سئول

بازی گلف و لذت از کافه پات در مجموعه ورزشی انقلاب

200،000 تومان

تصور کنید در حالی که سکوت و هیجان بر بازی حاکم است و همه نگاه ها به مسیر حرکت توپ و حفره‌ای که باید توپ را به داخل آن هدایت کند معطوف است شما ضربه را می زنید. توپ حرکت می کند. در طول مسیر، زیبایی، هیجان و حتی نگرانی حاصل از سرنوشت توپ، همه را محو تماشا ساخته است. توپ در اثر محاسبات دقیق شما پس از برخورد به دیواره، داخل حفره می افتد و آنگاه غریو شادی شما همه جا را فرا می‌گیرد. این هیجان گلف است. ورزشی که هم دقت نیاز دارد، هم ظرافت و هم کمی شانس. گلف یکی از پرطرفدارترین بازی‌ های جهان است. این بازی در عین سادگی، یکی از مشکل‌ ترین بازی‌ های دنیا نیز است. طبیعت سبز و آرام مجموعه ورزشی انقلاب فرصت ویژه ای برای گلف بازان و علاقه مندان به بازی گلف فراهم کرده تا در مینی گلف مجموعه ورزشی انقلاب به این ورزش مفرح و هیجان انگیز بپردازند

چرا باید گلف باشگاه انقلاب را انتخاب کنیم؟

زمين گلف مجموعه ورزشي انقلاب با 62 هكتار مساحت ، در سال 1341 احداث شد که بعد از سال 1372 مساحت آن به 44 هكتار تغيير يافت و تنها زمين چمن گلف كشور محسوب مي شود . این زمین داراي 13 ميدان و يك زمين رنج است و در ضلع غربي مجموعه قرار گرفته است . طبيعت سبز و آرام مجموعه با ميدانهاي گلف در بهترين وضعيت ، فرصتهاي استثنايي را براي گلف بازان فراهم مي آورد تا آموزش گلف را زير نظر مربيان حرفه اي فرا گيرند . مجموعه ورزشی انقلاب جهت همگاني كردن اين رشته ورزشي اقدام به برگزاري كلاسهاي آموزش رايگان گلف نموده است که به این ترتیب سالانه تعداد زيادي اين رشته ورزشي را فرا مي گيرند.

این پکیج شامل چیست؟

این یادیسا کارت ویژه ۵۰ ضربه به توپ و بازی در زمین گلف باشگاه انقلاب است

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

قبل از مراجعه هماهنگ کنید

گلف باشگاه انقلاب

تلفن تماس: ۲۲۶۶۵۳۰۹

توضیحات کامل

ورزش گلف از جمله ورزش هائی مفرح و در عین حال آرام بخش است که هر کسی تمایل دارد حضور در زمین های گلف و استفاده از امکانات آن را تجربه نماید. بر همین اساس توصیه می شود، عزيزان ورزش دوست با حضور در این محل، برای ساعاتی هم که شده است از فضای شلوغ و سرسام آور شهر به دور شده و در يكي از زيباترين چشم اندازهاي شهر تهران، در هواي لطيف و سالم مجموعه ورزشي انقلاب از ورزش گلف بهره مند گردند. مینی گلف مجموعه ورزشی انقلاب با نورپردازی و طراحی زیبای فضای سبز، همراه با کافه رستورانی دنج و بیظیر لحظاتی جذاب و فرح بخش را برای شما به ارمغان می آورد. 

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

سئول

بازی گلف و لذت از کافه پات در مجموعه ورزشی انقلاب

200،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید