شریعتی

آرتیبیشن، خرید آثار هنری نقاشی، مجسمه و خوشنویسی

هنر از دل می‌جوشد و ما هم هنر را با دل و احساساتمان انتخاب می‌کنیم. گاهی پیش آمده که دوست هنرمندی داریم و می‌خواهیم با هدیه دادن یک اثر هنری زیبا او را به وجد بیاوریم ولی نمی‌دانیم دقیقا چه تابلویی به او هدیه بدهیم. اینجاست که ارتیبیشن به کمک ما می‌آید. آرتیبیشن فرصتی  برای کشف هنر اصیل ایرانی و حمایت از هنرمندان است. مجموعه‌داران، گالری‌ها و هنردوستان در ایران و جهان هنرشان را برای دیده شدن و به فروش رفتن در آرتیبیشن می گذارند. هدیه دادن انتخاب از بین ده‌ها اثر هنری برای یک هنرمند مثل بچه‌ای است که به استخر توپ‌ها شیرجه رفته. شما می‌توانید برای کسانی که از هنر لذت ببرید کارت هدیه خرید از ارتیبیشن را هدیه دهید.

چرا باید آرتیبیشن را انتخاب کنیم؟

هنر وقتی با مهارت و تجربه آمیخته می‌شود جلا می‌یابد. در آرتیبیشن، شما به راحتی و بی واسطه می‌توانید آثار اصیل هنری هنرمندان توانمند را در منزل یا محل کار خود مشاهده، جست‌وجو، مقایسه و ارزیابی کنید؛ سپس اثر مورد نظر خود را با اطمینان تهیه کنید؛ می‌بیند که لذت خریدتان دو چندان می‌شود. اما چرا باید آرتبیشن را انتخاب کنیم؟ در آرتیبیشن تنوع شگفت‌انگیزی از آثار مختلف هنرهای تجسمی را خواهید دید و خرید آسان و بی واسطه آثار هنری از خود هنرمند یا مالک فعلی اثر از دیگر ویژگی‌هایی است که آرتبیشن مهیا کرده. آرتیبیشن اصالت آثار هنری را صد در صد تضمین می‌کند و آن را همراه با شناسنامه اثر به فروش می‌رساند و امکان عودت اثر و بازگشت کامل وجه تا یک روز پس از دریافت اثر وجود دارد.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۵۰۰۰۰۰ تومانی خرید از آرتیبیشن

کارت هدیه ۷۰۰۰۰۰ تومانی خرید از آرتیبیشن

کارت هدیه ۱۰۰۰۰۰۰ تومانی خرید از آرتیبیشن

 

خرید آثار نقاشی و خوشنویسی بدون واسطه

خرید با اطمینان و ضمانت

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است

آرتیبیشن

خیابان شریعتی ، پایین‌تر از حسینیه ارشاد ، خیابان کوشا ، خیابان ناصری ، خیابان دریا (قندی) ، پلاک 6
تلفن تماس: 22922538

توضیحات کامل

آرتیبیشن نمایشگاه و بازار آنلاین هنرهای تجسمی با محوریت هنر اصیل ایرانی است که با ایجاد دسترسی آسان، طراحی زیبا، ارائه‌ی بین المللی و دوزبانه و حضور در تمام شبکه‌های اجتماعی توانسته است اعتماد بسیاری از هنرمندان ممتاز ایرانی را بدست آورد. آرتیبیشن در زمستان 1393 برای وصل کردن هنرمندان توانمند، مجموعه‌داران و گالری‌ها به هنردوستان و خریداران آثار هنری که ارزش گرانبهای هنر را می‌دانند در تهران/ایران خلق شده است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

شریعتی

آرتیبیشن، خرید آثار هنری نقاشی، مجسمه و خوشنویسی

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید