اسیکس، برندی محبوب با کفش های منحصر بفرد

نام اسیکس (ASICS) همیشه شما را یا کفش‌های ورزشی راحت، زیبا و منحصر بفرد می‌اندازد. این شرکت پوشاک و لوازم ورزشی ژاپنی، در سال ۱۹۴۹ توسط کیهاچیرو اونیتسوکا تاسیس شد و فعالیت خود را بر مبنای طراحی و تولید لوازم ورزشی فوتبال، والیبال، نت بال، دومیدانی، بدمینتون، تنیس، اسکواش، کریکت، گلف، کشتی و ورزش های رزمی آغاز کرد. اسیکس با معرفی کفی ژلی (ASICS GEL cushioning) انقلابی در صنعت کفش سازی دنیا به پا کرد. این نوع کفی با قابلیت‌هایی مثل جذب کردن فشار، ضربه و شک دارند که نیرو را در حالت افقی در طول کف پا پخش می کند. اکنون از این تکنولوژی در مدل های مختلف کفش های این برند استفاده می‌شود.

چرا باید اسیکس را انتخاب کنیم؟

در سال ۱۹۴۹، آقای کیهاچیرو اونیتسوکا شرکت کفش ورزشی خود را تاسیس کردند که همان شرکت اونیتسوکا نام داشت. او در خانه ی خودش در شهر کوبه در ژاپن کفش بسکتبال تولید می­کرد. وی در سال ۱۹۷۷ نام اسیکس را بر اساس عبارت مشهور لاتین "روح سالم در بدن سالم" برای شرکت خود انتخاب کرد.  اسیکس که از کنار هم قرار گرفتن حروف اول این عبارت درست شده بود بر اساس این باور بود که لازمه  به وجود آمدن یک سبک زندگی شاداب و سالم، سلامت کلی بدن و تندرستی است. محصولات اسیکس در سال ۱۹۷۷ به ایالات متحده آمریکا معرفی شد و به دنبال خود، داستان های شگفت ورزشی و پیشرفت­ های تکنیکی به دنبال آورد، چیزی که همچنان برای خود پابرجاست.

این پکیج شامل چیست؟

کارت هدیه ۳۰۰۰۰۰ تومان خرید از کفش های برند اسیکس

کارت هدیه ۵۰۰۰۰۰ تومان خرید از کفش های برند اسیکس

مناسب برای چه افرادیست؟
بانوان
آقایان
شرایط استفاده

این یادیسا کارت ویژه خرید از کفش‌های برند اسیکس است

در صورت سفارش بیش از مبلغ تغیین شده. می‌توانید مابقی مبلغ را در محل پرداخت کنید

اسیکس

بلوارميرداماد، نرسيده به ميدان مادر، مركز خريد مريم، طبقه همكف،واحد ١٢
تلفن تماس: ٢٢٢٢٤٣٣٤

توضیحات کامل

اسیکس مخفف این عبارت لاتین است "anima sana in corpore sano"به معنای "روح سالم در بدن سالم" و در طول سال های فعالیت همواره به این فلسفه وفادار بوده و هر نوع آوری و ایده منجر به تولید بهترین محصول شده است. هدف اسیکس این است که برند منحصربه فرد علاقه­مندان به ورزش باشد. برای رسیدن به این هدف عهد بسته که همچنان به تولید بهترین محصول ادامه دهد، تلاش می­کند تا تکنولوژی خود را گسترش دهد و با یادگیری از آناتومی بدن انسان و نیاز آن به ورزش مرزهای خود را وسیع تر کند.  اسیکس همواره تلاش می کند که بین روح و بدن هماهنگی ایجاد کند. اسیکس امروز توانسته برای همه‌ی ورزشکاران و ورزش دوستان، برند پیشرو در کفش‌های ویژه دویدن باشد. چه در مسابقات حرفه ای، المپیک یا حتی دوندگی هفتگی در پارک، اسیکس انتخاب اول یک دونده واقعی است.

نحوه استفاده از هدیه
  1. انتخاب هدیه

    پیشنهاد یادیسایی که دوست دارید انتخاب کنید و برای آن یک بسته‌بندی هدیه برگزینید

  2. پرداخت آنلاین

    پس از تعیین متنی که می‌خواهید روی کارت هدیه چاپ شود، هزینه خریدتان را آنلاین پرداخت کنید

  3. لذت تجربه خاص

    ما آن را تا ۷۲ ساعت بعد به دستتان می‌رسانیم تا برای لذت بردن از تجربه‌ جدیدتان فرصت کافی داشته باشید

پرسش و پاسخ
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این یادیسا دیدگاه مینویسید

اسیکس، برندی محبوب با کفش های منحصر بفرد

بازیابی کلمه عبور

با موفقیت وارد یادیسا شدید