مطهری

اوج آرامش در مرکز راما اسپا به همراه محفل شام در رستوران البرز

440،000 تومان

یک روز خوب را تصور کنید که فرد مورد علاقه‌تان در عصر به ماساژ در مرکز راما اسپا می فرستید و سپس به رستوران البرز می‌رودی برای یک شام دو نفره و خوشمزه. بسیاری از مردم از رستوران البرز به عنوان بهترین و گران‌‍ترین چلوکبابی تهران می شناسند. یکی از دلایل این شهرت هم به خاطر سرو کباب‌های ۵۰ سانتی متری است که قدرت به وجد آوردن هر کسی را دارد.ستوران البرز محیط روشن و دلبازی دارد و کاملا خانوادگی است. شما چه دو نفره بخواهید به این رستوران بروید و یا خانوادگی، لحظات بسیار خوبی خواهید داشت

چرا باید راما اسپا را انتخاب کنیم؟

راما اسپا یک مرکز عالی اسپا و ماساژ ریلکسیشن در تهران است. همگی ماساژورهایی كه در راما اسپا به ارائه خدمات مشغول هستد، دارای مدرک بین المللی معتبر بوده و پس از گذراندن چندین دوره تكمیلی و استاندارد شیوه های كاری و اصول اجرایی ماساژ در راما اسپا مشغول بكار شده اند. این افراد كاملا به محدودیت‌های فیزیكی اشخاص از لحاظ نحوه اجرای تكنیک های ماساژ آشنا بوده و از آنجا كه دوره های آناتومی و فیزیولوژی مربوط به ماساژ را نیز گذرانده اند نسبت به كار خود متبحر هستند. هدف راما اسپا ارائه راهكارهای كلی نگر است كه در تجربه غوطه وری كامل شما در چرخه گریز ناپذیر نیازهای جسم و روح شما پایه دارد. در راما اسپا شما با تركیبی از انواع ماساژهای اصیل، موزیک خاص و آرامش بخش ماساژ، فضای الهام بخش و نوشیدنی های طبیعی و ارگانیک گرم و سرد روبرو می شوید. نورپردازی های ملایم و دقیق راما اسپا به بدن شما كمی می كند تا با ساعت داخلی خود هماهنگ شود و نتیجه تمام این كارها، ایجاد توازن بین همه پنج حس شماست كه آرامش مطلوب را برای شما به وجود می آورد. زمانی كه همه پنج حس شما به گونه ای متعادل تراز می شوند، شما می توانید تجربه ای از بودن را داشته باشید كه آن را راما اسپا نام گذاشته ایم.

این پکیج شامل چیست؟

یک ساعت و نیم  ارائه سرویس ایملاک بادی ماساژ

زدودن غبار خستگی از بدن

افزایش تنفس پوست و روشن و نرم شدن آن با اسكراب و مواد نرم كننده

نوشیدنی خوش آمد گویی در بدو ورود

مناسب برای آقایان و خانم ها .

صرف شام به همراه یک دوست در رستوران البرز .

سفارش از منوی ایرانی رستوران البرز متناسب برای دو نفر تا ارزش 200 هزار تومان .

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

 

امکان تعویض خدمات با پرداخت مبلغ مازاد بر 240 هزار تومان در مرکز راما

لطفا قبل از مراجعه با راما اسپا تماس بگیرید و وقت رزرو کنید

راما اسپا

انتهای خیابان مطهری، خيابان تركمنستان، كوچه شهید احمديان، پلاک 21(خارج از محدوده طرح ترافیک)
تلفن تماس: 88655039

توضیحات کامل

اما برای اینکه بفهمید ماساژ و اسپا چرا اینقدر پرطرفدار است و حس فوق العاده ای برای شما به ارمغان می آورد، باید بفهمید که ماساژ چه تاثیراتی بر مغز و بدن شما می گذارد. همانطور که شما روی میز ماساژ دارز کشیده اید و بی حرکت خوابیده اید. می توانید روی تنفس خود تمرکز کنید و ذهنتان را خالی کنید و اجازه بدهید تا افکارتان از ذهنتان دور شود. ذهن شما به حالت حضور در لحظه میرسد. حضور در لحظه در واقع حالتی از هوشیاری است که توجه شما را وضعیت کنونی جلب می کند و کمک می کند تا احساسات خود را تنظیم کنید و سطح هوشیاری بدن خود را بالا ببرید. زمانی که سیستم های عصبی موجود در پوست شما ماساژ را احساس کرد به مغز اطلاع می دهد تا ماده ای شیمیایی که باعث آرامش شما می شود را ترشح کند. این ماده شیمیایی اندورفین نام دارد و باعث می شود تا شما به یک حس سرمستی طبیعی برسید. اگر بدن شما واقعا درد می کند آرامش بخش هایی که در اندورفین وجود دارد باعث از بین رفتن درد شما می شود و اگر مفاصل و ماهیچه های بدن شما درد می کند یک ماساژ خوب و عالی کمک می کند تا این درد های سریع تر و بهتر خوب شوند.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

مطهری

اوج آرامش در مرکز راما اسپا به همراه محفل شام در رستوران البرز

440،000 تومان
بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید