یوسف آباد

تلفیقی از سنت و مدرنیته در کافه سپنج

یک نوشیدنی را در هر جایی می توان نوشید. ولی یک نوشیدنی تخصصی و حرفه ای که مخصوص و سلیقه شما درست شده باشد را در هر کافه ای نمی توان پیدا کرد. نوشیدنی و قهوه ها جاییست که کافه سپنج در آن متخصص است. در واقع شعار این کافه "قهوه خالص و بوی خاص" هست. در کافه سپنج می توانید قهوه را به سلیقه ی خودتان سفارش دهید. چه تلخ دوست داشته باشید و یا چه شیرین قهوه هایی که به صورت اختصاصی برای کافه سپنج آماده می شوند، جوابگوی شما خواهند بود. در کافه سپنج انواع غذاهای فرنگی از برگر های حرفه ای و پنینی گرفته تا انواع پاستا سرو می‌شود. 

چرا باید کافه سپنج را انتخاب کنیم؟

کافه سپنج جاییست بین سنت و مدرنیته. یک کافه مدرن در دل یک خیابان قدیمی با بافت قدیمی. کافه ای با سقف بلند، فضایی بزرگ و صندلی های متفاوت. هم فضای باز دارد و هم فضایی برای افراد سیگاری و غیر سیگاری. علاوه بر این یکی از معدود کافه هایی است که ظرفیت محیط باز آن بیشتر از فضای داخلی آن است. شما در کافه سپنج به معنای واقعی کلمه احساس راحتی خواهید کرد. میز و صندلی‌های کافه سپنج مجموعه‌ای از صندلی‌های بسیار قدیمی و نفیس، میزهای فلزی دست‌ساز و مدرن، و حتی صندلی‌هایی از جنس پلکسی بی‌رنگ هستند و از هارمونی تمام این‌ها در کنار هم شگفت زده خواهید شد. روبروی در کافه، دیوار بزرگی است که با دو تخته‌سیاه بسیار بزرگ به دو قسمت تقسیم شده. یکی از این تخته‌ها، تخته‌ی شماست. اگر خط خوبی دارید، گرافیتی بلد هستید، نقاشی می‌کنید و یا حتی مهندس برق هستید و از هنر هیچ چیز نمی‌دانید، می‌توانید با گچ‌های رنگی روی این تخته نشانه‌ای از خودتان باقی بگذارید. تخته سیاه تنها سهم شما از جان بخشی به کافه سپنج نیست. سمت چپ همین تخته سیاه‌ها، چند پله است که اگر آن‌ها را بالا بروید به اتاق سیگاری‌ها خواهید رسید. می‌دانم که در تصورتان چه می‌گذرد! اشتباه نکنید، این اتاق که یک دیوارش پنجره است، جای ساده و مدرنی است با میزهای دیواری و صندلی‌های پایه‌بلند و پیستول‌های پژو 206 به جای زیرسیگاری. حتی اگر سیگاری نیستید، سری به این اتاق بزنید. یک دیوارش از بالا تا پایین پر از نوار کاست است. هرکدام از کاست ها که هنوز اسمی رویشان نوشته نشده، سهم شما است تا اسم آلبوم و یا خواننده‌ی مورد علاقه‌تان را رویش بنویسید. ممکن است آن آهنگ، یکی از آهنگ‌های همیشگی کافه شود.

این پکیج شامل چیست؟

یک صبحانه دلپذیر در یک روز خوب در کافه سپنج

یک میان وعده خوشمزه در کافه سپنج


هارمونی‌ای که کافه سپنج مشاهده خواهید کرد، شگفت‌زده‌ تان می‌کند

در کافه سپنج به معنای واقعی کلمه احساس راحتی خواهید کرد

منو صبحانه شامل کورلز، املت اسفناج، کرپ، پن کیک، وافل بلژیکی، کروسان و سیمیت

منو کافی شاپ شامل قهوه دمی، قهوه، کیک و دسر، شیک‌ها، نوشیدنی‌های گرم، سالاد، سوپ، انواع غذا و میان وعده

ارزش پکیج متناسب با بهترین خدمات رستوران است

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

باقی مانده ارزش یادیسا کارت امکان تبدیل به وجه نقد را ندارد
لطفا ۲۴ ساعت پیش از مراجعه به منظور انجام رزرواسیون و فعال نمودن یادیسا کارت خود با تیم پیشتیبانی یادیسا تماس بگیرید

در صورت سفارش بیشتر می توانید مبلغ اضافی را در محل پرداخت کنید

کافه سپنج

یوسف آباد، نبش خیابان ۶۳، شماره ۲/۴۸۳
تلفن تماس: ۸۸۰۶۰۹۷۵

توضیحات کامل

اگر شما هم از آن دسته آدم هایی هستید که دوست دارید تا با خیال راحت و آسوده در یک کافه دنج بنشینید و از یک قهوه خوب نوش جان کنید و وقت بگذرانید، کتاب بخوانید و بدون نگرانی فقط از در لحظه بودن لذت ببرید، کافه سپنج برای شماست. کافه سپنج  فضایی برای هم نشینی های خاطره انگیز در هر وقت روز دارد. از صبحانه گرفته تا شام. فراهم کردن اوقاتی خوش برای شما، تخصص این کافه است. فرقی نمی کند که چه حس یا سلیقه ای داشته باشید. سیگاری هستید یا غیر سیگاری، دلتان یک نوشیدنی خوب می خواهد یا یک میان وعده خوشمزه. کافه سپنج همه چیز را برای شما محیا کرده است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

یوسف آباد

تلفیقی از سنت و مدرنیته در کافه سپنج

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید