فرمانیه

لحظاتی خوشمزه در فضای دوست داشتنی کافه هنر آتین

یک صبحانه ی لذت بخش در یک فضای دوست داشتنی و اصیل، اتفاقی است که خاطره اش برای همیشه در صندوقچه خاطرات ارزشمندمان، بایگانی خواهد شد. استشمام عطر نان تازه و چای تازه دم، به همراه بوی نسیم برخاسته از درختان سربه فلک کشیده، تجربه ای نیست که در این تهران پراز ازدحام بتوانیم هر روز برای خود رقم بزنیم. کافه هنر آتین از آن کافه هایی است که با زیباترین استفاده از فضای باغ انجمن خوشنویسان، کافه ای برای دور شدن از هیاهوی تهران و صرف یک صبحانه ی بی نظیر به وجود آورده است و این تجربه را برای شما رقم خواهد زد.

چرا باید کافه هنر آتین را انتخاب کنیم؟

کافه هنر آتین، کافه ای حرفه ای است که در بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی واقع شده و کافه ای فوق العاده برای افرادی است که به دنبال طعمی متفاوت و همی نشینی دلپذیر در کنار دوستانشان هستند. دکوراسیون بینظیر و پر انرژی کافه هنر آتین، این کافه را به مکانی دنج برای قرارهای دوستانه تبدیل کرده است و می توانید هر قدر که تمایل داشته باشید با دوستانتان در آرامش گفتگو کنید و از با هم بودن لذت برید . کافه هنر آتین  با 40 نفر ظرفیت می تواند پذیرایی تمام عیاری به شما و دوستانتان ارائه کند . کافه هنر آتین همچنین می تواند محل مناسبی برای برگزاری مراسم و تولدهای کوچک شما نیز باشد .

کافه هنر آتین کافه ای با محیط بی نهایت زیبا و دل انگیز است که در باغ «انجمن خوشنویسان» یا «آرت سنتر» قرار گرفته است. این کافه در واقع خانه ی حسین اعلا، وزیر دربار محمدرضا پهلوی بوده است وحتی صندلی های کافه همان صندلی های نهارخوری و مورد استفاده ی خانه ی علا است.

این باغ محلی است که بسیاری از اهالی هنر کشورمان به آن رفت و آمد کرده و اغلب یک رویداد هنری و یا یک نمایشگاه در ان جریان دارد. محیط کافه هنر آتین کاملا با محیط این باغ همخوانی داشته و طراحی بسیار زیبایی دارد که می تواند میزبان شایسته ای برای شما باشد. کیفیت خوردنی‌های این کافه بسیار خوب است و برخورد کارکنان آن هم بسیار صمیمی است.

کافه هنر آتین امکاناتی مثل دستگاه کارت‌خوان، جای پارک، صبحانه، سرویس بهداشتی، امکان رزرو و امکان برگزاری جشن و میهمانی دارد..

این پکیج شامل چیست؟

پکیج دو نفره صبحانه در کافه هنر آتین:

انتخاب صبحانه از منوی صبحانه ایرانی، فرانسوی، آمریکایی

 

پکیج دو نفره غذاهای خوشمزه در کافه هنر آتین:

صرف یک غذای خوشمزه از منوی باز کافه هنر آتین

 

پکیج دو نفره میان وعده در کافه هنر آتین:

صرف یک میان وعده با نوشیدنی دلچسب از منوی باز کافه هنر آتین

 

قدم زدن در باغ زیبای آرت سنتر

بازدید از آرت سنتر

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

این یادیسا کارت برای حداقل سفارش است

هزینه اضافی و مبلغ اضافی را به صندوقدار پرداخت نمایید

باغ هزینه ورودی ندارد

کافه هنر آتین

فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، باغ انجمن خوشنویسان، درب اصلی کافه هنر آتین
تلفن تماس: ۲۲۶۷۷۶۹۵

توضیحات کامل

منوی کافی شاپ کافه هنر آتین دوستانه و صمیمی است، شما می توانید از منو نوشیدنی های گرم انواع قهوه ها و نوشیدنی های سرد و اسموتی ها، بستنی ها و گلاسه های هیجان انگیز و آبمیوه های فصل آنچه را دوست می دارید، سفارش داده و روز خود را با جشنی از طعم ها و رنگ ها شیرین تر کنید. پس از سرو آنچه سفارش دادید، اگر در باغ گشتی بزنید و به آرت سنتر برسید میتوانید آثار جالبی را ببینید، مثلا كارهای مجسمه آینه كاری آثار ارزشمند منیر فرمانفرماییان رو به یاد ما می آورند. داخل ساختمان آرتشاپی جالب و پر از وسایل خورده ریز رنگی قرار دارد که خرید دلچسبی را برایتان به ارمغان می آورد. به بركه ی پشت ساختمان هم سری بزنید كه چیدمان جالبی دارد. آنجا کمی تامل کنید! از ساختمان آرت سنتر که بیرون آمدید معمولا کسی عكس گرفتن از بزرگترین "هیچ" پرویز تناولی را ازدست نمی دهد. شما هم می توانید با دید متفاوتی که دارید، عکسی متفاوت تر از آن بگیرید. به شما توصیه می‌کنیم بخصوص اگر به هنر و خوشنویسی و نقاشی علاقه دارید حتما به این باغ و کافه هنر آتین سری بزنید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

فرمانیه

لحظاتی خوشمزه در فضای دوست داشتنی کافه هنر آتین

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید