اتوبان همت

بهترین تجربه از ماهیگیری با کلوپ ماهیگیری تهران در باملند

هیچ ورزشی به اندازه ماهیگیری مفرح و لذت بخش نیست. ماهی گیری یک تفریح جذاب و اعتیاد آور است و فقط افرادی که لذت ماهیگیری موفق را تجربه کرده اند می توانند این مطلب را درک کنند. از نظر یک ماهیگیر، دریا بهشت روی زمین است، کافی است فقط یکبار از طریق خیط ماهی گیری به آب متصل شوید تا این موضوع را باور کنید و وارد دنیای جدیدی خواهید شد. ماهیگیری یک داروی آرامبخش جادویی جهت رهایی از خستگی های روح و روان و افکار و استرس های زندگی روزمره است.

چرا باید کلوپ ماهیگیری تهران را انتخاب کنیم؟

کلوپ ورزشی ماهیگیری در تهران واقع در باملند است و به راحتی می توان گفت که لوکس‌ترین باشگاه ماهیگیری در ایران نیز است. امکانات ویژه کلوپ ورزشی ماهیگیری لذت ماهیگیری را صد برابر کرده است. کلوپ ورزشی ماهیگیری تهران با داشتن فروشگاه اختصاصی لوازم ماهیگیری که بهترین و مرغوبترین اغلام مربوط به ماهیگیری را به فروش می‌رساند  کار را برای علاقمندان به ماهیگیری بسیار ساده و آسان کرده. علاوه بر این، این کلوپ که در باملند و دریاچه چیتگر واقع شده منظره بسیار کم‌نظیری بخصوص در زمان طلوع و غروب آفتاب دارد. از دیگر امکانات مجموعه می توان به ۳۲ جایگاه جهت ماهیگیری، آموزش ماهیگیری به همراه فیلم های آموزشی و سرویس کیترینگ و پذیرایی نوشیدنی های گرم و سرد اشاره کرد.

این پکیج شامل چیست؟

پکیج 1 : یک روز از صبح تا شب ورودیه ، آموزش مقدماتی ، ماهیگیری و رهاسازی ( ورزشی است ) ، نوشیدنی های گرم

پکیج 2 : پکیج یک به همراه اجاره وسایل مورد نیاز برای ورزش

پکیج ۳:  کارت عضویت یک ساله ، نوشیدنی گرم ، نوشیدنی سرد ،  دوربین عکاسی اینستا پیک ، دسترسی به آرشیو فیلم های ماهیگیری دانلود شده ، قرار گرفتن عکس ماهیگیر و ماهی در وبسایت و کانال در صورت تمایل  ،صندلی ، حوله کوچک ، تشک حمل و وزن کشی به همراه ترازو ، چاک حرفه ای ، بخاری و شومینه جهت زمستان

پکیج ۴: کارت عضویت ، نوشیدنی گرم ، نوشیدنی سرد ، پک کوچک صبحانه ، پاور بانک ، رزرو جایگاه ، هدفون بلوتوث ، دوربین گوپرو ، دوربین عکاسی اینستا پیک ، ترانسفر لوازم از پارکینگ با هماهنگی ، دسترسی به آرشیو فیلم های ماهیگیری دانلود شده ، قرار گرفتن عکس ماهیگیر و ماهی در وبسایت و کانال در صورت تمایل ، واکی تاکی جهت پیج کردن و دریافت خدمات ،صندلی ، حوله کوچک ، تشک حمل و وزن کشی به همراه ترازو ، چاک حرفه ای ، بخاری و شومینه جهت زمستان

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

برای پکیج های ۳ و ۴ که صورت عضویت سالانه هستند، هزینه هربار ورودی ۵۰۰۰۰ تومان است

زمان ماهیگیری از ۶:۳۰ صبح الی ۲۳:۳۰ شب است.

حق تقدم با کسانی است که روزتر اقدام به رزرو نمایید

کلوپ ماهیگیری تهران

همت غرب، خیابان کاشان جنوبی ، میدان موج ، مجتمع باملند، قسمت ماهیگیری
وب‌سایت: www.tehranfishingclub.com/
تلفن تماس: 09126203730

توضیحات کامل

کلوپ ماهیگیری تهران فضای خاص و منحصر به فردی جهت ماهیگیری ورزشی را به جود آورده. این فضا در دریاچه چیتگر به و در سایت ماهیگیری به طول ۲۰۵ متر است. زمان ماهیگیری از ۶:۳۰ صبح الی ۲۳:۳۰ شب است. باشگاه دارای ۲۳ جایگاه جهت ماهیگیری است که حق تقدم با کسانی است که روزتر اقدام به رزرو نمایید.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

اتوبان همت

بهترین تجربه از ماهیگیری با کلوپ ماهیگیری تهران در باملند

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید