آن غیر ممکن است. اگر در حوالی زعفرانیه و خیابان بغدادی به دنبال یک کافه با فضای باز بودید کافه ریبار می‌تواند گزینه مناسبی برای کافه گردی شما باشد

این پکیج شامل چیست؟

صبحانه دو نفر در کافه رستوران ریبار به ارزش 136000 تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

در صورت سفارش بیش از مبلغ یادیسا کارت، اختلاف قیمت را می توانید در محل پرداخت کنید

در صورت سفارش و صدور فاکتور کمتر از مبلغ فوق ، امکان عودت وجه مقدور نیست

حتما پیش از مراجعه، با کافه رستوران ریبار هماهنگ کنید

کافه رستوران ریبار

زعفرانیه، داخل موزه زمان
تلفن تماس: ۲۲۴۱۶۸۶۴

توضیحات کامل

از افتخارات كافه رستوران ریبار دكوراسیون خاص و شیک، فضایی مجلل و زیبا، طعم و کیفیت خوب غذاها و نوشیدنی ها و برخورد و سرویس شایسته، استفاده از مواد غذایی تازه و باكیفیت، با محیط روباز و دل انگیز است. منوی غذاهای اصلی ریبار، كلكسیونی از انواع غذاهای ویژه و خوش طعم است. بوفه گرم و سرد این کافه رستوران پیشنهادیست که رد کردن آن كار آسانی نیست. با پكیج منوی صبحانه دو نفره به مبلغ 116 هزار تومان و صرف صبحانه 4 نفره تنها 232 هزار تومان تجربه لذت بخش خوردن صبحانه را از دست ندهید. موزه زمان در خیابان زعفرانیه، فضایی بسیار زیبا و عالی برای پیاده روی دارد، اگر روزی در این حوالی دوست داشتید یک کافه روباز را نیز امتحان کنید سری به کافه رستوران ریبار بزنید. البته در روزهای فصل سرد و سرما، روی کافه رستوران را با پوششی مسقف می‌کنند تا گرمای فضا که به وسیله سیستم گرمایشی پیشرفته این رستوران تولید می شود را از دست ندهید. این کافه رستوران با تهیه مواد بصورت روزانه و همچنین از موادی مرغوب، بهترین خدمت‌رسانی را ارائه می دهند . یک وعده ناهار یا شام دو نفره 140 هزار تومان بوده كه كامل ترین منوی غذا است. مدیریت كافه رستوران ریبار مفتخر است با انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، غذاهای متنوع، شیک ها، کوکتل‌ها و کیک و دسر در فضایی دنج و آرام با سرویسی بسیار عالی پذیرای شما و میهمانان عزیزتان باشد. فقط کافیست یک بار نوشیدنی و غذاهای خوشمزه ریبار را امتحان کنید تا مشتری دائمی آن شوید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

زعفرانیه

یک وعده متفاوت در کافه رستوران ریبار

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید