یوسف آباد

میان وعده مسافرتی در کافه موسوفر

60،000 تومان

کافه موسوفر از جمله کافه هایست که خود را با حس نوستالوژیک ترکیب کرده و محیطی جذاب و دیدنی را ایجاد کرده است. به قول صاحبان کافه بعضی به این کافه می آیند که فراموش کنند و بعضی هم می آیند که به یاد بیاورند. شما با هر بار سر زدن به کافه موسوفر می توانید میز جدید و تجربه جدیدی را امتحان کنید. در موسوفر پر از اشیاء مختلف مربوط به سفره و جود دارد و در ساعات شلوغی هم حوصلتان سر نمی رود. کافه موسفر شما را به یاد خاطرات خوش گذشته می‌اندازد که بعضی روزها شاید فقط یک فنجان قهوه کم داشته باشد و یه همدم خوب برای حرف زدن.

چرا باید کافه موسوفر را انتخاب کنیم؟

موسوفر همان مسافر در زبان فارسی دری است. چند کافه در تهران پیدا می کنید که با وارد شدن به آن شما را گذشته‌های دور ببرد؟ یا چند کافه پیدا می کنید که پیشخوانش یک فوکس واگن سبز رنگ زیبا باشد؟ یکی از همان فولکس واگن‌ها که فقط زمانی بچه بودید در خیابان‌ها دیده‌اید. موسوفر، کافه‌ای است با رویای سفر. دیوارهای کافه پر از عکس‌های سیاه و سفید از آدم‌هایی است که در حال مسافرتند. خیلی چیزهایی که تا الان ندیدید را در کافه موسوفر خواهید دید. از تابلو تمبرهای کشورهای دیگر گرفته تا نقشه دنیا و اسکناس های کشورهای مختلف. سکان کشتی و موتور سیکلت هم در کافه موسوفر هستند. بگذارید از اول برایتان شروع کنیم. از بیرون که می‌خواهید وارد کافه شوید، دوچرخه‌ای قدیمی را می‌بینید که از سقف آویزان است. وارد کافه که بشوید.  اولین میز زرد که تابلوی کوچک زردرنگ روی سقف تاکسی‌ها را دارد، اسمش تاکسی است. پشت این میز که بنشینید، می‌توانید از خیابان جهان‌آرا به هرجای دیگری که دلتان خواست بروید. میز بعدی اسمش چمدان است. میزش از چند چمدان که روی هم قرار دارند درست شده و صندلی‌هایش هم به شما می‌گوید که بهتر است زودتر بارتان را ببندید و بروید به شهری که همیشه دلتان می‌خواسته ببینید.

این پکیج شامل چیست؟

میان وعده مسافرتی در کافه موسوفر به ارزش ۶۰۰۰۰ تومان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

در صورتی که سفارش بیش از مبلغ یادیسا کارت باشد، می‌توانید مابقی مبلغ را به صورت جداگانه در محل پرداخت کنید

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

کافه موسوفر

یوسف آباد، خیابان جهان آرا، انتهای خیابان ۴۷
تلفن تماس: 88619362

توضیحات کامل

نگران این نباشید که سفرتان چقدر طول خواهد کشید. روی میزهای کافه موسفر همیشه انواع بازی‌ها و سرگرمی‌ها وجود دارد. منوی موسوفر، در صفحات یک دفتر نُت و با ماژیک‌های رنگی نوشته شده است. منویی پُر و پیمان که هرچه دلتان بخواهد در آن پیدا خواهید کرد. اگر اهل پاستا هستید، پنه‌ی آلفردو سفارش بدهید و در کشتی بنشینید و به ونیز بروید. یا اگر دنبال یک قهوه‌ی خوب هستید، شاید باید در هواپیما بنشینید و با کافه اوله‌تان به پاریس بروید. کافه موسوفر با طراحی و ابتکارات زیبایش کاملاً قابلیتش را دارد تا ساعتی شما را از شهر و شلوغی‌هایش جدا کند.خیابان چهل و هشتم جهان‌آرا، خیابان بلندی است و شیب تندی دارد. بهتر است برای رسیدن به انتهای آن، خصوصاً اگر اهل ورزش نیستید، از ماشین شخصی‌تان استفاده کنید. اگر هم که اهل ورزش و پیاده‌روی هستید، این خیابان خلوت فرصت خوبی است برای چند دقیقه پیاده‌روی و معاشرت با دوستان‌تان.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

یوسف آباد

میان وعده مسافرتی در کافه موسوفر

60،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید